Dawno nie było w polskim show-biznesie pary, która wzbudzałaby tak ogromne emocje, jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Ich romans szybko przerodził się w związek na pełen etat, a zdjęcia paparazzi z randek czy wspólnych chwil z dziećmi są jednymi z najbardziej pożądanych. Sprawa jest o tyle głośna, że głos w niej zabrał nawet były mąż Małgorzaty. Przypomnijmy: Rozenek PIERWSZY raz o związku Perfekcyjnej i Majdana. Skomentował ojcowskie zapędy Radka

Reklama

Tak ogromne zainteresowanie sprzyja oczywiście plotkom, które nieustannie pojawiają się na temat Rozenek i Majdana. Ostatnio tabloidy spekulowały, że para nie zamierza zwlekać i chce się niebawem... pobrać. To ponoć Radek miał mieć w tej kwestii inicjatywę i oświadczyć się Perfekcyjnej podczas jednej z ich romantycznych kolacji. W najnowszym "Party" entuzjazm studzą jednak znajomi gwiazd, którzy stanowczo dementują te doniesienia. Prawdą jest natomiast to, iż para intensywnie pracuje nad tym, aby wspólnie zamieszkać.

Ostatnio plotkowano, że Radosław Majdan oświadczył się Małgorzacie Rozenek. Czy rzeczywiście doszło do zaręczyn? Na razie planują wspólne zamieszkanie, ale ślubu jeszcze nie! - zdradzają znajomi pary w rozmowie z "Party".

Mimo wszystko mamy nadzieję, że doczekamy się zaręczyn i perfekcyjnego ślubu!

Zobacz: Znamy szczegóły dużej reklamy z Małgorzatą Rozenek

Zobacz także

Reklama

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi na meczu reprezentacji Polski:

Reklama
Reklama
Reklama