Kamil Durczok skomentował roast Kuby Wojewódzkiego

W show Kuby Wojewódzkiego żartowano z romansu Dereszowskiej z Durczokiem. Teraz Kamil zabrał głos! MOCNE SŁOWA

Kamil Durczok skomentował roast Kuby Wojewódzkiego

Kamil Durczok skomentował roast Kuby Wojewódzkiego! Były szef "Faktów" nie jest zachwycony kontrowersyjnym show. Dziennikarz na Twitterze napisał, co sądzi o programie z udziałem Wojewódzkiego, oraz o osobie, która zdecydowała o jego emisji.

W związku z dziesiątkami pytań informuję: #roast #wojewodzki - tylko kaleka intelektualny mógł pozwolić na emisję tego gówna- napisał Kamil Durczok.

Czyżby dziennikarzowi nie spodobało się to, że w programie wspominano również jego nazwisko? Przypomnijmy, że to właśnie za rzekomy romans z Kamilem Durczokiem, oberwało się Annie Dereszowskiej.

Anna Dereszowska miała romans z Kamilem Durczokiem, ale szybko ją zostawił. Tak się na nią raz wkurzył, bo zapomniała, że ma połknąć i w Faktach cały stół był ujeb.... - żartował Sebastian Rejent.

Jedno jest pewne - roast Kuby Wojewódzkiego okazał się wielkim hitem. Wyniki oglądalności nie pozostawiają złudzeń - we wtorkowy wieczór roast pokonał konkurencję.

 

Zobacz także: MOCNE żarty na temat "romansu" Wojewódzkiego i Kammela: "Kuba, złoty pociąg to to, co czujesz do mężczyzn…" (+18)

 

 

Kamil Durczok skomentował roast Kuby Wojewódzkiego.

Dziennikarz krytykuje roast króla TVN.

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04