ONS

Wojewódzki pokaże co wyciął z wywiadu z Dodą

ONS

Zeszłotygodniowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem Dody i Marka Dyjaka był bez wątpienia jednym z lepszych w ciągu ostatnich sezonów. Rozmowa z Rabczewską odbiła się również szerokim echem w mediach. W dużej mierze za sprawą samej wokalistki, która była niezadowolona z finalnego montażu programu. Przypomnijmy: Co Kuba Wojewódzki wyciął z programu z Dodą?

Kuba chyba przeanalizowała zarzuty Dody i na swoim fanpageu na Facebooku postanowił zamieścić cały odcinek programu z Dodą. Jak sam napisał zrobił to w ramach jubileuszowego prezentu dla swoich fanów. O swojej decyzji oznajmił podczas wczorajszego odcinka z Joanną Moro (screen poniżej).

- Biorąc pod uwagę olbrzymie zainteresowanie programem z Dodą i Markiem Dyjakiem postanowiliśmy zmajstrować dla Was jubileuszową niespodziankę. Od czwartku na tvnplayer.pl będzie do obejrzenia cała nagrana rozmowa. Bez cięć, skrótów i redakcji... Osobom nie pijącym nie polecam - Może trochę boleć ... ;) (pisownia oryginalna) - napisał Kuba i zamieścił pełny wywiad z Dodą i Dyjakiem


Czyżby Kuba bał się, że znów popsują mu się relację z Dodą? A może po prostu chciał pokazac w całości odcinek, na którym tak bardzo zależało fanom gwiazdy?

 

Więcej na temat Doda Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40