Gdzie odbędzie się ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana?
Newsy

Już dziś ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! Zobaczcie, gdzie powiedzą sobie TAK

Już dziś ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! Zobaczcie, gdzie powiedzą sobie TAK
Przyszedł ten wielki dzień!
Radosław Majdan o związku z Małgorzatą Rozenek
Newsy
Czy Małgorzata Rozenek po ślubie zmieni nazwisko? Zapytaliśmy o to Radka Majdana [WIDEO]
Bramkarz w ogniu pytań naszej reporterki

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek nieustannie wzbudzają sensację podczas imprez. Tak było także w Międzyzdrojach, kiedy sportowiec grał mecz, a kibicowała mu ukochana. Nasza reporterka po zaciętym pojedynku postanowiła spytać bramkarza czy jest tak samo odpowiedzialnym mężczyznom jak sportowcem i kiedy w końcu odbędzie się ślub... Zobaczcie reakcję Majdana!

Psy na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Instagram
Newsy
Na ślubie Rozenek i Majdana pojawią się wyjątkowi goście, których nikt się nie spodziewał! "Mają zająć honorowe miejsca"
Zaskoczeni?

Na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana pojawią się... psy! Okazuje się, że prowadząca "W dobrym stylu" i największa gwiazda programu "Azja Express" nie wyobraża sobie, żeby na uroczystość, która ma się odbyć już jutro, zabrakło jej czworonożnych przyjaciół - Sisi i Lili. Według doniesień Faktu buldożki francuskie podczas ślubu mają zająć honorowe miejsca.   Zobacz także: Ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana odbędzie się w... Zaskoczeni? To będzie zupełnie coś innego niż ślub Szulim! Małgośka oszalała na punkcie dwóch małych pieszczochów. Chciałaby urodzić Radkowi córkę, ale póki nie mają wspólnego dziecka, jego miejsce zajmują Sisi i Lili. Zaprosiła je na ślub - zdradził informator tabloidu. Małgorzata Rozenek już nie raz podkreślała, jak ważne są dla niej Sisi i Lili. Pieski często towarzyszą jej nawet w pracy. Zabieram Sisi i Lili wszędzie ze sobą. Jeżdżą ze mną na plan, na wakacje- mówiła jakiś czas temu w Fakcie. Małgorzata Rozenek po raz kolejny więc udowadnia, że jej buldożki francuskie są dla niej bardzo ważne. Ciekawe czy Sisi i Lili wezmą również udział w ślubnej sesji pary młodej! To z pewnością będzie wyjątkowa uroczystość...   Zobacz także: Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku   Na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nie zabraknie Sisi i Lili.   Para już jutro powie sobie TAK.

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Newsy
Tylko u nas: Małgosia miała łzy w oczach! Od dziś to Pani Rozenek-Majdan! SZCZEGÓŁY ŚLUBU
Jak wyglądała uroczystość?

To już oficjalne! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zawarli dziś związek małżeński. Od dziś piękna prezenterka będzie nosić podwójne nazwisko Rozenek-Majdan.  Uroczystość była bardzo wzruszająca, a Małgorzata miała łzy w oczach - mówi nam świadek uroczystości w podwarszawskim Konstancinie. Uroczystość odbywa się w Park Cafe, pięknej willi tuż przy wejściu do parku zdrojowego w Konstancinie. Wśród gwiazd jest wielu gości z kręgów show-biznesu i sportu. Sam ślub miał małe opóźnienie, jednak wypadł bardzo uroczyście. Obrączki parze podawali synowie Małgosi - Tadzio i Stasio. Po przysiędze Małgosia zażartowała: To już? O to było tyle nerwów? Prowadząca uroczystość urzędniczka zacytowała piękne słowa Karola Wojtyły: Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno, odtąd jedno, chociaż nadal dwoje. Małgorzata i Radosław długo przyjmowali gratulacje od przyjaciół, którzy następnie przenosili się na salę weselną. Radek cały czas trzymał żonę za rękę. A w tle grała muzyka z kultowego filmu "To właśnie miłość".   Co ciekawe, jak podała prowadząca uroczystość urzędniczka, przyszłe dzieci pary będą nosić nazwisko Majdan.   Młodej parze gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.   To nasze pierwsze zdjęcie po ślubie Małgorzaty i Radosława:   Więcej zdjęć w naszej galerii - ZOBACZ !

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner