Rolnik szuka żony 4 finał Karol i Jagoda, Sara, Justyna, Ania Sara, Justyna z "Rolnik szuka żony 4"
Mat. prasowe
1/4
Mat. prasowe

 

Czyżby rodzina programu "Rolnik szuka żony" po raz kolejny miała się powiększyć? Przypomnijmy, że kilka uczestniczek show TVP1 zostało już mamami. Niebawem na świecie pojawi się także pierwsze dziecko Małgosi Sienkiewicz, uczestniczki 4. edycji "Rolnik szuka żony", która pod koniec września wzięła ślub z Pawłem Borysewiczem. Teraz z kolei Sara, kandydatka do serca Karola, zaintrygowała wszystkich swoim tajemniczym wpisem na Instagramie. Czyżby ta śliczna blondynka niebawem miała zostać mamą? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Zamieszanie wokół ślubu Małgosi i Pawła! Internauci byli bezlitośni w komentarzach...

2/4
Instagram

 

Sara z "Rolnika szuka żony 4" jest w ciąży?

 

Sara to uczestniczka 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dziewczyna starała się o względy Karola. I choć przez chwilę wydawało się, że rolnik jest nią zauroczony, czar bardzo szybko prysł. Sara żyje teraz z dala od show-biznesu. Jednak wciąż cieszy się dużą popularnością fanów na Instagramie. Ostatnio wszystkich zaskoczył post, który pojawił się na profilu dziewczyny. 

 

- Został niecały miesiąc 😍I kolejne wyzwanie życiowe przede mną 👌mama chrzestna już w gotowości 💜 czekamy na maleństwo 🍼🎉 - napisała Sara pod zdjęciem z uroczym pluszowym misiem.

 

Wygląda na to, że Sara będzie mamą, ale... chrzestną! :)

 

Zobacz: Sara z "Rolnik szuka żony" zostanie gwiazdą disco polo? Fani już wiedzą! "Lepsza od oryginału" Posłuchajcie, jak śpiewa

3/4
Rolnik szuka żony 4 finał Karol i Jagoda, Sara, Justyna, Ania
Mat. prasowe

 

Przypomnijmy, że Sara postanowiła napisać list do Karola. Początkowo chłopak był zainteresowany inną dziewczyną, Justyną. Jednak kiedy jego kandydatki przyjechały na wieś, sprawy przybrały całkiem inny bieg. Karol zaczął zbliżać się do Sary. Do tego stopnia, że widzowie mogli nawet zobaczyć ich pierwsze, romantyczne pocałunki! Jednak w wyniku incydentu, do którego doszło na planie programu "Rolnik szuka żony", Sara i Karol nie chcieli nawet próbować być razem. Dziewczyna miała żal do rolnika, że ten nie pojechał z nią do szpitala, gdy upadła i uderzyła się w głowę.

Karol bardzo szybko znalazł pocieszenie w ramionach Jagody. Rolnik pozostawał z nią w stałym kontakcie od czasu, gdy ta napisała do niego list. Jagoda nie zgodziła się jednak wziąć udziału w show TVP1, ponieważ miała zobowiązania zawodowe. Plotka głosi, że ten związek również zakończył się fiaskiem. 

4/4
Sara, Justyna z "Rolnik szuka żony 4"
Facebook/Materiały prasowe

 

Sara mimo wszystko dobrze wspomina udział w programie "Rolnik szuka żony 4". Dzięki niemu poznała bowiem swoją przyjaciółkę, Justynę. Choć między nimi na początku nie układało się najlepiej, teraz mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji! Taka przyjaciółka to skarb! :)

Więcej na temat Rolnik szuka żony