Agnieszka Holland krytykuje Bachledę-Curuś i Rosati
ONS

Holland krytykuje Curuś: Jej angielski nie jest dobry

Agnieszka Holland krytykuje Bachledę-Curuś i Rosati
ONS

Agnieszka Holland w świecie filmu odniosła olbrzymi sukces. Nominacja do Oscara a także współpraca z HBO sprawiły, że z polską reżyserką chcą współpracować największe gwiazdy.

Ostatnio Holland była gościem w internetowym talk show "20m2 Łukasza". Prowadzący program poprosił ją o skomentowanie hollywoodzkich karier Alicji Bachledy-Curuś i Weroniki Rosati. Okazuje się, że reżyserka dość krytycznie ocenia poczynania naszych gwiazd.

- Trudno powiedzieć, trudno jest bardzo zagranicznym aktorom czy aktorkom odnieść wielki sukces w angielskojęzycznych produkcjach, ich angielski musi być perfekcyjny, a myślę, że Alicji nie jest, Weronika twierdzi, że jest, ale nie miałam okazji tego sprawdzić. Myślę, że Weronika ma taką charyzmę gwiazdy filmowej, może bardziej włoskiej, niż amerykańskiej i jest zdolną aktorką przy tym, i pracowitą i ambitną - stwierdziła Holland.


Na razie większą karierę w Los Angeles bez wątpienia robi Weronika. Ostatnio aktorka wystąpiła w filmie z takimi gwiazdami jak Josh Holloway Chris Brown czy nową dziewczyną Macieja Zakościelnego, Caity Lotz. Zobacz: Rosati na plakacie hollywoodzkiego filmu z Chrisem BrownemAlicja w Polsce:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01