Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Polska wyrzucona z Eurowizji?
Newsy

Eurowizja 2016: To widzowie, w polskim finale, wybiorą naszego kandydata!

Będziecie oglądać?

Zmiany w wyborze polskiego kandydata na Eurowizji 2016! Jak informuje na swoim Twitterze Jan Pawlicki, nowy szef TVP1, reprezentanta na Eurowizję 2016 ponownie wybiorą widzowie podczas koncertu 5 marca w TVP!

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski zabłysnął świetnym angielskim. Zdradził swój patent na naukę języka

Widzowie wybiorą polskiego kandydata na Eurowizję 2016!

Od dwóch lat polskiego reprezentanta wybiera komisja. Od metody głosowania przez widzów podczas koncertu eliminacyjnego TVP odeszła w 2011 roku, kiedy to Polska wybrała Magdę Tul. Dyrektor TVP 1 zapowiada, że trzeba powrócić do tego sposobu, aby wybór był zgodny z wolą narodu.

Koniec z kapturowymi sądami:) Niech widzowie zdecydują, kto wystąpi w konkursie Eurowizji. 5 marca TVP1 zorganizuje koncert eliminacyjny - pisze Jan Pawlicki.

Swoją kandydaturę na Eurowizję zgłosili m.in. Agnieszka Twardowska czy Michał Szpak. Okazuje się, że będą musieli przekonać polskich widzów do głosowania. Czy taka zamiana przyniesie nam w końcu upragniony sukces?

 

Zobacz także: Cleo znów na Eurowizji 2016? Donatan zapowiada: "Kawałek poznacie już w lutym!"

 

Jan Pawlicki o zmianach w Eurowizji.

 

 

Rok temu komisja zadecydowała, że będzie nas reprezentować Monika Kuszyńska.

Monika Kuszyńska w srebrnej marynarce
East News

A dwa lata temu - Cleo.

Cleo w czarnym stroju

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak śpiewa To nie ja
YouTube
Newsy
"To nie ja" było plagiatem? 7 rzeczy, których nie wiedzieliście o występie Górniak na Eurowizji
"To nie ja" było plagiatem? 7 rzeczy, których nie wiedzieliście o występie Górniak na Eurowizji
Cleo jedzie na Eurowizję 2016?
ONS
Newsy
Cleo znów na Eurowizji 2016? Donatan zapowiada: "Kawałek poznacie już w lutym!"
Cleo znów na Eurowizji 2016? Donatan zapowiada: "Kawałek poznacie już w lutym!"

Cleo jedzie na Eurowizję? Wątpliwości nie ma Donatan. Na swoim Facebooku poinformował, że eurowizyjny kawałek Cleo poznamy już w lutym. Czy to oznacza, że będzie nas reprezentowała na  Eurowizji po raz drugi? Cleo jedzie na Eurowizję 2016?! Cleo reprezentowała nas na Eurowizji już w 2014 roku. Zajęła wówczas 14. miejsce z utworem "My Słowianie" ( choć w głosowaniu 5. miejsce ). Czy to możliwe, żeby reprezentowała nas drugi raz? Donatan nie ma wątpliwości: Eurowizyjny kawałek Cleo poznacie już w lutym! Będzie to coś wyjątkowego - myślę że takiego stanowczego i szczerego utworu Europa teraz potrzebuje - pisze muzyk. Co sama Cleo sądzi na ten temat? W rozmowie z Super Expressem gwiazda zdradziła, że idealną kandydatką byłaby Doda, którą podziwia za mocny wokal i ciekawą osobowość. Doda niczego się nie boi! T eż bym ją widziała na scenie Eurowizyjnej, bo jest kolorowa, barwna, to się liczy, no i ten mocny wokal.  - przekonuje artystka. Doda w tamtym roku skutecznie podgrzała atmosferę wokół Eurowizji. Wielu jej fanów uważa, że to idealna kandydatka, ponieważ potrafi zrobić show na wysokim poziomie. Co więcej - prowadzi w naszej sondzie na najlepszego reprezentanta. Jednak patrząc na to, co dzieje się w TVP ( m.in. zwolnienie szefa delegacji ), są marne szanse, że artystka pojedzie na festiwal.   A więc Cleo po raz drugi? Co o tym sądzicie?   AKTUALIZACJA O tym, kto pojedzie na Eurowizję 2016, zadecydują... widzowie, a nie komisja!   Zobacz: Zmiany na Eurowizji! To widzowie wybiorą polskiego kandydata!   Donatan wysyła Cleo na Eurowizję.     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3";...

Piasek w garniturze
Newsy
Już jest spot promujący krajowe eliminacje do Eurowizji 2016! Andrzej Piaseczny gościem specjalnym
Już jest spot promujący krajowe eliminacje do Eurowizji 2016! Andrzej Piaseczny gościem specjalnym

Andrzej Piaseczny gościem specjalnym podczas koncertu eliminacyjnego do Eurowizji 2016! Wokalista 5 marca, podobnie jak kandydaci do wyjazdu na festiwal, wystąpi na scenie ze swoim repertuarem. Towarzyszyć mu będzie orkiestra Silesian Art Collective. O wszystkim Andrzej Piaseczny poinformował na Facebooku: 5 marca w TvP 1, podczas polskich Eliminacji do Eurowizji, specjalny recital Andrzeja Piasecznego z orkiestrą Silesian Art Collective . Zapraszamy ! To jednak nie wszystko! Muzyk przy okazji udostępnił spot zapowiadający to ważne wydarzenie, po którym zostanie wybrany polski reprezentant na Eurowizję! W krótkim klipie pojawiają się wszyscy artyści, którzy mają szansę wyjechać do Szwecji. Telewizja Publiczna nie ukrywa jednak, że bardzo liczy na to, żeby do Sztokholmu wyjechała Edyta Górniak z piosenką "Grateful". Ten utwór już został doceniony poza granicami Polski.  Ostatecznie wszystko w rękach widzów, którzy za pomocą głosowania SMS-owego wybiorą najlepszy utwór. A Wy komu kibicujecie?   Zobacz:  Chora Margaret w Świat się kręci zaśpiewała swoją piosenkę na Eurowizję. Internauci? To było fatalne! Mamy WIDEO​   Spot promujący koncert eliminacyjny (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); 5 marca w TvP 1, podczas polskich Eliminacji do Eurowizji , specjalny recital Andrzeja Piasecznego orkiestrą Silesian Art Collective . Zapraszamy ! Posted by Andrzej Piaseczny/oficjalny profil on  28 luty 2016 Andrzej Piaseczny wystąpi na koncercie eliminacyjnym 5 marca  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner