• patceg

Malinowska o swoim wyglądzie: Do piękności nie należę. Faceci się za mną nie oglądają

Karolina Malinowska o swojej urodzie
Fot. ONS

Karolina Malinowska choć jest matką trzech ruchliwych chłopców, bardzo stara się dbać o siebie. Była modelka regularnie ćwiczy z Ewą Chodakowską. Ostatnio pochwaliła się też jakich używa kosmetyków. Zobacz: Karolina Malinowska pokazała bez jakich kosmetyków nie rusza się z domu

Gwiazda udzieliła ostatnio szczerego wywiadu do najnowszego magazynu "Flesz", w którym co nieco opowiedziała o sobie i swoim życiu prywatnym. W rozmowie została poruszona również kwestia otrzymywania niemoralnych propozycji od wpływowych ludzi. Malinowska zauważyła jednak, że nie zdarzało się to, a ostatnio ktoś podejrzany do niej napisał na Facebooku per piękna, co ją mocno zdziwiło:

Gdy zobaczyłam wiadomość od pana z arabsko brzmiącym nazwiskiem zaczyna się od słów: "Hello beautiful model Karolina", to od razu ją skasowałam. Uśmiałam się tylko, że jak ktoś zaczyna pisać do mnie per piękna, to już wiem, że chyba dobrze nie widzi. Mam świadomość, że do piękności nie należę. Nie jestem typem, za którym faceci nie oglądają się na ulicy. Byłam dobrą modelką, bo mam buzię, którą łatwo można zmienić.

Podoba Wam się typ urody Karoliny?

Zobacz: Janiak i Malinowska: Najpiękniejsze słowo świata "My"
 Może Cię również zainteresować:

Polskie gwiazdy skomentowały porażkę Polska-Senegal. Jak ten mecz oceniają znane kobiety?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje