Zofia Ślotała jest w ciąży. Zofia Ślotała ma syna. Kamil Haidar i Ślotała
ONS

Zosia Ślotała jest w ciąży! Znamy płeć dziecka

Zofia Ślotała jest w ciąży. Zofia Ślotała ma syna. Kamil Haidar i Ślotała
ONS

Nowy rok rozpoczął się trzema porodami w polskim show-biznesie. W styczniu urodziły Kasia Zielińska, Ola Kisio i Ola Szwed. Wszystkie trzy przywitały na świecie synów. Teraz do ich grona dołączy kolejna gwiazda.

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Zofia Ślotała jest w ciąży! Gwiazda oczekuje na narodziny syna. Ojcem dziecka jest Kamil Haidar, lider zespołu Maqama, kompozytor i producent muzyczny, a także brat Emila Haidara (chłopaka Dody). Więcej o związku stylistki przeczytasz tutaj.

- Zosia jest zakochana w Kamilu od prawie roku. Długo nie chcieli potwierdzać zażyłości jaka jest między nimi, ale znajomi szybko donieśli o tej relacji prasie kolorowej. Oboje wkrótce zostaną rodzicami. Dokładnie cztery miesiące temu Zosia zaszła w ciążę i z radością pochwaliła się najbliższym przyjaciołom. Ostatnie badania usg wykazały, że urodzi syna - komentuje dla AfterParty.pl znajomy stylistki

Swoją drogą, w kategoriach prywatnego sukcesu należy uznać fakt, że pomimo aktywnej obecności na wydarzeniach publicznych gwieździe udało się ukryć ciążowe krągłości.

AfterParty.pl gratuluje :) Ciekawe co na to Borys Szyc... Zobacz: "Żałuję okładki z Zosią"

Zofia Ślotała w ciąży


Kamil Haidar, partner i ojciec dziecka Zofii Ślotały:

 

Ostatnie wyjście Zofii Ślotały (ok. 4 miesiąc ciąży):


 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22