Karolina Skiba lubi zaskakiwać internautów, ale tak odważnie chyba jeszcze nie było. Żona muzyka pochwaliła się zdjęciem topless, a jedna z internautek uznała je za mocno niestosowne. Celebrytka odbiła jednak piłeczkę! Tylko spójrzcie na ten kadr i sprawdźcie, jak na ostry komentarz zareagowała żona Krzysztofa Skiby.

Reklama

Żona Krzysztofa Skiby pokazała odważne zdjęcie

W sierpniu 2023 roku Krzysztof Skiba poślubił o 26 lat młodszą Karolinę Kempińską i do dziś udowadniają, że różnica w wieku w miłości nie ma żadnego znaczenia. Ostatnio fani byli poruszeni zdjęciem Karoliny Skiby i jej wielkim sercem. Teraz ukochana muzyka ponownie wywołała niemałe poruszenie na swoim Instagramie, a to wszystko za sprawą jednego zdjęcia. 32-latka opublikowała bardzo odważne zdjęcie, nie pozostawiając zbyt wiele dla wyobraźni. Tak odważnie chyba jeszcze nie było!

Karolina Skiba i Krzysztof Skiba
Pawel Wodzynski/East News

Na swoim Instagramie żona Krzysztofa Skiby opublikowała zdjęcie, na którym siedzi topless w ogrodzie i zajada się wegańskimi lodami. Oczywiście zdjęcie zrobił jej ukochany, który podziwiał piękną żonę.

Wegańskie, domowe lody w ogrodzie z Mężem
— napisała Karolina Skiba.

Pod zdjęciem Karoliny jedna z internautek nie mogła powstrzymać się od zgryźliwego komentarza i zasugerowała celebrytce, że nie powinna tyle pokazywać mając męża. Karolina nie zamierzała zostawiać tego bez odpowiedzi i zdradziła, że to mąż zachęcił ją do wstawienia takiego kadru. Pozostali fani stanęli w obronie żony Krzysztofa Skiby.

Masz męża i półnago się pokazujesz przed światem
— napisała jedna z internautek.
Niech lepiej dzielnicowy zajmie się tak to twoim małżeństwem, bo przemoc domowa jest karalna. Straszne. A zdjęcie zrobił spontanicznie właśnie mi ukochany mąż i sam powiedział, że cudne i żebym dodała
— odpowiedziała Karolina.
Szczęściarz
Krzysia lody aż zmroziły. Pozdrawiam miłego wypoczynku
— czytamy dalej w komentarzach.
Reklama

Zobacz także: Krzysztof Skiba zabrał żonę do Sejmu. Nie szczędzili sobie czułości!

Zobacz także
Fot. Wojciech Olkusnik/East News Warszawa, 27.06.2023. Na planie nowego programu kulinarnego stacji telewizyjnej TV4 pt. "Para do gara. Ona mowi, on gotuje". N/z: Karolina Kempinska i Krzysztof Skiba.
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama