Już 21 kwietnia, czyli w niedzielę Wielkanocną Telewizyjna Dwójka wyemituje ostatni odcinek pierwszej edycji programu "Dance, dance, dance". Jak już wiemy, w wielkim finale wystąpią Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Teraz wszyscy fani z pewnością zastanawiają się, czy powstanie druga edycja tanecznego show. Ostatnio jako pierwsi informowaliśmy, że władze stacji są zainteresowane kontynuacją "Dance, dance, dance".

Reklama

Sukces "Dance Dance Dance" przeszedł najśmielsze oczekiwania producentów. Już teraz produkcja odbiera mnóstwo telefonów od samych gwiazd, które są zainteresowane udziałem w show. To naprawdę mocne nazwiska - mówiła nam osoba związana z programem.

Teraz wiadomo już, kiedy show może wrócić na antenę TVP2!

Kiedy emisja drugiej edycji "Dance, dance, dance"?

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl druga edycja programu "Dance, dance, dance" ma wrócić na antenę Telewizyjnej Dwójki wiosną 2020 roku! Jarosław Kurski w rozmowie z portalem nie ukrywa, że jest zachwycony wynikami nowego show.

Na chwilę obecną jestem zadowolony z wyników dotychczasowych odcinków programu „Dance, dance, dance”, który idzie jak burza. Ale najbardziej zadowolony jestem z rozmachu, rzeczywistości rozszerzonej oraz nowej jakości formalnej i wirtualnej jaką „Dance, dance, dance” wprowadził do polskiej rozrywki- w rozmowie z portalem przyznał prezes TVP.

Będziecie czekać na drugą edycję "Dance, dance, dance"? Które gwiazdy chcielibyście zobaczyć w tanecznym programie TVP? Piszcie w komentarzach!

Powstanie druga edycja "Dance, dance, dance".

Zobacz także
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Show ma wrócić na antenę już za rok.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama