Fenomenalny występ 14-letniego Marcela Tułacza w "The Voice Kids"! Już dziś wieczorem odbędzie się premiera nowego odcinka muzycznego talent show z udziałem najmłodszych. Wśród osób, które zaprezentują się na scenie nie zabraknie Marcela Tułacza, który oczaruje swoim głosem i dosłownie w kilka sekund odwróci fotele wszystkich jurorów. Mamy fragment występu Marcela!

Reklama

Marcel Tułacz zachwycił w "The Voice Kids"

Przed nami kolejne występy "W ciemno" w szóstej edycji "The Voice Kids". Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski znów wysłuchają uczestników i zdecydują, kogo chcieliby zaprosić do swoich drużyn. Okazuje się, że wszyscy jurorzy będą walczyć o Marcela Tułacza, który oczarował ich swoim głosem. 14-letni uczestnik zaśpiewał piosenkę "Małe szczęścia" z repertuaru Kuby Badacha.

Czasami są momenty, w których jest się do czego przyczepić, ale nie w twoim przypadku. To było płytowe wykonanie - zachwycał się Tomson.

W twoim głosie jest tyle głębi, spokoju i dojrzałości - dodała Cleo.

Posłuchajcie, jak Marcel Tułacz zaśpiewał na scenie w "The Voice Kids"! Czy 14-letni uczestnik będzie walczyć o zwycięstwo w wielkim finale szóstej edycji show?

Reklama

Zobacz także: "The Voice Kids 6": Aurelia Radecka przeżyła horror po programie: "Jeden chłopak złamał mi rękę"

Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Reklama
Reklama
Reklama