Po odejściu Piotra Kraśki "Wiadomości" tracą widzów. Okazuje się, że po wprowadzeniu zmian w Telewizji Publicznej i zwolnieniu dziennikarzy, którzy często po kilkudziesięciu latach pożegnali się z pracą na Woronicza, spada liczba widzów programu informacyjnego. Portal Wirtualnemedia.pl dotarł do informacji z których wynika, że w styczniu "Wiadomości" straciły prawie 10% widzów w porównaniu do stycznia ubiegłego roku, czyli aż 410 widzów mniej.

Reklama

Zmieniła się narracja i przekaz serwisu, jest w nim więcej materiałów politycznych, w tym przychylnych rządzącej koalicji i nieco uszczypliwych wobec opozycji. Jako eksperci wypowiadają się niewidziani dawno w TVP dziennikarze o konserwatywnych poglądach. W "Wiadomościach" nie ma raczej materiałów lżejszych czy tabloidowych - piszą Wirtualnemedia.pl

Portal zwraca również uwagę na to, że "Wiadomości" w pierwszych czterech tygodniach stycznia miało zawsze większą liczbę widzów niż konkurencyjne Fakty w TVN. Okazuje się jednak, że już w ostatnim tygodniu (31 stycznia) informacyjny program TVN wyprzedził "Wiadomości"o 120 tys. widzów.

Czyżby widzowie odwracali się od TVP?

Zobacz także

Zobacz także: TYLKO U NAS: Znamy plany Beaty Tadli i Hanny Lis po odejściu z TVP?

Wiadomości tracą widzów po odejściu Piotra Kraśki?

Reklama

Z pracą w Wiadomościach pożegnała się także Beata Tadla.

Reklama
Reklama
Reklama