Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Ola i Luiza "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Luiza i Ola w ogniu krytyki. Widzowie nie zostawili na nich suchej nitki: "Dwie fałszywe chorągwie"

Przyszłość Luizy i Oli w "Hotelu Paradise 3" jest już przesądzona? Przez swoje zachowanie odpadną tak samo szybko jak Dawid? Internauci są na nie wściekli.

Uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" wzbudzają wśród widzów ogromne emocje. W programie możemy obserwować nie tylko narodziny pierwszych uczuć, ale i niespodziewane zwroty akcji, które internauci chętnie komentują, jednak nie wszystkie z komentarzy można zaliczyć do tych pozytywnych. Ostatnio porządnie oberwało się Dawidowi, którego zachowanie sprawiło, że musiał pożegnać się z kontrowersyjnym show, a teraz fani nie zostawili suchej nitki na Luizie i Oli! Co takiego zrobiły dziewczyny? Ich los w "Hotelu Paradise 3" też jest już przesądzony?

"Hotel Paradise": Marietta ocenia nową edycję! Który z panów ma u niej szanse?

"Hotel Paradise 3": Internauci krytykują Luizę i Olę

Choć w "Hotelu Paradise 3" narodziły się już pierwsze pary i sojusze, Luiza i Ola wciąż nie mogą odnaleźć swojej drugiej połówki, z którą mogłyby dotrzeć do finału. Co więcej zachowanie tej dwójki zdecydowanie nie przypadło do gustu widzom, którzy jak się okazuje, mają nadzieję, że obie dziewczyny jak najszybciej opuszczą program! Dlaczego? Wiele wskazuje na to, że uczestniczki wyznają zasadę "po trupach do celu" i zamiast nawiązywać relacje myślą, jak pozbyć się najmocniejszych par. Ola wciąż mówi o tym, jak można wyeliminować Basię i Krystiana, a Luiza zmienia zdanie co pięć sekund. Na oficjalnym profilu hitowego programu TVN 7, internauci nie zostawili na dziewczynach suchej nitki. Ich zdaniem zajmują się tylko knuciem. 

- Ale Luiza jest równie nieszczera, najpierw pociesza Mauro i mówi, że też ma z nim więź po czym mówi Marcinowi że on jest dla niej 1 do outu wtf
 

- Co za fałszywka 

- Ale na Luiza jest fałszywa ona sama nie wie czego chce raz gada tak a potem inaczej 🤦‍♀️

- Luiza to jest do eliminacji najpierw
 

- Luiza out!

Jak widać brak lojalności Luizy wobec Maurycego mocno poirytował internautów. Choć zapewnia go, że ich relacja jest czymś na czym bardzo jej zależy, wygląda na to, że sytuacja może wyglądać nieco inaczej. A co z Olą? Widzowie stwierdzili, że jest w programie tylko dla... knucia i Luizy, a udział w "Hotelu Paradise 3" traktuje jak darmowe wakacje!

- Po co Ola przyszła do tego programu jak nie chce stworzyć z nikim żadnej relacji, darmowe wakacje.

- Ola i Maurycy do domu.

- Ola jest tam dla Luizy 😂

- Widać że mądry facet ! Oli nie zależy na budowaniu relacji. Chce się tylko bawić i knuć

- I bardzo dobrze ...Ola to dwulicowa laska...

- I bardzo dobrze, PatOlka wraz z Luiza są tam dla siebie. Dwie fałszywe chorągwie.

- Dla Oli chyba Luiza byłaby najlepszą opcją .

Nie zabrakło jednak widzów, którzy stanęli w obronie Oli. Niektórzy pokusili się o stwierdzenie, że jest jedyną osobą, dzięki której w "Hotelu Paradise 3" coś się dzieje, a inni pochwalili ją ze jej szczerość:

Chcę przypomnieć, że Ola na początku programu powiedziała, że nie przyszła po miłość więc nie rozumiem po co taki hejt... Bo nie chce się sparzyć? 

Co sądzicie o zachowaniu dziewczyn? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nowy uczestnik to przyjaciel Marcina! Teraz odbije mu Nathalię?!

Luiza jednak chce się pozbyć Maurycego? Jej ostatnie zachowanie zdecydowanie nie przypadło widzom do gustu.

Maurycy Sas-Uhrynowski w Hotelu Paradise 3 bez koszulki
mat. prasowe

Ich zdaniem uczestniczka jest fałszywa. Co do Oli również mają zastrzeżenia. 

Luiza Benzouaoua w
Mat. prasowe

Zdaniem internautów Ola tylko knuje, a zamiast szukać uczuć, traktuje "Hotel Paradise 3" jako darmowe wakacje. Zgadzacie się?

Ola
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aleksandra Kiepura - uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
Newsy
Ola z "Hotel Paradise" jest zakochana! Pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem. Internauci sugerują, że to Chris?!

Wygląda na to, że serce Oli z " Hotelu Paradise " jest już zajęte! Uczestniczka pierwszej edycji miłosnego show TVN7 pochwaliła się romantycznym zdjęciem z partnerem. Kim jest tajemniczy i przystojny nieznajomy? Internauci nie mają wątpliwości, że tych dwoje łączy gorące uczucie:  Bardzo romantycznie!!! Jak w romansie!!❤️❤️😍😍🔥🔥 - podsumowali zdjęcie, które wrzuciła Ola.  Niektórzy sugerowali, że to Chris! Oceńcie sami.  Zobacz także:  Rusza druga edycja "Hotelu Paradise"! Program startuje jeszcze w wakacje! Ola z "Hotelu Paradise" pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem  Ola z "Hotelu Paradise" pokazała zdjęcie z wakacji w Grecji. Nie pozuje na nim sama. Fotka, którą opublikowała to gorący kadr przedstawiający ją w objęciach tajemniczego przystojniaka. Kim jest? Internauci sugerowali, że to Chris, zwycięzca pierwszej edycji "Hotelu Paradise", który niedawno rozstał się z Mariettą:  Lepiej by wyglądało z Mariettą, uwielbiam tę dziewczynę. Olka wyrachowana jest  Jednak inna od razu wyprowadziła ją z błędu:  Jak to nawet nie jest Chris!  Z kolei inni skupili się na wyjątkowej urodzie Oli. Uważają, że bardzo wypiękniała od czasów jak ją poznali w programie "Hotel Paradise" oraz cenią ją za naturalną urodę i to, że nie przesadza z zabiegami upiększającymi.  - Super 😍 miło się na was patrzy❤️ - Extra.... Olka jesteś megaaa kobitka. Naturalna, bez napompowanych ust, cyc, i bez doczepów. Między innymi za to cię cenię.  Ola podziękowała za komplement, przyznając, że zdarzyło jej się dwukrotnie poprawiać usta, ale efekt już od dawna nie jest widoczny.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Chris ma nową dziewczynę?!...

"Hotel Paradise". Ola zaatakowała Mariettę w finale!
Newsy
"Hotel Paradise". Ola zaatakowała Mariettę w finale: "To jej wina". Padły mocne słowa!

Za nami wielki finał programu "Hotel Paradise". Ostatecznie do finału dotarły dwie pary: Blondino z Martyną i Chris z Mariettą. Ta druga para zwyciężyła. Finał "Hotel Paradise" nie mógł obejść się bez... afery. Jedna z nich dotyczyła Maćka . Druga dotyczyła Oli i Marietty. O co poszło? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Czy Viola i Adam są razem po programie?! Znamy prawdę Wszystko zaczęło się jeszcze przed finałem. Kiedy Ola wróciła do programu "Hotel Paradise", to powiedziała otwarcie że stanie za Adamem, z którym wcześniej zawarła pakt. Ale Adam był wtedy z Violą, przyjaciółką Marietty, co Marietta ostro skrytykowała. Powiedziała wówczas, że dla niej "święta trójca" (Adam i Viola, ona i Chris oraz Ola i Maciek - bo to Maciek ją przywrócił do show) przestała istnieć! Ostatecznie Ola stanęła za Maćkiem, ale już się nie odzywała do Marietty... Moim zdaniem, nasza kłótnia była spowodowana zachowaniem Marietty. Niestety nie naprawiła ona w porę naszej relacji i myślę, że ta końcówka była już wymuszona. Dlatego wybór jest prosty - powiedziała Ola o Marietcie. A wy jak oceniacie to zachowanie? Zgadzacie się z Olą czy jesteście po stronie Marietty? Zobacz także:  Marietta czy Martyna? Która uczestniczka "Hotelu Paradise" zachwyciła swoim wyglądem w finale show? A wy po czyjej stronie jesteście? Oli czy Marietty?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Marietta Paradise Hotel (@marietta_paradise_hotel)...

Ola Domańska wróci do programu "Hotel Paradise"?!
Instagram
Newsy
Ola wraca do "Hotel Paradise"? Internauci nie mają wątpliwości! Oto jakie mają dowody...

Zapowiedź dzisiejszego odcinka "Hotel Paradise" nieźle namieszała! Czyżby do programu miała powrócić Ola?! Internauci nie mają wątpliwości! Co wskazuje na powrót byłej partnerki Adama? Uczestnik był zdecydowanie niepocieszony: To ja mam teraz najbardziej prze****ne , szczerze mówiąc – mówił do innych uczestników. Czyżby spekulacje widzów były strzałem w 10? Zobaczcie, co na to wskazuje! Zobacz także:  Viola z "Hotel Paradise" zmieniła fryzurę!? Co za metamorfoza! Ola wraca do programu "Hotel Paradise"?  Ekipa "Hotelu Paradise" w dzisiejszym odcinku znowu się powiększy, ale czy o nowego członka? Internauci nie mają wątpliwości, że to Ola wróci do gry! Co wówczas zrobi Adam? Kiedy byli parą w programie ustalili, że będą się wspierać na dobre i na złe. Po wymeldowaniu Oli z "Hotelu Paradise" wiele się wydarzyło.  Z zapowiedzi dzisiejszego odcinka możemy wywnioskować, że na rajskiej wyspie pojawi się ktoś jeszcze. Wypowiedź Adama nakierowała widzów na to, że to mogłaby być Ola  Raczej to będzie Ola, bo Adama komentarz- że "ma teraz prze****ne" sam za siebie mówi. - możliwe że Olka bo tylko jakby Viola nie była zadowolona 👌 zobaczmy 😁 Dodatkową wskazówką mógłby być fakt, że Ola zapowiedziała live na swoim Instagramie po dzisiejszym odcinku:  - Jestem pewna ze wróciła Ola. Nawet na Instastory mówiła jak się ludzie pytali czy wróci to, że nie może powiedzieć i sami zobaczymy - mówiła, że jutro po odcinku robi live to stawiam na nią 😁 Kolejni internauci swoje śledztwo opierają na reklamie najnowszego odcinka:  - Ola bo przed chwilą widziałam reklamę i Maciek powiedział teraz poznajcie...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner