Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Gwiazdy o finale "Azja Express"
Instagram
Newsy

Mamy ZDJĘCIA z afterparty po "Azja Express"! Z kim imprezowała Woźniak-Starak?

Mamy ZDJĘCIA z afterparty po "Azja Express"! Z kim imprezowała Woźniak-Starak?
Anna Kalczyńska skomentowała ich zdjęcia!
Micha Żurwaki o wygranej w Azja Express
Party.pl
Newsy
Michał Żurawski wygrał "Azja Express"! Jak wspomina innych uczestników? WIDEO
Michał Żurawski wygrał "Azja Express"! Jak wspomina innych uczestników? WIDEO

Za nami wielki finał programu "Azja Express" . W ostatniej odsłonie show z udziałem gwiazd o wygraną walczyły trzy pary: Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, Iza Miko i Leszek Stanek oraz Agnieszka Włodarczyk z Marią Konarowską . Zwycięzcami okazali się Ludwik Borkowski i Michał Żurawski!    Posłuchajcie, co o relacjach na planie show zdradził nam zwycięzca show,  Michał Żurawski . Okazuje się, że polska edycja programu bardzo zaskoczyła zagranicznych producentów! Czym różniła się od innych? Zbliżyliśmy się do siebie, co było też niesamowite na sam koniec programu. Podszedł do nas producent belgijski i powiedział, że pierwszy raz od 22 edycji które zrobił, tego programu, pierwszy raz widział ekipę ludzi, którzy zamiast sobie przeszkadzać i podkładać świnie, to sobie pomagają, tak się zjednoczyli i taką solidarność stworzyli. To było bardzo dziwne ponieważ zazwyczaj ten program w innych częściach świata polega na eliminacji przeciwników, a tutaj było tak, że my sobie pomagaliśmy. Co jeszcze Michał Żurawski zdradził przed naszą kamerą? Posłuchajcie sami!   Zobacz także: Życie uczestników "Azja Express" było zagrożone?! Żurawski: "Nie pokazano sytuacji, które były naprawdę niebezpieczne"   Michał Żurawski opowiedział o kulisach "Azja Express".

Michał Żurawski, Roma Gąsiorowska
ONS
TV-Show
Michał Żurawski wyznał w "Azja Express", że miał problem z alkoholem. "Nie piję od 3 lat. Żona wyciągnęła mnie z tego"
Michał Żurawski wyznał w "Azja Express", że miał problem z alkoholem. "Nie piję od 3 lat. Żona wyciągnęła mnie z tego"

Michał Żurawski opowiedział o swoim problemie alkoholowym! W ostatnim odcinku Azja Express uczestnicy musieli wykonać laotańską whisky - miejscowy trunek. Dla aktora i jego przyjaciela, Ludwika Borkowskiego, było to bardzo trudne zadanie, ponieważ obaj od 3 lat nie piją alkoholu.   Michał Żurawski o problemach z alkoholem: Uratowała mnie żona Michał przed kamerę przyznał, że miał problem z alkoholem, podobnie jak Ludwik. Aktor twierdzi, że w jego zawodzie łatwo można się uzależnić. Jednak dzięki rodzinie, a przede wszystkim żonie, Romie Gąsiorowskiej, udało mu się pokonać nałóg: Dzisiejsze zadanie przekroczyło granice naszych wytrzymałości, bo dotyczyło alkoholu, który sami musimy zrobić i sami musimy rozlać.  Nie mówię tego, aby tłumaczyć się, ale my jesteśmy dwoma osobnikami, którzy od kilku lat nie dotykają alkoholu, stąd pojawił się nerw, niekontrolowany nerw.  Żurawski przyznał, że kilka lat temu nie poradziłby sobie w programie "Azja Express": Prawie od 3 lat nie dotykam nic związanego z alkoholem, na to miała wpływ rodzina, żona, wszyscy dookoła, którzy znali mój poprzedni tryb życia. Gdyby ten program był kręcony parę lat temu, miałbym piersiówkę w kieszeni i biegalibyśmy po dachach lub dawno byliśmy w domu . To jest bardzo kuszące i wolne zawody skłaniają ku temu, że można sobie od rana do wieczora z tym razem żyć. Powiedziałem jednak "dość", właściwie nie ja, a moja żona, mnie z tego wyciągnęła i uzmysłowiła mi, że jest to po prostu problem - mówi Żurawski.  Zobacz także:  Jak pomóc alkoholikowi wyjść z nałogu?     Michał Żurawski może zawsze liczyć na swoją żonę, Romę. 

Michał Żurawski zdradza kulisy Azja Express
ONS
Newsy
Życie uczestników "Azja Express" było zagrożone?! Żurawski: "Nie pokazano sytuacji, które były naprawdę niebezpieczne"
Życie uczestników "Azja Express" było zagrożone?! Żurawski: "Nie pokazano sytuacji, które były naprawdę niebezpieczne"

Michał Żurawski zdradził kulisy programu "Azja Express". Jeden z uczestników wielkiego hitu TVN w rozmowie z Gazetą Wyborczą opowiedział co działo się na planie i zdradził, czego nie pokazano w telewizji. Michał Żurawski nie ukrywa, że podczas kręcenia "Azja Express" dochodziło do niebezpiecznych sytuacji, które zagrażały życiu uczestników! Zobacz także: Michał Żurawski żałuje udziału w programie "Azja Express"? Aktor zdradził też, kogo z show najbardziej podziwia! Zdążyłem się jedynie zorientować, że w odcinkach jest 10 procent tego, co się działo na planie. Na przykład nie pokazano sytuacji, które były naprawdę niebezpieczne i zagrażały życiu uczestników. Gdyby zostały wmontowane, na pewno widzowie zmieniliby percepcję programu. Jednak to produkcja celująca w wybrany typ publiczności, więc rozumiem- przyznał Michał Żurawski. Michał Żurawski przyznaje wprost, że jadąc do Azji miał zupełnie inne wyobrażenie o programie w którym zgodził się wystąpić. Jeszcze przed wylotem z Polski Michał wraz z kolegą z programu ostro trenowali, żeby być przygotowanym na najcięższe wyzwania, jednak już na lotnisku, widząc swoich rywali z "Azja Express" zmienili nastawienie do show. Postanowiliśmy zacząć jako cynicy. Dowcipni kolesie, którzy i tak mają wszystko w du*ie, bo wiedzą, że odpadną. Loża szyderców. Do pewnego momentu to się udawało, ale potem zaczęło pojawiać się zmęczenie. Przyznam, że nie przejrzałem dokładnie materiałów, które mi podrzucił producent przed nagraniem, bo byłem zbyt zajęty. Myślałem, że to będzie jakiś ostry survival, więc spędziliśmy miesiąc na treningach. Zamiast botoksu - biegi, siłownia, nordic walking... Dopiero na lotnisku zobaczyłem kolegów i dotarło do mnie, że tam nie może być na serio przedzierania się przed dżunglę, no bo jak Małgosia Rozenek, Hanna Lis czy modeleczki i aktoreczki miałyby...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner