Alan Andersz roześmiany
TV-Show

Agent-Gwiazdy 2: Wszystko jasne! Kto odpadł z programu? Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem? RELACJA

Co działo się w 2.odcinku?

Z programu "Agent-Gwiazdy" odpadła Agnieszka Rylik! Sportsmenka zdobyła jokera, ale zdecydowała się go oddać Edycie Zając. Gdyby tak nie postąpiła to zostałaby w programie. W pierwszym odcinku odpadł Michał Będźimierowski - "Modny Tata". Uczestnicy o bycie agentem zaczęli podejrzewać Darię Ładochę. Też na nią stawiacie?

 

Daria Ładocha zdradza jak wygląda program "Agent" od kulis! "Po trupach do celu". Kogo ma na myśli?

Relacja NA ŻYWO z drugiego odcinka "Agent-Gwiazdy"

 

22.25 Z programem pożegnała się Agnieszka Rylik! Gwiazda oddała swojego jokera Edycie Zając. Gdyby tego nie zrobiła to zostałaby w programie.

 

22.16 Rozpoczyna się test.

Myślałam głównie o Darii - mówi Edyta Zając.

Dzisiaj głosowałam na Darię. Jest jedyną osobą, która nie notuje - dodaje Odeta Moro

Myślę, że agentem jest Olga - ocenia Kędzierski.

Agent Gwiazdy - zdjęcia z drugiego odcinka, kto odpadł?
TVN

 

22.14 W puli przybyło 6 tysięcy złotych za zadanie z workami. Jak poradzili sobie Olga i Jarek? Wskazali prawidłowo 5 koszulek, dzięki czemu zarobili tylko 500 złotych. Okazuje się, że w kopercie, którą znalazła Olga napisane było, że Frycz zostaje skarbnikiem.

 

22.12 Daria została złapana, ale nie za bardzo stara się uwolnić. Nie chce współpracować z grupą.

 

22.09 Niecik nie zatrzymał się w zagrodzie i został złapany na lasso. Uczestnicy mają szansę go uwolnić, poprzez rozwiązanie. Jula decyduje się na rozwiązanie go.

 

22.07 Zadanie dla pozostałych: Na pastwisku zakopane są worki z pieniędzmi o wartości 6 tysięcy złotych i trzy zagrody, w których gwiazdy mogą się schronić. Ścigają ich gauchos na koniach, którzy mogą łapać uczestników na lasso. Worek jest zdobyty, gdy zostanie doniesiony na metę. Rylik zdobyła jokera, którego dała Zając.

Agent Gwiazdy - zdjęcia z drugiego odcinka, kto odpadł?
TVN

 

22.05 Kinga Rusin zaprasza do kolejnego zadania dwie osoby z dobrym węchem. Zgłosili się Frycz i Kret. Znajdują słoiki z koszulkami uczestników i muszą dopasować je do gwiazd. Za każde trafienie dostają pieniądze.

Kolejny raz Olga i Jarek są z dala od grupy i nie widzimy, co robią - powiedziała Edyta Zając.

22.04 Olga Frycz znalazła pod podkładką na śniadanie kopertę, której nikomu nie chciała pokazać. Ukradkiem zobaczył ją Niecik.

 

22.03 Odeta Moro robi sobie żarty z Niecika. Udaje dziennikarkę z Argentyny, która chce przeprowadzić z nim wywiad. Muzyk nie daje się nabrać.

 

22.00 Asia Jędrzejczyk zawiązała sojusz  z Olgą Frycz. Panie przyznają, że przekazują sobie dużo informacji. Solo działają Niecik, Ładocha i Maga. Jula i Edyta Zając też sobie pomagają. Odeta i Rylik podobnie.

 

21.55 Joanna Jędrzejczyk sprawdziła wszystkie dźwignie. Tomek wprowadził zamieszanie, bo nie wiedział, ile dźwigni odblokował. Okazało się, że wszystkie były odblokowane, a Tomek powinien skoczyć na pajęczynę i wtedy zakończyłby zadanie sukcesem. Dzięki temu drużyna wygrałaby! Uczestnicy jednak nic nie zarobili, bo nie wykonali zadania. Wszyscy mają pretensje do Tomka.

 

21.53 Olga Frycz o Darii:

Cały czas wydaje mi się, że kłamie.

Jarek mówi, że on byłby zbyt oczywisty, bo jest podobny do Urbańskiego. Albo udaje, albo próbuje udawać - Daria podsumowała Jarosława Kreta.

21.51 Uczestnikom udało się wyłączyć prawie wszystkie dźwignie. Snajperzy ostrzelali Piotrka Kędzierskiego, dlatego opuszcza budynek. Za niego idzie Mateusz Maga, który wychodzi przez okno. Wchodzi Aga Rylik, która szybko zostaje ostrzelana. Z budynku wychodzi Tomasz Niecik, który jako jedyny wiedział, gdzie jest 5 dźwignia.

 

21.42 Jako pierwsi do środka weszli Jula, Niecik, Kędzierski, Włodarczyk. Tomasz Niecik odblokował pierwszą dźwignię. Alan Andersz specjalnie przeciąga metalową obręcz tak, aby dotykała rury, przez co pozostali uczestnicy, w drugim budynku są pod ostrzałem. Tomasz Kret nie pomaga drużynie w przeciąganiu obręczy.

 

21.38 Uczestnicy wykonają zadania w grupach. Kinga Rusin poprosiła 4 gwiazdy z "pewną ręką". Zgłosili się Frycz, Kret, Andersz i Ładocha, którzy musieli iść do pobliskiego budynku. Muszą przeciągnąć metalową obręcz tyle razy, ile im się uda nie dotykając rury. Za każdy raz zdobywają 500 zł. Rura podłączona jest do prądu i powoduje zwarcie, na czym mogą ucierpieć uczestnicy w drugim budynku, w którym znajdują się druty. W budynku znajduje się 5 strzelców z paintballem, mają zasłonięte oczy, ale dobrze słyszą.

Pozostali idą turami do innego budynku, gdzie muszę odblokować dźwignie znajdujące się w pomieszczeniach i muszą wyjść na zewnątrz, uciekając przed snajperami. Jeśli im się to uda, dostaną pieniądze.

 

Agent Gwiazdy - zdjęcia z drugiego odcinka, kto odpadł?
TVN

 

 

21.35 Uczestnicy zastanawiają się na kogo głosował Michał Będźmirowski. Gwiazdy mają już pierwsze wahania i dylematy. Zaczął budować się sojusz między Alanem Anderszem i Piotrkiem Kędzierskim.

"Nawiązaliśmy sztamę. Spędzamy razem czas, więc myślę, że to naturalna koalicja" - podsumował Kędzierski.

21.30 Zaczynamy naszą relacją na żywo! Jakie zadania czekają na uczestników?

 

W programie zostało trzynastu uczestników, wśród nich jest oczywiście agent. Kto pozostał w programie?  Agnieszka Rylik, Alan Andersz, Daria Ładocha, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Joanna Jędrzejczyk, Jula Fabiszewska, Marek Włodarczyk, Mateusz Maga, Odeta Moro, Olga Frycz, Michał Kędzierski i Tomasz Niecik.

Zdjęcia do programu "Agent" tym razem realizowane były w Argentynie, a uczestnicy po raz kolejny mieli do zrealizowania ciekawe zadania. Kto odpadnie tym razem? Relacja na żywo u nas już od 21.30!

 

Zwiastun 2. odcinka "Agent-Gwiazdy":

 

Zobacz:  Fala krytyki na Jarosława Kreta! Parodiował papieża w "Agencie": "Jak się witał z ziemią, to ją całował, ja ją poliżę!"

Kto odpadnie w drugim odcinku programu "Agent"?

Agent Gwiazdy - zdjęcia z drugiego odcinka, kto odpadł?
TVN

Z jakimi zadaniami zmierzyli się uczestnicy?

Agent Gwiazdy - zdjęcia z drugiego odcinka, kto odpadł?
TVN

 

Tomasz Niecik podnosi nogę
TV-Show
Zobacz zdjęcia z 3. odcinka programu "Agent-Gwiazdy"! Co się wydarzyło?
Zobacz zdjęcia z 3. odcinka programu "Agent-Gwiazdy"! Co się wydarzyło?
Daria Ładocha w różowej bluzce
TV-Show
Za nami 3. odcinek show "Agent-Gwiazdy"! Kto odpadł z programu? Co się działo? RELACJA
Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem?

Z programu w trzecim odcinku "Agent-Gwiazdy" odpada Jula! Wokalistka najsłabiej poradziła sobie z testem wiedzy o agencie. W poprzednich odcinkach odpadli już Michał Będźmirowski i Agnieszka Rylik. Uczestników jest coraz mniej, a rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta.    Agent-Gwiazdy 2: Relacja na żywo z 3. odcinka!   22.28 Z programu odpada Jula!   22.25 Uczestnicy rozwiązują test. Połowa zespołu ma jokera. Alana podejrzewam o bycie agentem - mówi Mateusz. Alan niby dużo krzyczy, niby bardzo chce, ale opóźnia pracę - podsumowuje Daria. Mateusz jest dobrym modelem, ale dobrze odnalazłby się w roli aktora - oceniła Asia. 22.19 Olga i Asia zastanawiają się, do czego służą kluczyki, które mają. Dziewczyny nie chcę nikogo informować o kluczykach.   22.17 Uczestnicy podejrzewają Mateusza o to, że jest agentem. Przypominają momenty, kiedy Mateusz nie wykonał w pełni zadania. Tomek Niecik zażartował: Czy po tym zadaniu grupa mnie zaakceptuje? Niestety nikt mu nie odpowiada.   22.15 Na koniec skoczył Jarek i Daria. Zadanie zostało wykonane i każdy, kto skoczył ma jokera, a cała grupa dostaje 9 tysięcy złotych.   22.12 Mateusz Maga ciągle mówi o swoich soczewkach. Najpierw nie mógł skakać, bo miał je założone, a po ich zdjęciu nie chciał skakać, bo nic nie widział. Bardzo zirytował tym drużynę. Model długi czas zastanawia się, czy skoczyć. Bardzo się boi. Pozostali zaczęli na niego mocno krzyczeć. Kiedy miał moment, aby skoczyć akurat w gąbkę, nie zeskoczył. Zdecydował się na to po długiej chwili.   22.10 Olga Frycz narzeka na ogromny ból i bardzo chce zeskoczyć. Udaje jej się to! W związku z tym dostaje jokera. Druga skacze Jędrzejczyk. Olga znalazła dwa kluczyki na czerwonej taśmie i podzieliła się nimi z Asią. Po...

"Agent-Gwiazdy 2"! Kto jest tytułowym Agentem? Kret, Zając, a może Niecik? GŁOSUJ!
Agent
TV-Show
Agent-Gwiazdy 2: Kto odpadł w czwartym odcinku? Sprawdź, kto najgorzej poradził sobie z testem
Zaskoczeni?

W czwartym odcinku "Agent-Gwiazdy" odpadł Mateusz Maga! A kto jest agentem? Najwięcej podejrzeń budziło zachowanie Darii Ładochy!  W zeszłym tygodniu z programem pożegnała się Jula! Wcześniej show opuścili Agnieszka Rylik i Michał Będźmirowski. Czwarty odcinek był niezwykle emocjonujący!   Agent-Gwiazdy 2: Relacja na żywo z 4. odcinka! 22.30 Z programu odpadł Mateusz Maga! (Zobacz więcej:  Mateusz Maga zaskoczył w "Agencie"! Kinga Rusin komentuje: "Wbrew pozorom ma swoją mądrość..." )   Gdyby zatrzymał jokera od Tomka, dalej byłby w programie.   22.20 Zaczyna się głosowanie. Niemal wszyscy głosują na Darię Ładochę. Odeta i Alan myślą, że agentem jest Jarosław.   Sprawdź też: ZOBACZ KTO JEST AGENTEM! Wytypuj go razem z nami!   22.17 Za zadanie z kolacją grupa mogła zarobić pieniądze siedząc przy stole. Zadania napisanego w kopercie nie wykonali Włodarczyk, Maga i Kret. Kinga powiedziała, że o tym, czy Olga, która miała zamienić się miejscem z agentem, wykonała zadanie dowiemy się w trakcie programu. Grupa zarobiła 900 zł, a mogła 2100. Ja teraz wiem, że jest Niecik kontra Agent-Gwiazdy - ocenił Tomek. 22.14 W kuchni robi się nerwowo. Tomek cały czas pyta innych, z jakiej strony zbiera się naczynia. Mocno to zdenerwowało Alana i Darię. Odeta doskonale obsługiwała gości. Jej zdaniem Niecik tylko wprowadzał chaos. Ona dała dupy, dlatego że miała iść do najstarszego, czyli Marka, a potem do Jarka - zaczął Niecik mówić o Odecie. Między Niecikiem i Alanem doszło do mocnego spięcia. Kinga dostała źle wysmażony stek. Tomek zaczął wytykać błędy Odecie. Ta się mocno zdenerwowała.   Zobacz też:  Kim jest Daria Ładocha - uczestniczka 2. edycji "Agenta"? Będzie o niej głośno! ZDJĘCIA     Dostojni☺ #agentgwiazdytvn...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik