Agnieszka Szulim chwali się osiągnięciami Piotra Woźniaka-Staraka
ONS
Newsy

Ukochany Szulim ma na swoim koncie kilka sukcesów. Szulim postanowiła o nich przypomnieć

Przy okazji pochwaliła się swoim osiągnięciem

Piotr Woźniak-Starak przez związek z Agnieszką Szulim trafił na czołówki kolorowych gazet. Dziennikarka w ostatnim wywiadzie przyznała jak on to znosi. Okazuje się, że nie jest wcale tak najgorzej. Zobacz: Przez Szulim Starak trafił na czołówki gazet. Agnieszka usprawiedliwia taki stan rzeczy

Od czasu, kiedy zaczęli pojawiać się razem na salonach coraz mniej mówi się o sukcesach milionera. Woźniak-Starak jest producentem filmowym, który na swoim koncie ma kilka dużych sukcesów. O ostatnim z nich, czyli głównych nagrodach na Orłach 2015 za film "Bogowie", było bardzo głośno. Teraz swojego ukochanego postanowiła pochwalić prezenterka.

Szulim na Instagramie zamieściła zdjęcie kilku wyróżnień Staraka, a obok nich położyła Szczęśliwego Dukata, który sama zaprojektowała na potrzeby akcji charytatywnej. Podsumowanie stanowi zabawny podpis:

Moje jest to najmniejsze, w dodatku kupione.

Ma powody do dumy?

Zobacz: Szulim w programie Mołek opowiedziała o związku ze Starakiem: Walczę żeby nie być prezesową
 Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na rozdaniu Złotych Taśm 2015

 

Szulim i Starak na Orłach 2015:

Agnieszka Szulim w Zakopanem
ONS
Newsy
Szulim postanowiła się zrelaksować. Pokazała jak spędzi święta
Zrobi to trochę inaczej niż większość

Agnieszka Szulim jest bardzo zakochana i  podkreśla to na każdym kroku. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się sukcesami swojego ukochanego, Piotra Woźniaka-Staraka. Trzeba przyznać, że co jest na co popatrzeć. Zobacz:  Ukochany Szulim ma na swoim koncie kilka sukcesów. Szulim postanowiła o nich przypomnieć Teraz dziennikarka postanowiła odpocząć, a święta spędzi w nieco inny sposób niż dotychczas. Mianowicie Szulim uciekła do Zakopanego, gdzie aktywnie spędza czas. Po natłoku obowiązków postanowiła odciąć się od rzeczywistości i z najbliższymi wyjechała w góry. Dzięki temu ominie ją szał świątecznych przygotowań i cały zgiełk z tym związany. Zazdrościcie? Zobacz:  Przez Szulim Starak trafił na czołówki gazet. Agnieszka usprawiedliwia taki stan rzeczy     Agnieszka Szulim w Tokio:

Pierwszy wspólny wywiad Szulim i Staraka
ONS
Newsy
Pierwszy wspólny wywiad Szulim i Staraka. Opowiedział o sporej wpadce Agnieszki na premierze jego filmu
Zdradził jej sekret

Na wczorajszej gali Orły 2015 triumfował film "Bogowie", którego producentem był Piotr Woźniak-Starak , partner Agnieszki Szulim . Na gali para praktycznie nie rozstawała się ze sobą, udowadniając, że łączy ich prawdziwa miłość. Przypomnijmy: Szulim i Starak na gali nie szczędzili sobie czułości. Zdjęcia zza kulis oddają jeszcze więcej Para zgodziła się również na pierwszy wspólny wywiad! Na początku Agnieszka  w rozmowie z jastrzabpost.pl opowiedziała, że jest dumna z partnera, który został obsypany statuetkami. P o chwili dołączył do niej milioner i zdradził, że na premierze filmu "Bogowie" Szulim zasnęła, co nie było dobrym znakiem. Na szczęście zawsze może liczyć na jej wsparcie: Szulim: Ja nie liczyłam, prawdę mówiąc, ale wiem, że tych nagród było naprawdę dużo, strasznie trzymaliśmy kciuki, więc tak, mam powody do dumy. Obejrzałam dwa razy - raz z mamą w kinie, raz nie w kinie. Starak: Pierwszy raz, jak go widziała, to zasnęła, więc to nie był dobry znak. Ona dba o to, żebym czegoś głupiego nie zrobił Szczęśliwi, zakochani, bogaci - czego chcieć więcej? Zobacz: Szulim o związku ze Starakiem: W domu śmiejemy się, kto tym razem będzie dziewczyną milionera Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak na Orłach

Agnieszka Szulim o Piotrze Woźniaku-Staraku
ONS
Newsy
Przez Szulim Starak trafił na czołówki gazet. Agnieszka usprawiedliwia taki stan rzeczy
Nie było mu łatwo odnaleźć się w mediach

Agnieszka Szulim niemal w każdym wywiadzie pytana jest o związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem . Przyznała, że to nie męczy jej aż tak jak to, że jest postrzegana tylko przez pryzmat pieniędzy ukochanego. Boli ją to, że ludzie zapomnieli o jej sukcesach, które odniosła sama. Zobacz:  Szulim w programie Mołek opowiedziała o związku ze Starakiem: Walczę żeby nie być prezesową Piotr Woźniak-Starak odkąd związał się z dziennikarką coraz częściej pojawia się w mediach. Każde ich wspólne wyjście jest szeroko komentowane, ale Szulim już się do tego przyzwyczaiła. Jej ukochany jednak wcześniej nie był aż takim dużym obiektem zainteresowania kolorowej prasy, a prezenterka w najnowszym wywiadzie zdradziła jak on sobie z tym radzi. Opowiedziała o ich metodzie na spokojne życie: Myślę, że się przyzwyczaił. Mam taką metodę, żeby mimo wszystko wrzucać na luz i cały czas pamiętać, że to nie jest nasze życie tak do końca . To medialne życie to jest taka równoległa rzeczywistość, która idzie obok tego, co się dzieje naprawdę. A naprawdę jest super i tyle - powiedziała w "Grazii".   Lubicie tę parę? Zobacz:  Woźniak-Starak pokazał kuchnię. Tak Agnieszka Szulim przygotowuje mu obiad     Szulim i Starak na Orłach 2015:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner