Agnieszka Woźniak Starak i Bartek Jędrzejak
TYLKO U NAS!

"Big Brother" wraca na antenę już w niedzielę! Znamy szczegóły!

Agnieszka Woźniak Starak i Bartek Jędrzejak

Niespodzianka dla wszystkich fanów programu "Big Brother"! Jak informują wirtualnemedia.pl TVN 7  pokaże dodatkowy odcinek show, już 23 czerwca, w niedzielę! Ostatnia edycja okazała się bowiem hitem oglądalności, a więc jest to swego rodzaju ukłon dla wszystkich wiernych widzów. Znamy szczegóły!

Będzie dodatkowy odcinek "Big Brothera"! 

23 czerwca o godzinie 20:00 telewizyjna Siódemka wyemituje specjalny odcinek show. Co w nim zobaczymy? Portal wirtualnemedia.pl podaje, że będą w nim pokazane dodatkowe materiały z imprezy Domu Wielkiego Brata w której wzięli udział prawie wszyscy uczestnicy zakończonej edycji. Nam udało się dowiedzieć, że program nie będzie emitowany na żywo oraz że potrwa godzinę! Co ciekawe, trwa jeszcz jego montaż - producenci chcą, aby nie zabrakło w nim najlepszych momentów! Warto więc na niego czekać, gdyż podczas imprezy mogło dojść do wielu zaskakujących rzeczy!

"Big Brother" - reaktywacja udana!

Warto przypomnieć, że „Big Brother” wrócił na antenę po 11 latach przerwy. Okazał się ogromnym sukcesem - wszystkie odcinki (nadawane kilka razy dziennie) śledziło średnio aż 758 tysięcy widzów. TVN 7 na programie zarobił ponad 60 mln złotych. Pierwszą edycję po latach wygrała uwielbiana przez widzów Magdalena Wójcik. W krótkim czasie zdobyła aż 168 tys. followersów na Instagramie, co świetnie pokazuje siłę show. Czekacie na drugą edycję?

 

Magda Wójcik wielką zwyciężczynią show!

Magda wygrała Big Brothera
East News

Big Brother - oglądalność

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43