TV-Show

Łukasz Darłak z "Big Brothera" dziękuje Margaret i Maciejowi Musiałowi! Za co?

Łukasz Darłak z "Big Brothera" dziękuje Margaret i Maciejowi Musiałowi! Za co?

W sobotę, 8 czerwca, w Warszawie odbyła się parada równości - coroczne święto społeczności LGBT. Marsz poparły największe polskie gwiazdy - m.in. Maciej Musiał, Julia Wieniawa czy Margaret, niestety, wylał się na nie potężny hejt... Co na ten temat sądzi Łukasz Darłak, uczestnik programu "Big Brother", który nie ukrywa tego, że jest gejem? Zobaczcie naszą rozmowę z Łukaszem!

Zobacz także: Kto wygra "Big Brothera"? Znany wróżbita już wie, kto w niedzielę zgarnie nagrodę!

Łukasz Darłak w programie Big Brother
East News

Big Brother Magda Wójcik
East News
Newsy
Magda Wójcik z "Big Brothera" urodziła się jako chłopiec? Prawda wyszła na jaw!
Magda Wójcik z "Big Brothera" urodziła się jako chłopiec? Prawda wyszła na jaw!

Magda Wójcik z programu " Big Brother " zmieniła płeć? Taka plotka pojawiła się w mediach kilka dni temu. Wszystko z powodu wyznania uczestniczki, która podczas rozmowy z Olehem powiedziała, że kiedyś była mężczyzną i przeszła operację zmiany płci! Jak wyglądała ta rozmowa? Oleh:  A jak byłaś chłopakiem to jak miałaś na imię? Magda:  Michał. Mówiłam Ci przecież. Oleh:  A od zawsze mówiłaś na przykład „mówiłam”, takie końcówki? Magda:  Tak, no. Oleh:  Czyli zawsze czułaś się kobietą? Magda:  No. Chociaż czasami nadal czuję się tutaj mężczyzną. Bywa. Zależy od wszystkiego. Oleh:  A ile miałaś lat jak zrobiłaś tę operację, Michale? Magda:  Teenage. Ta rozmowa wywołała w mediach sporo zamieszania. Magda nadal przebywa w domu Wielkiego Brata, dlatego dziennikarze nie mogli jej spytać o to, czy rzeczywiście zmieniła płeć . Sprawę skomentował za nią jej przyjaciel Łukasz, który odszedł z programu tydzień przed finałem. Co zdradził na temat Magdy? Zobacz!

Oleh i Madzia zamieszkają razem po zakończeniu "Big Brothera"?
East News
TV-Show
Czy Oleh zamieszka z Madzią, gdy skończy się "Big Brother"? Wiemy, jakie mają plany!
Czy Oleh zamieszka z Madzią, gdy skończy się "Big Brother"? Wiemy, jakie mają plany!

Oleh i Madzia to jedyna jak dotąd para, która powstała podczas tej edycji "Big Brothera" . Choć nie zawsz układa się między nimi dobrze, oboje deklarują, że dalej chcą być razem. Na razie czeka ich rozłąka. Oleh opuścił bowiem dom Wielkiego Brata. Za to Madzia wciąż ma szansę zgarnąć główną wygraną. Czy po zakończeniu "Big Brothera" zakochani zamieszkają razem? Zobaczcie, co zdradził nam Oleh! Oleh i Madzia myślą o wspólnej przyszłości? Zobacz także:  Widzowie "Big Brothera" zaskoczeni reakcją Magdy na wyjście Oleha! Co zrobiła? Zobacz!

Radosław Palacz w programie Big Brother
Instagram
Newsy
Wypadek na planie "Big Brothera"! Konieczna była interwencja chirurga! Ktoś opuścił program?
Wypadek na planie "Big Brothera"! Konieczna była interwencja chirurga! Ktoś opuścił program?

Już za kilka dni, w najbliższą niedzielę 16 czerwca, poznamy nazwisko zwycięzcy najnowszej edycji "Big Brothera". W reality- show pozostały już tylko cztery osoby: Magda, Igor, Radek i Bartek. Niestety, tuż przed wielkim finałem w domu Wielkiego Brata doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Okazuje się, że we wtorek wieczorem (11 czerwca) jeden z uczestników musiał skorzystać z pomocy lekarzy! Co wydarzyło się w domu Wielkiego Brata? Wiemy! Uczestnik "Big Brothera" miał wypadek w kuchni Do wypadku jednego z uczestników "Big Brothera" doszło podczas przygotowań do wspólnej kolacji. Radosław Palacz podczas krojenia przeciął palec nożem. Radek zaczął mocno krwawić!  Oparło się o kość - mówił Palacz.  Radek trafił pod opiekę ratownika medycznego, który zdecydował, że konieczna będzie wizyta w szpitalu!  Nie mogą mnie tu poskładać - przyznał uczestnik reality-show.  Po jakimś czasie okazało się, że Radosław Palacz jednak nie zostanie przewieziony do szpitala, ale w domu Wielkiego Brata pojawił się chirurg. Lekarz podał Radkowi zastrzyk przeciwbólowy i zszył ranę.  Nerwy poprzecinane, ale nie te najważniejsze - relacjonował później Palacz.  To nie pierwszy raz, kiedy Radek musiał skorzystać z pomocy lekarza. Kilka dni wcześniej poślizgnął się na tarasie i rozciął sobie nogę. Miejmy więc nadzieję, że ostatnie dni w domu "Wielkiego Brata" będą spokojniejsze!  Radosław Palacz musiał skorzystać z pomocy chirurga. Uczestnik poważnie zranił się nożem.  

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner