Film "365 dni" na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej, okazał się być totalnym hitem! Produkcja zdobyła rzeszę fanów nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Nic więc dziwnego, że wielbiciele filmu z niecierpliwością czekają na kontynuację losów Laury i boskiego Massimo. 

Zobacz także: Anna-Maria Sieklucka o wyjątkowości swojego imienia. Miała nazywać się zupełnie inaczej!

Zdjęcia do drugiej części "365 dni" miały ruszyć w tym roku, ale pandemia koronawirusa niestety pokrzyżowała plany ekipy filmowej. Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Anną-Marią Sieklucką, która zdradziła nam, kiedy najprawdopodobniej prace przy produkcji zostaną wznowione. 

Ten czas pandemiczny pokrzyżował nam plany i myślę, że nikt się tego nie spodziewał, bo tutaj wiele środowisk stoi w miejscu. [...] Plany kręcenia drugiej części są na przyszły rok - powiedziała w rozmowie z reporterką Party.pl, Anna-Maria Sieklucka.

A jak gwiazda podchodzi do prac nad drugą częścią filmu? Czy czuła większą presję, gdy miała swój filmowy debiut, czy też teraz, gdy ma już miliony fanów? 

Zobaczcie, co na ten temat powiedziała nam Anna-Maria Sieklucka! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej!

Anna Maria Sieklucka