Gwiazdy o finale "Azja Express" Agnieszka Woźniak-Starak o finale "Azja Express" Agnieszka Włodarczyk o finale "Azja Express" Łukasz Jemioł o finale "Azja Express" Hanna Lis komentuje finał "Azja Express"
Gwiazdy o finale "Azja Express"
Instagram
Anna Kalczyńska skomentowała ich zdjęcia!
1/7
Gwiazdy o finale "Azja Express"
Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie z imprezy podczas której razem z uczestnikami "Azja Express" świętowali zakończenie pierwszej edycji programu. W finałowym odcinku reality-show z udziałem gwiazd dowiedzieliśmy się, że tytuł zwycięzcy należy do Michała Żurawskiego i Ludwika Borkowskiego. W sieci pojawiło się wiele wpisów gwiazd, pozostałych uczestników "Azji Express" oraz prowadzącej program w których gratulowali aktorom wygranej. Zdjęcie z afterparty opublikowane przez Agnieszkę Woźniak-Starak skomentowała m.in. Anna Kalczyńska, która od samego początku kibicowała właśnie Michałowi Żurawskiemu.

A tak wyglądało afterparty Azja Express w Bangkoku Na zdjęciu tylko jeden zwycięzca ale obaj byli fantastyczni! Michał, Ludwik gratulacje! Dziewczyny też dałyście czadu Cieszę się, że mogłam tam być, totalnie!- napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

 

Mega odcinek finałowy. Gratulacje!:) cieszę się że wygrała para z taką fajną chemią, chociaż Dziewczyny też były świetne. Pozdrowienia- skomentowała zdjęcie Anna Kalczyńska.

Zobaczcie, jak Agnieszka Woźniak-Starak bawiła się z finalistami tuż po wygranej Michała Żurawskiego i jak pozostali uczestnicy oraz Karolina Korwin-Piotrowska skomentowali finałowy odcinek "Azja Express"!

2/7
Agnieszka Woźniak-Starak o finale "Azja Express"
Instagram
3/7
Agnieszka Włodarczyk o finale "Azja Express"
Instagram
4/7
Łukasz Jemioł o finale "Azja Express"
Instagram
5/7
Hanna Lis komentuje finał "Azja Express"
Instagram
6/7
Renata Kaczoruk o finale "Azja Express"
Instagram
7/7
Karolina Korwin-Piotrowska o finale "Azja Express"
Instagram