Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz zniechęcił Julię do siebie? "Zaczyna mi troszkę przeszkadzać"

Tomasz z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mógłby mówić tylko o brydżu i naukowych ciekawostkach, jednak... mało w tym wszystkim Julii! Co na to jego małżonka?

Julia i Tomasz po udanym przyjęciu weselnym i sesji ślubnej, podczas której pojawiły się między nimi pierwsze czułości, wybrali się w podróż poślubną. Już w trakcie jazdy samochodem dało się zauważyć, że Julia jest nieco zmęczona gadatliwością męża, który mógłby godzinami opowiadać tylko o brydżu. To jednak jeszcze nic, bo gdy dotarli na miejsce swojego wypoczynku, Tomasz zdecydował się opowiedzieć pewną ciekawostkę, która chyba nieco zdystansowała Julię.

Czy Tomasz nieświadomie zniechęca do siebie Julię w ten sposób? Co na temat jego zachowania twierdzi sama Julia? Zobaczcie!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia pochwaliła się kolejną metamorfozą! Fani: "extra!"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Pierwszy zgrzyt u Julii i Tomasza?

Tomasz i Julia z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" złapali bardzo dobry kontakt. Ich wesele wypadło świetnie, a teraz przyszedł czas na dalsze poznawanie siebie. W minionym odcinku programu mogliśmy zobaczyć wyjazd małżonków w podróż poślubną. Para kilka godzin jechała samochodem, więc miała sporo czasu na wspólne rozmowy. Problem jednak w tym, że głównie mówił Tomasz i to nie o związku z Julią, a o swojej wielkiej pasji, którą jest brydż. 

- Zauważyłam, że zaczyna mi troszkę przeszkadzać, że rozmawiamy głównie o brydżu - stwierdziła Julia. 

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała zdjęcie z łóżka
Mat. prasowe

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia i Tomasz są dalej razem?! Zdradziło ich jedno zdjęcie?

Dziewczyna przyznała przed kamerami, że już zdążyła zauważyć, iż jej mąż jest straszną gadułą i jak na razie ona nie potrafi przerwać jego słowotoku.

- Jednak dominuje w tych rozmowach Tomek. Ja uważałam zawsze, że jestem osobą wygadaną, natomiast nie jestem chyba tak wygadana, jak myślałam. Mój mąż mnie absolutnie w tym przebija. Jeszcze chyba nie znalazłam sposobu, jak go w tym hamować, bo miałam taki sygnał od świadka na weselu, że Tomek jak się rozgada, to trzeba go czasami hamować. I ja jeszcze nie wiem jak to zrobić - przyznała Julia.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl

Jakby tego było mało, niedługo po tym, jak para dotarła na miejsce wypoczynku, Tomasz pokusił się na bardzo oryginalną jak na podróż poślubną ciekawostkę. Gdy stał razem z Julią na balkonie i podziwiał widoki, stwierdził: 

- Ciekawostka a propos spadania. Jak samobójcy skakali z Wieży Eiffla, to ginęli w locie, na zawał serca padali. Taka mi się ciekawostka przypomniała - powiedział Tomasz podczas rozmowy z Julią. 

Na szczęście Julia to dziewczyna ze zdrowym podejściem do życia i chociaż ciekawostka Tomasza ją zaskoczyła, to jednak dziewczyna obróciła wszystko w żart. Myślicie, że takie "wpadki" Tomasza jednak zrażą Julię do niego? A może przeciwnie, dziewczynie uda się poskromić męża i ich rozmowy będą dotyczyły częściej ich związku niż brydża i ciekawostek o samobójcach? No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na pozostałe odcinki programu!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary 6. edycji. Julia i Tomasz
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina podróż poślubną z Łukaszem
Instagram
Newsy
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina podróż poślubną z Łukaszem! Intrygujący wpis...
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina podróż poślubną z Łukaszem! Intrygujący wpis...

W ostatnim odcinku " Ślubu od pierwszego wejrzenia " zobaczyliśmy jak potoczyły się podróże poślubne bohaterów czwartej edycji. Przed nami pierwsze wizyty w domach partnerów. Oliwia na swoim Instagramie wróciła myślami do chwil spędzonych z Łukaszem na Malcie. Zaintrygowani wpisem internauci dopytywali o uczestnika. Co takiego napisała Oliwia?  Zobacz także:   Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wziął udział w #pillowchallenge. Niechcący zdradził, że jest z Oliwią?! Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina podróż poślubną z Łukaszem Relacja Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudza bardzo duże zainteresowanie. Widzowie początkowo byli zachwyceni tym, jak zostali do siebie dopasowani. Jednak wygląd zewnętrzny to nie wszystko. Uczestnicy musieli poznać również swoje charaktery, a idealnym momentem aby to zrobić była podróż poślubna. Tam doszło do małych nieporozumień, jednak to nie wpłynęło na ogólną relację pary. Internauci są bardzo ciekawi, czy Oliwia i Łukasz nadal są parą. Uczestniczka postanowiła wrócić do wspomnień z Malty w swoim ostatnim wpisie na Instagramie:  A gdyby tak cofnąć czas 🤔 #maltaviews   #wspomnieniazwakacji    #supermoc   #wehikułczasu  #cobybyłogdyby  #ślubodpierwszegowejrzenia  #podrozposlubna  #honeymoontravel Zaintrygowany wpisem internauta napisał:  I nie wyjść za mąż?  Oliwia nie odpowiedziała jednak na ten komentarz.  - Nie ma co cofać. Wyciągać wnioski i z głową do góry do przodu. Pozderki 🔥 - Jesteś mistrzynią podnoszenia napięcia i umiesz dezorientować widzów 🙂 Oczywiście to dobrze 🙃 - Było minęło, będzie dobrze ☺️ - Bardzo bardzo...

X-news
Newsy
W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" pierwsze kryzysy! Co się wydarzy w 8. odcinku programu?
Małżonkowie powracają z podróży poślubnych i rozpoczynają wspólne życie. Wśród jednej z par pojawi się pierwszy kryzys. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" powracają z podróży poślubnych. Przed świeżo upieczonymi małżonkami teraz najtrudniejsza próba - wspólne życie! Czy wszyscy znajdą wspólny język i zaakceptują styl bycia partnera? U jednej z par pojawi się niestety kryzys. Zobaczcie co wydarzy się w 8. odcinku eksperymentu!  Zobacz także:  QUIZ dla fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - sprawdź jak dużo wiesz o Agnieszce i Wojtku! "Ślub od pierwszego wejrzenia": świeżo upieczeni małżonkowie zaczynają wspólne życie  Pierwsze romantyczne chwile są już za uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Podczas podróży poślubnych wydawało się, że wszyscy świetnie się ze sobą dogadują. Agnieszka stwierdziła nawet, że jest z Wojtkiem bardzo szczęśliwa i czuje się przy nim bezpiecznie. Łukasz przyznał zaś, że zamierza zrobić wszystko, aby Oliwia pozostała jego żoną na zawsze, a Joanna z kolei bardzo doceniła to, że Adam na nic nie narzeka.  Podróże poślubne jednak szybko minęły i nadszedł czas na powrót do kraju. Teraz małżonkowie będą musieli zadecydować, jak będzie wyglądało ich wspólne życie. Już w najbliższym odcinku będziemy mogli zobaczyć jak Łukasz przyjedzie do Oliwii z bukietem kwiatów. Czy żona przywita go serdecznie, a może potraktuje ozięble?  Zobacz także:   Anita ze "Ślubu z pierwszego wejrzenia" będzie miała drugiego synka? Internauci są pewni, że przypadkowo zdradziła sekret! Z kolei Agnieszka i Wojtek pojadą do Krakowa, gdzie mieszka chłopak. Tam też pojawi się mała irytacja ze strony Agnieszki, którą przestaną bawić niektóre żarty męża, jednak w tym przypadku górę wzięło zmęczenie podróżą, a nie znudzenie się...

"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie
Instagram
Newsy
Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Joanna ucieknie od Adama! Nie dotrwa do końca eksperymentu?
Ślub od pierwszego wejrzenia: Czy to koniec małżeństwa Joanny i Adama?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wchodzi w decydującą fazę. Uczestnicy poznają siebie i swoje zachowania w codziennym życiu. Niestety, nie u wszystkich sytuacja jest jasna i klarowna. Wygląda na to, że Joanna i Adam w dalszym ciągu są bardzo zamknięci i nie potrafią otworzyć się na tą relację. Czy Joanna dotrwa do końca eksperymentu? Co wydarzy się u pozostałych par? Sprawdźcie! Zobacz także: Emisja najbliższego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przełożona! Kiedy poznamy dalsze losy bohaterów? "Ślub od pierwszego wejrzenia" - co wydarzy się w 9. odcinku programu Wszystkie małżeństwa powróciły już z podróży poślubnych. Teraz nadszedł czas na wspólne życie! Jak już wiadomo w poprzednim odcinku Agnieszka i Wojtek  spędzali wspólnie czas w mieszkaniu chłopaka. Świeżo upieczone małżeństwo miało nawet gościa - mamę Wojtka, która w dalszym ciągu jest zachwycona swoją synową. W 9. odcinku przyjdzie jednak czas rozłąki dla tej dwójki. Agnieszka wróci do rodzinnego domu, a Wojtek zostanie sam. Czy para za sobą zatęskni?  Z kolei Oliwia i Łukasz zdecydują się na poważną rozmowę z ekspertem. Wygląda na to, że w ich związku pojawił się mały kryzys. Oliwia w poprzednim odcinku stwierdziła, że Łukasz jest nieco inny po przyjeździe do z podróży poślubnej. O jakie rady para poprosi eksperta?  Najwięcej emocji w 9. odcinku wzbudzą na pewno Joanna i Adam.  Po powrocie z podróży poślubnej, Joanna przyjedzie do swojego męża, jednak Adam będzie kompletnie nieobecny. Dziewczyna także zamknie się w sobie i zdecyduje się nagle wyjechać! Czy Joanna dotrwa do końca eksperymentu? Czy parze uda się pokonać kryzys?  Tego dowiemy się w dzisiejszym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o 20:30 w TVN 7! ...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner