Radek Liszewski wywołał skandal

Skandal! Lider zespołu Weekend zaśpiewał do 10-latki: "Umiesz kręcić pupą i fajnie ruszasz się..."

Radek Liszewski wywołał skandal

Lato obfituje w koncerty. Podczas II Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach lider zespołu Weekend zaliczył wielką wpadkę, która długo nie zostanie zapomniana. Podczas występu Radosław Liszewski słowa jednej ze swoich piosenek skierował do 10-letniej dziewczynki! Nie byłoby to nic zaskakującego, w końcu artyści często angażują publiczność na koncertach, ale tym razem chodzi o treść słów, które padły w kierunku dziewczynki. Gwiazdor disco polo teraz tłumaczy swoje zachowanie! Co ma na swoją obronę?

Radosław Liszewski skierował dwuznaczne słowa do 10 latki?

W weekend odbył się kolejny koncert emitowany w TVP2. Wśród gwiazd gościł zespół Weekend, który wystąpił ze swoimi najgorętszymi hitami. Podczas koncertu wokalista, kiedy śpiewał tekst piosenki „Jesteś za**ista”, dwuznaczne słowa skierował do dziewczynki. Wszystko ma żywo mogła zobaczyć nie tylko publiczność, ale też widzowie telewizyjnej Dwójki. Na nagraniu widać, jak Radosław Liszewski schodzi ze sceny i idzie w stronę publiczności, a tam śpiewa do zmieszanej dziewczynki:

Umiesz kręcić pupą i fajnie ruszasz się, obiektem pożądania właśnie stałaś się...

Oprócz wokalisty ze sceny zeszli też tancerze, którzy dodatkowo zawstydzili 10-latkę tańcząc obok niej!

Widzowie oburzeni zachowaniem Liszewskiego!

Na krytyczną ocenę zachowania lidera zespołu Weekend nie trzeba było długo czekać, oburzona publiczność i widzowie w mediach społecznościowych napisali, co sądzą o tym występie:

Do swojej wpadki odniósł się w końcu Radosław Liszewski. Wokalista uważa, że nie zrobił nic niestosownego i chciał tylko rozweselić dziecko:

To był przypadek, po prostu podszedłem do ludzi, dziewczynka była wystraszona, chciałem, żeby się uśmiechnęła. Bez przesady. Równie dobrze mogłyby być to panie pod 70-tkę. I to też można byłoby uznać za dziwne - mówi w rozmowie z Pudelek.pl

To tłumaczenie zdecydowanie nie sprawi, że ta wpadka szybko zostanie zapomniana. Jak sądzicie?

 

Radosław Liszewski

Radosław Liszewski na koncercie

 

 

Więcej na temat Radosław Liszewski
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09