Zofia Ślotała jest w ciąży. Zofia Ślotała ma syna. Kamil Haidar i Ślotała
ONS
Newsy

Zosia Ślotała jest w ciąży! Znamy płeć dziecka

Kto jest ojcem?

Nowy rok rozpoczął się trzema porodami w polskim show-biznesie. W styczniu urodziły Kasia Zielińska, Ola Kisio i Ola Szwed. Wszystkie trzy przywitały na świecie synów. Teraz do ich grona dołączy kolejna gwiazda.

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Zofia Ślotała jest w ciąży! Gwiazda oczekuje na narodziny syna. Ojcem dziecka jest Kamil Haidar, lider zespołu Maqama, kompozytor i producent muzyczny, a także brat Emila Haidara (chłopaka Dody). Więcej o związku stylistki przeczytasz tutaj.

- Zosia jest zakochana w Kamilu od prawie roku. Długo nie chcieli potwierdzać zażyłości jaka jest między nimi, ale znajomi szybko donieśli o tej relacji prasie kolorowej. Oboje wkrótce zostaną rodzicami. Dokładnie cztery miesiące temu Zosia zaszła w ciążę i z radością pochwaliła się najbliższym przyjaciołom. Ostatnie badania usg wykazały, że urodzi syna - komentuje dla AfterParty.pl znajomy stylistki

Swoją drogą, w kategoriach prywatnego sukcesu należy uznać fakt, że pomimo aktywnej obecności na wydarzeniach publicznych gwieździe udało się ukryć ciążowe krągłości.

AfterParty.pl gratuluje :) Ciekawe co na to Borys Szyc... Zobacz: "Żałuję okładki z Zosią"

Zofia Ślotała w ciąży


Kamil Haidar, partner i ojciec dziecka Zofii Ślotały:

 

Ostatnie wyjście Zofii Ślotały (ok. 4 miesiąc ciąży):


 

Kamil Haidar w Dzień Dobry TVN
ONS
Newsy
Ślotała nie ukrywa swojego szczęścia. Jej ukochany opowiedział o ich związku na wizji
Jego odpowiedź jest zaskakująca

Ciąża Zofii Ślotały wywołała wiele zamieszania w polskich mediach. Jeszcze więcej kontrowersji wzbudziła informacja o tym, że stylistka zakłada bloga. Z celebrytki zakpiła ostatnio Dorota Wróblewska . Zobacz:  Wróblewska też kpi z ciąży Ślotały: Podobno 90% dziewczynek to wpadki Ś lotała nie opowiadała za wiele o ojcu dziecka, czyli Kamilu Haidarze . Wiadomo jedynie tyle, że przyszły tata to muzyk rockowego zespołu, więc jak wspomniała Zosia, dziecko będzie "z polotem". Kamil pojawił się dzisiaj w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział o swoim syryjskim pochodzeniu i akcji humanitarnej, której jest ambasadorem. Oczywiście nie zabrakło pytania o ukochaną, na które Haidar odpowiedział bardzo wymijająco: Ja mam do tego bardzo chłodne podejście . To się pojawiło, pewnie za chwilę zniknie. Natomiast to, że mam okazję u was gościć, za co bardzo dziękuję, i powiedzieć parę słów o polskiej akcji humanitarnej o PAH SOS, którego jestem ambasadorem to są te rzeczy, które zamierzam bezlitośnie wykorzystać. Zosia będzie zadowolona? Zobacz:  Ślotała odpowiedziała na krytykę gwiazd. Ma o sobie wysokie mniemanie?     Zosia Ślotała pierwszy raz na salonach po ogłoszeniu ciąży:

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała jak wyglądał ślub Zofii Ślotały i Kamila Haidara
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak pokazała jak wyglądał ślub Zosi Ślotały i Kamila Haidara! Było bajecznie!
Agnieszka Woźniak-Starak pokazała jak wyglądał ślub Zosi Ślotały i Kamila Haidara! Było bajecznie!

Agnieszka Woźniak-Starak była gościem na sekretnym ślubie Zofii Ślotały i Kamila Haidara. Kiedy panna młoda podzieliła się już radosną informacją, jej przyjaciółka wrzuciła przepiękny kadr z zaślubin na swojego Instagrama.  Zobaczcie, jak wyglądał ten bajeczny ślub! Zobacz także:  Zosia Ślotała i Kamil Haidar wzięli ślub! Zobaczcie przepiękną i nietypową kreację panny młodej Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ceremonię ślubną Zofii Ślotały i Kamila Haidara Zofia Ślotała i Kamil Haidar po kilku latach związku stanęli na ślubnym kobiercu. Zdecydowali się na rodzinną i spokojną atmosferę, dlatego nie pisali ani nie mówili o swoich ślubnych planach w sieci. Na szczęście mogli liczyć na zaproszonych gości, którzy również uszanowali ich wolę. O swoim zamążpójściu poinformowała sama panna młoda.  Magia ✨🕊 Mr & Mrs. Haidar! Bardzo dziękujemy za wszystkie gratulacje! Na razie brakuje mi słów po wczorajszym dniu! 🙏🏼 Dziękuję wszystkim dzięki którym był to nasz wymarzony dzień... który udało się utrzymać w tajemnicy do samego końca! ❤️ Kiedy informacja o ślubie Zofii Ślotały i Kamila Haidara była już oficjalna, co nie co pokazała również Agnieszka Woźniak-Starak, która znalazła się z gronie zaproszonych gości. Nie jest tajemnicą, że od wielu lat przyjaźni się z młodymi. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" pokazała jak wyglądała ceremonia ślubna, co więcej uchwyciła ten najważniejszy moment! Wrażenie również robią dekoracje, które znalazły się w sali. Agnieszka Woźniak-Starak nakręciła także fragment imprezy weselnej - trzeba przyznać, że było naprawdę radośnie! Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z "Dzień Dobry TVN" w modnych botkach na jesień. Ten model to hit na Instagramie!...

Zosia Ślotała w sukni do ziemi z czarną górą i dołem w kolorowe printy
ons.pl
Newsy
To będzie pierwsza Wigilia córeczki Zosi Ślotały. Nie zgadniecie, co mała Rania dostanie od Mikołaja!
To będzie pierwsza Wigilia córeczki Zosi Ślotały. Nie zgadniecie, co mała Rania dostanie od Mikołaja!

Zosia Ślotała i jej partner Kamil Haidar zapamiętają zbliżające się Boże Narodzeniena długo z kilku powodów. Jakich? Po pierwsze będzie to ich pierwsza gwiazdka spędzona z półroczną córeczką Ranią . Po drugie – stylistka i muzyk zespołu Lion Shepherd będą ją świętować z całą rodziną, bo przy wigilijnej kolacji spotkają się rodziny Ślotały i Haidarów . Ale to Boże Narodzenie będzie dla Zosi wyjątkowe także dlatego, że do Polski przylecą dwie siostry stylistki : jedna z Londynu, druga z odległej Australii! Kamil wrócił właśnie z miesięcznej trasy koncertowej po Europie i teraz cały wolny czas spędza z Zosią i Ranią. Ostatnio wybrali się na rodzinne zakupy, a „Fleszowi” udało się ustalić, co para kupiła w prezencie ukochanej córeczce! - Zosia i Kamil obsypują Ranię prezentami. Wybierają głównie zabawki edukacyjne – zdradziła ich znajoma. Co dziewczynka dostanie od Mikołaja? Na pewno płyty z muzyką i instrumenty muzyczne dla maluchów , bo podobno przejawia talent w tym kierunku. Jak widać rośnie prawdziwa córeczka tatusia!   Zobacz także: Zosia Ślotała Stylizuje swojego teścia!    Zosia Ślotała i Kamil Haidar na rodzinnych zakupach z córeczką Ranią. Zosia Ślotała na premierze kalendarza Omeny Mensah.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner