Zofia Ślotała pokazała ciążowy brzuszek
ONS

Ślotała już nie ukrywa krągłości. W 4 miesiącu ciąży nie rezygnuje z siłowni

Zofia Ślotała pokazała ciążowy brzuszek
ONS

Ciąża Zosi Ślotały wzbudziła wielkie zainteresowanie mediów. Wszystko za sprawą tego, że była dziewczyna Borysa Szyca chce na niej wiele zarobić. Stylistka otworzyła już bloga, chce zaprojektować linię ubrań dla ciężarnych kobieta, a ponadto została twarzą pewnej marki samochodów dla dzieci. Przypomnijmy: Ślotała pokazała pierwsze fotki po ogłoszeniu ciąży. Pochwaliła się nowym kontraktem!

Gwiazdka na zdjęciach, które wstawia na Instagram, stara się maskować swój ciążowy brzuszek. Jest już w czwartym miesiącu, jednak ciężko zobaczyć jakiekolwiek krągłości. Wczoraj Zosia wstawiła na portal jedno zdjęcie, na którym w końcu można zobaczyć, że już za niecałe 5 miesięcy zostanie mamą. Ślotała nie rezygnuje z ćwiczeń, ponieważ fotkę wykonała w studiu Be Actvie Ewy Chodakowskiej. Już niedługo na jej blogu ma pojawić się post z odpowiednim treningiem dla ciężarnych.

Zofia naprawdę kwitnie w ciąży.

Zobacz: Ślotała chce być jak Mucha. Otworzyła bloga. Opowiedziała o ciąży, pierwszych problemach i związkuŚlotała w 3 miesiącu na imprezie:

Więcej na temat Zofia Ślotała
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39