Party Stories
Flesz (15/2013)
Flesz (15/2013)
Newsy

Szulim i Żakowski są parą! I to wcale nie krótko...

Jak długo są razem? Zobacz jak się kochają

Od kilku tygodni tabloidy i portale o gwiazdach donosiły na temat miłosnych zawirowań Agnieszki Szulim. Najpierw spekulowano, że romansuje z Adamem Darskim, a później na tapecie pojawił się Maciej Żakowski. Jak podaje "Flesz" to właśnie ten drugi jest nowym partnerem dziennikarki, a ta jest w nim zakochana po uszy.

Zobacz: Szulim podgrzewa atmosferę. Imprezuje z Nergalem i Żakowskim

Według doniesień "Flesza", Szulim z Żakowskim spotyka się od czerwca tego roku. Para poznała się w jednej z modniejszych stołecznych knajpek. Od tamtej pory Agnieszka i syn Jacka Żakowskiego są nierozłączni. Jednak na razie zakochani nie mają zamiaru afiszować się ze swoim związkiem, a sam chłopak gwiazdy TVN''''u stroni od medialnego szumu.

- Maciek jest bardzo fajnym, inteligentnym facetem. Ale w przeciwieństwie do swojego ojca nie uczestniczy w życiu medialnym. Jest osobą prywatną i całe zamieszanie, jakie łączy się z popularnością Agnieszki, bardzo go peszy. Nie czuje się z tym dobrze - zdradziła "Fleszowi" znajoma pary.


Sama Agnieszka Szulim jak na razie nie chce opowiadać o swoim nowym związku. Przypomnijmy, że gdy była z Adamem Badziakiem, to nie miała oporów do szczerych wyznań. Najwidoczniej teraz dziennikarka chce być ostrożna i nie popełnić błędów z nieudanego małżeństwa. Pozostaje tylko pytanie, czy w końcu zdecyduje się na rozwód?

Zobacz: Nergal do Szulim: "Czarny Anioł Ruc****a pozdrawia"Szulim w bikini na wakacjach z mamą:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rozwód Agnieszki Szulim
Newsy
Agnieszka Szulim przyjęła oświadczyny Piotra Staraka. Ale co z jej rozwodem?
Dziennikarka wciąż jest mężatką

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka na charytatywnym balu TVN wywołały dużo emocji. Milioner poprosił swoją ukochaną o rękę przy wszystkich gościach, a ona powiedziała "tak" . Wiele osób do tej pory nie może uwierzyć w to, co się stało. Inne z kolei zadają sobie pytanie: czy dziennikarka rozwiodła się już z Adamem Badziakiem? Agnieszka Szulim tej sprawy w ogóle nie komentuje. Z mężem Adamem Badziakiem rozstała się po 7 latach związku. I trzeba przyznać, że było to rozstanie z klasą. Agnieszka i Adam dalej się przyjaźnili, spotykali. Ale nie rozwiedli się. Agnieszka Szulim pytana, dlaczego nie chce rozwodu, odpowiadała krótko: „Bo nie mam takiej potrzeby". Kiedy spotykała się z Maciejem Żakowskim, została zapytana o ślubne plany w programie Magdy Mołek. Odparła wtedy szczerze: „Musiałabym być bigamistką. Nie jestem jeszcze rozwiedziona". W styczniu tego roku znowu pojawiły się plotki, że Agnieszka Szulim chce wystąpić o rozwód z Adamem Badziakiem. Zaręczyny z Piotrem Starakiem są chyba dobrym powodem, by ten krok w końcu uczynić... A może Agnieszka Szulim już jest rozwiedziona, tylko po prostu nikt z nas o tym nie wie? Jeszcze raz gratulujemy Agnieszce i Piotrowi! Zobacz:  Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak mają powody do radości! Jak wyglądała historia ich związku? Przeczytaj również: Ewa Minge: Starak jest przystojnym, wykształconym człowiekiem, a Szulim to bogini! Seksowna Agnieszka Szulim tańczy na jachcie ukochanego. W bardzo odważnym bikini!  Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak po raz pierwszy publicznie wyznali sobie miłość! Jakie to urocze! Szulim i Woźniak-Starak wrzucili zdjęcie z jachtu. Hejterzy próbowali popsuć im humory, ale Piotr zareagował. Jak?  

Agnieszka Szulim rozwiodła się z mężem
ONS
Newsy
Agnieszka Szulim już po rozwodzie! Może spokojnie wyjść za Piotra Staraka
Od kiedy nie jest żoną Adama Badziaka?

Miniony weekend z pewnością należał do Agnieszki Szulim . Nie tylko za sprawą pierwszego odcinka nowego programu "Aplauz, Aplauz", który prowadzi, ale przede wszystkim za sprawą jej zaręczyn z Piotrem Woźniakiem-Starakiem . Milioner oświadczył się pięknej prezenterce na charytatywnym balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Agnieszka Szulim przyjęła piękny pierścionek zaręczynowy ,  na oczach gwiazd, dziennikarzy i tłumu gości. Zobacz: Piotr Starak o Agnieszce Szulim: "To jest kobieta mojego życia" Już kilka godzin po romantycznych zaręczynach w mediach zaczęły pojawiać się pytania, czy para planuje ślub i co z rozwodem Agnieszki Szulim. Gwiazda TVN przez 7 lat była żoną Adama Badziaka . Ich małżeństwo jednak rozpadło się jakiś czas temu.  Jak się okazuje, Agnieszka Szulim już w czerwcu spotkała się z Adamem Badziakiem na sprawie rozwodowej . Według portalu Fakt.pl Agnieszka Szulim jest już wolna i może planować kolejny ślub. Z niecierpliwością czekamy na informację kiedy Agnieszka Szulim i Piotr Wożniak-Starak powiedzą sobie TAK!   Agnieszka Szulim   Agnieszka Szulim z Adamem Badziakiem   Agnieszka Szulim i Piotr Starak

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak pozują do zdjęć i przytulają się
Eastnews
Newsy
Agnieszka Szulim już po ślubie z Piotrem Starakiem? Potwierdza to nowe zdjęcie!

Czyżby Agnieszka Szulim była już po ślubie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Czy znanej dziennikarce i producentowi filmowemu udało się zwieść wszystkich i po cichu związać się węzłem małżeńskim? Może to sugerować kolejne zdjęcie, które Piotr Starak zamieścił na swoim Instagramie. Fotografia dokumentuje zakup nowego, bardzo modnego bambusowego roweru. Na certyfikacie czytamy, że dumnym nowym właścicielem tego cacka jest… Agnieszka Woźniak-Starak !!! Czyli już nie Szulim. Zobaczcie sami:   To kolejne takie potwierdzenie. Ostatnio sporą sensację wywołało zdjęcie ze wspólnego projektu Piotra i Agnieszki. Na fotelu dziennikarka również była podpisana już innym nazwiskiem. Sama Agnieszka Szulim nie chciała tego komentować. Jak jest naprawdę?    Sam bambusowy rower to ostatnio bardzo modny gadżet. Jego koszt to - bagatelka - od 4 do 10 tysięcy. Podobny zachwalała ostatnio na swoim profilu Anna Lewandowska. Jeden z poniższych trafi do Agnieszki Szulim - a właściwie Agnieszki Woźniak-Starak!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner