Alan Andersz roześmiany

Agent-Gwiazdy 2: Wszystko jasne! Kto odpadł z programu? Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem? RELACJA

Alan Andersz roześmiany

Z programu "Agent-Gwiazdy" odpadła Agnieszka Rylik! Sportsmenka zdobyła jokera, ale zdecydowała się go oddać Edycie Zając. Gdyby tak nie postąpiła to zostałaby w programie. W pierwszym odcinku odpadł Michał Będźimierowski - "Modny Tata". Uczestnicy o bycie agentem zaczęli podejrzewać Darię Ładochę. Też na nią stawiacie?

 

Relacja NA ŻYWO z drugiego odcinka "Agent-Gwiazdy"

 

22.25 Z programem pożegnała się Agnieszka Rylik! Gwiazda oddała swojego jokera Edycie Zając. Gdyby tego nie zrobiła to zostałaby w programie.

 

22.16 Rozpoczyna się test.

Myślałam głównie o Darii - mówi Edyta Zając.

Dzisiaj głosowałam na Darię. Jest jedyną osobą, która nie notuje - dodaje Odeta Moro

Myślę, że agentem jest Olga - ocenia Kędzierski.

Agent Gwiazdy - zdjęcia z drugiego odcinka, kto odpadł?
TVN

 

22.14 W puli przybyło 6 tysięcy złotych za zadanie z workami. Jak poradzili sobie Olga i Jarek? Wskazali prawidłowo 5 koszulek, dzięki czemu zarobili tylko 500 złotych. Okazuje się, że w kopercie, którą znalazła Olga napisane było, że Frycz zostaje skarbnikiem.

 

22.12 Daria została złapana, ale nie za bardzo stara się uwolnić. Nie chce współpracować z grupą.

 

22.09 Niecik nie zatrzymał się w zagrodzie i został złapany na lasso. Uczestnicy mają szansę go uwolnić, poprzez rozwiązanie. Jula decyduje się na rozwiązanie go.

 

22.07 Zadanie dla pozostałych: Na pastwisku zakopane są worki z pieniędzmi o wartości 6 tysięcy złotych i trzy zagrody, w których gwiazdy mogą się schronić. Ścigają ich gauchos na koniach, którzy mogą łapać uczestników na lasso. Worek jest zdobyty, gdy zostanie doniesiony na metę. Rylik zdobyła jokera, którego dała Zając.

Agent Gwiazdy - zdjęcia z drugiego odcinka, kto odpadł?
TVN

 

22.05 Kinga Rusin zaprasza do kolejnego zadania dwie osoby z dobrym węchem. Zgłosili się Frycz i Kret. Znajdują słoiki z koszulkami uczestników i muszą dopasować je do gwiazd. Za każde trafienie dostają pieniądze.

Kolejny raz Olga i Jarek są z dala od grupy i nie widzimy, co robią - powiedziała Edyta Zając.

22.04 Olga Frycz znalazła pod podkładką na śniadanie kopertę, której nikomu nie chciała pokazać. Ukradkiem zobaczył ją Niecik.

 

22.03 Odeta Moro robi sobie żarty z Niecika. Udaje dziennikarkę z Argentyny, która chce przeprowadzić z nim wywiad. Muzyk nie daje się nabrać.

 

22.00 Asia Jędrzejczyk zawiązała sojusz  z Olgą Frycz. Panie przyznają, że przekazują sobie dużo informacji. Solo działają Niecik, Ładocha i Maga. Jula i Edyta Zając też sobie pomagają. Odeta i Rylik podobnie.

 

21.55 Joanna Jędrzejczyk sprawdziła wszystkie dźwignie. Tomek wprowadził zamieszanie, bo nie wiedział, ile dźwigni odblokował. Okazało się, że wszystkie były odblokowane, a Tomek powinien skoczyć na pajęczynę i wtedy zakończyłby zadanie sukcesem. Dzięki temu drużyna wygrałaby! Uczestnicy jednak nic nie zarobili, bo nie wykonali zadania. Wszyscy mają pretensje do Tomka.

 

21.53 Olga Frycz o Darii:

Cały czas wydaje mi się, że kłamie.

Jarek mówi, że on byłby zbyt oczywisty, bo jest podobny do Urbańskiego. Albo udaje, albo próbuje udawać - Daria podsumowała Jarosława Kreta.

21.51 Uczestnikom udało się wyłączyć prawie wszystkie dźwignie. Snajperzy ostrzelali Piotrka Kędzierskiego, dlatego opuszcza budynek. Za niego idzie Mateusz Maga, który wychodzi przez okno. Wchodzi Aga Rylik, która szybko zostaje ostrzelana. Z budynku wychodzi Tomasz Niecik, który jako jedyny wiedział, gdzie jest 5 dźwignia.

 

21.42 Jako pierwsi do środka weszli Jula, Niecik, Kędzierski, Włodarczyk. Tomasz Niecik odblokował pierwszą dźwignię. Alan Andersz specjalnie przeciąga metalową obręcz tak, aby dotykała rury, przez co pozostali uczestnicy, w drugim budynku są pod ostrzałem. Tomasz Kret nie pomaga drużynie w przeciąganiu obręczy.

 

21.38 Uczestnicy wykonają zadania w grupach. Kinga Rusin poprosiła 4 gwiazdy z "pewną ręką". Zgłosili się Frycz, Kret, Andersz i Ładocha, którzy musieli iść do pobliskiego budynku. Muszą przeciągnąć metalową obręcz tyle razy, ile im się uda nie dotykając rury. Za każdy raz zdobywają 500 zł. Rura podłączona jest do prądu i powoduje zwarcie, na czym mogą ucierpieć uczestnicy w drugim budynku, w którym znajdują się druty. W budynku znajduje się 5 strzelców z paintballem, mają zasłonięte oczy, ale dobrze słyszą.

Pozostali idą turami do innego budynku, gdzie muszę odblokować dźwignie znajdujące się w pomieszczeniach i muszą wyjść na zewnątrz, uciekając przed snajperami. Jeśli im się to uda, dostaną pieniądze.

 

Agent Gwiazdy - zdjęcia z drugiego odcinka, kto odpadł?
TVN

 

 

21.35 Uczestnicy zastanawiają się na kogo głosował Michał Będźmirowski. Gwiazdy mają już pierwsze wahania i dylematy. Zaczął budować się sojusz między Alanem Anderszem i Piotrkiem Kędzierskim.

"Nawiązaliśmy sztamę. Spędzamy razem czas, więc myślę, że to naturalna koalicja" - podsumował Kędzierski.

21.30 Zaczynamy naszą relacją na żywo! Jakie zadania czekają na uczestników?

 

W programie zostało trzynastu uczestników, wśród nich jest oczywiście agent. Kto pozostał w programie?  Agnieszka Rylik, Alan Andersz, Daria Ładocha, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Joanna Jędrzejczyk, Jula Fabiszewska, Marek Włodarczyk, Mateusz Maga, Odeta Moro, Olga Frycz, Michał Kędzierski i Tomasz Niecik.

Zdjęcia do programu "Agent" tym razem realizowane były w Argentynie, a uczestnicy po raz kolejny mieli do zrealizowania ciekawe zadania. Kto odpadnie tym razem? Relacja na żywo u nas już od 21.30!

 

Zwiastun 2. odcinka "Agent-Gwiazdy":

 

Zobacz:  Fala krytyki na Jarosława Kreta! Parodiował papieża w "Agencie": "Jak się witał z ziemią, to ją całował, ja ją poliżę!"

Kto odpadnie w drugim odcinku programu "Agent"?

Agent Gwiazdy - zdjęcia z drugiego odcinka, kto odpadł?
TVN

Z jakimi zadaniami zmierzyli się uczestnicy?

Agent Gwiazdy - zdjęcia z drugiego odcinka, kto odpadł?
TVN

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39