TV-Show

Odeta Moro i jej droga "Agenta"! Do tej roli pasowała idealnie!

Spodziewaliście się, że to ona nim jest?

Odeta Moro jest Agentem w drugiej edycji "Agent-Gwiazdy 2". 

Okazuje się, przez cały program tylko Tomek Niecik perfekcyjnie typował w jednym z odcinków Odetę Moro na Agenta i idealnie wypełnił test. Większość osób obstawiła Darię Ładochę, a to Odeta wszystkich oszukała. Kim jest i jak wyglądała droga "agenta" Odety w programie?

Zobaczcie materiał! 

Zobacz także:  Znaleźliśmy 5 dowodów na to, że Odeta Moro jest Agentem! Zobaczcie sami, co mogło ją zdradzić!

Odeta jest Agentem!

Odeta Moro jest Agentem?
mat. prasowe TVN/Instagram

Kim jest Agent?
mat. prasowe TVN
Newsy
Kim jest Agent? Finaliści programu zaskoczyli szczerymi wyznaniami w DDTVN! "Wymyśliłam sobie rolę już w Polsce"
Kim jest Agent? Finaliści programu zaskoczyli szczerymi wyznaniami w DDTVN! "Wymyśliłam sobie rolę już w Polsce"

Kim jest Agent? Już dziś wieczorem dowiemy się, kto wygra drugą edycję programu "Agent - Gwiazdy" i kto z finałowej trójki okaże się tytułowym Agentem! W reality show pozostali już tylko Odeta Moro, Daria Ładocha i Jarosław Kret, którzy tuż przed ostatnim odcinkiem zdradzili kulisy programu w Dzień Dobry TVN! Co powiedzieli?  Moro, Kret i Ładocha w DDTVN zdradzają kulisy Agenta Finaliści drugiej edycji programu "Agent- Gwiazdy" w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem opowiedzieli, jak udało im się dotrzeć aż do ostatniego odcinka show. Daria Ładocha z rozbrajającą szczerością przyznała, że grała od samego początku. Nawet jej strój miał zmylić przeciwników. Ja wymyśliłam sobie rolę już w Polsce, przed wylotem. Wzięłam też ze względu na to duży bagaż, czyli też strojem manipulowałam. Znacie mnie dobrze, ja jestem zupełnie inna, nie tylko na wizji, ale jak gasną światła. To była totalnie rola stworzona na potrzeby programu, dlatego że dużo łatwiej się rozgrywa jako zołza niż jako osoba, która jest miła, serdeczna - powiedziała Daria. Myślę sobie, że to  też było ciekawe doświadczenie dla moich bliskich, którzy oglądali mnie. Moje córki mówiły mi "Mamusiu dlaczego ty tak powiedziałaś? przecież my cię takiej nie znamy". Rola od początku do końca. A jak samą siebie w programie oceniła Odeta Moro? Dziennikarka stwierdziła, że w przeciwieństwie do Darii, ona była "tą dobrą".  To wielka przygoda i wielka zabawa. Ja jestem osobą, która jest pragmatyczna i lubię rozwiązywać sytuacje, które mogą wyglądać na nierozwiązywalne. Rozwiązywać i mieć satysfakcję- przyznała Odeta Moro. Traktowaliśmy nasze role bardzo poważnie. Jarek był osobą, która była do wszystkiego przygotowana i miała notes, Daria z kolei nie miała notesu, ale notowała wszystko. Ja uwielbiam obserwować, nie chciałam przegapić żadnej...

TVN przekłada emisję "Drugiej szansy" i FINAŁU "Agent-Gwiazdy"
TVN
TV-Show
TVN wstrzymuje emisję "Drugiej szansy" i FINAŁU "Agenta". Dlaczego?
Co zobaczymy zamiast serialu i show?

Mamy złą wiadomość dla fanów programu "Agent-Gwiazdy" oraz serialu z Małgorzatą Kożuchowską "Druga szansa". Dlaczego? Okazuje się, że stacja TVN w majówkę nie pokaże nowego odcinka serialu, ani pierwszego finałowego odcinka show, które prowadzi Kinga Rusin . Dlaczego? Polecamy:  Z wiekiem wygląda coraz lepiej. Zdradzamy tajemnice sylwetki Kingi Rusin TVN przekłada emisję "Drugiej szansy" i FINAŁU "Agent-Gwiazdy" W tym roku majówka wypada wyjątkowo korzystnie, bowiem Święto Pracy, czyli 1 maja przypada w poniedziałek, a święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w środę. W związku z tym biorąc wolne 2, 4 i 5 maja możemy uzyskać aż dziewięciodniowy urlop od pracy - od 29 kwietnia do 7 maja. Stacja TVN uznała najwyraźniej, że większość Polaków zdecyduje się na krótkie wyjazdy, dlatego zamiast pokazać w ramówce swoje telewizyjne hity, zdecydowała się zastąpić je filmami. I tak zamiast " Drugiej szansy " 1 maja o 21.30 obejrzymy film "Ostatni władca wiatru", a we wtorek ( 2 maja) o 21.30 zamiast "Agenta" obejrzymy sensacyjny film "Godziny szczytu". A kiedy zatem zobaczymy nowe odcinki hitowych produkcji TVN? Pierwszy finałowy odcinek show " Agent-Gwiazdy " zostanie wyemitowany 9 maja o 21.30, a kolejny odcinek "Drugiej szansy" 8 maja o 21.30. Co myślicie o tej zmianie? Żałujecie, że TVN nie pokaże w majówkę swoich hitów? ZOBACZ:  Kto jest agentem w drugiej edycji "Agenta"? Odeta, Jarek czy Daria? PLEBISCYT TVN dopiero po majówce pokaże finałowy odcinek Agent-Gwiazdy Nie zobaczymy też nowego odcinka "Drugiej szansy"

Piotr Kędzierski, Alan Andersz
ONS
TV-Show
Kędzierski i Andersz wiedzą, kto jest agentem! "Był z nami dość blisko. To było zaskoczenie"
Oni już wiedzą!

Piotr Kędzierski i Alan Andersz odpadli z programu "Agent-Gwiazdy" tuż przed finałem. W ostatnim odcinku wyjątkowo z show pożegnało się aż dwóch uczestników . Do ostatniego etapu zmagań dotarli: Daria Ładocha, Odeta Moro i Jarosław Kret. To właśnie wśród nich jest tytułowy agent. Piotr Kędzierski i Alan Andersz byli gośćmi programu "Dzień dobry TVN", w którym opowiedzieli o swoich zmaganiach w programie oraz... podzielili się swoimi przemyśleniami na temat tego, kto jest agentem! Co powiedzieli?   Zobacz też:  To Odeta Moro jest "Agentem"?! Fani znaleźli dowody, a dziennikarka komentuje! Piotr Kędzierski o agencie Skupiałem się na dziewczynach jako agentkach w tym programie. Najpierw była Olga, potem Daria, potem Alan, potem Odeta. To było zaskoczenie, kto jest agentem, bo ta osoba była z nami dość blisko w badzie. To był zwrot akcji - zdradził Piotr Kędzierski. Piotr Kędzierski i Alan Andersz jednak zgrabnie unikali wyznania, kto jest agentem, tłumacząc, że psuje to zabawę widzom. ;) Odpowiedź na najważniejsze pytanie programu poznamy już za trzy tygodnie.   Polecamy:  Kto jest agentem w drugiej edycji "Agenta"? Odeta, Jarek czy Daria? PLEBISCYT   Piotr Kędzierski i Alan Andersz odpadli z programu "Agent".   Kto jest agentem?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner