Flesz (15/2013)
Flesz (15/2013)

Szulim i Żakowski są parą! I to wcale nie krótko...

Flesz (15/2013)
Flesz (15/2013)

Od kilku tygodni tabloidy i portale o gwiazdach donosiły na temat miłosnych zawirowań Agnieszki Szulim. Najpierw spekulowano, że romansuje z Adamem Darskim, a później na tapecie pojawił się Maciej Żakowski. Jak podaje "Flesz" to właśnie ten drugi jest nowym partnerem dziennikarki, a ta jest w nim zakochana po uszy.

Zobacz: Szulim podgrzewa atmosferę. Imprezuje z Nergalem i Żakowskim

Według doniesień "Flesza", Szulim z Żakowskim spotyka się od czerwca tego roku. Para poznała się w jednej z modniejszych stołecznych knajpek. Od tamtej pory Agnieszka i syn Jacka Żakowskiego są nierozłączni. Jednak na razie zakochani nie mają zamiaru afiszować się ze swoim związkiem, a sam chłopak gwiazdy TVN''''u stroni od medialnego szumu.

- Maciek jest bardzo fajnym, inteligentnym facetem. Ale w przeciwieństwie do swojego ojca nie uczestniczy w życiu medialnym. Jest osobą prywatną i całe zamieszanie, jakie łączy się z popularnością Agnieszki, bardzo go peszy. Nie czuje się z tym dobrze - zdradziła "Fleszowi" znajoma pary.


Sama Agnieszka Szulim jak na razie nie chce opowiadać o swoim nowym związku. Przypomnijmy, że gdy była z Adamem Badziakiem, to nie miała oporów do szczerych wyznań. Najwidoczniej teraz dziennikarka chce być ostrożna i nie popełnić błędów z nieudanego małżeństwa. Pozostaje tylko pytanie, czy w końcu zdecyduje się na rozwód?

Zobacz: Nergal do Szulim: "Czarny Anioł Ruc****a pozdrawia"Szulim w bikini na wakacjach z mamą:

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54