Natalia Oreiro
East News

Zbuntowany Anioł: Natalia Oreiro szokuje na ostatnich zdjęciach! Co za figura

Natalia Oreiro
East News

"Zbuntowany anioł" był przed dwoma dekadami jednym z największych serialowych hitów i ciągle wywołuje tak w Polsce, jak i innych krajach duże emocje. Na pewno duża w tym zasługa grającej główną rolę i uwielbianej przez widzów Natalii Oreiro. Grana przez nią piękna Milagros szybko podbiła serca widzów.

Lata lecą, a Natalia... wygląda rewelacyjnie. Najnowsze zdjęcia gwiazdy na Instagramie udowadniają, że upływ czasu jej nie dotyczy! A niebawem kończy 44 lata.

Zobacz także: „Zbuntowany anioł”. Pamiętacie Iva? Dziś jest surferem, jeździ na Harleyu i jest diabelsko przystojny!

Najnowsze zdjęcia Natalii Oreiro ze "Zbuntowanego anioła"

Natalia Oreiro od wielkiego sukcesu roli Milagros odwiedziła Polskę już kilka razy. Ostatni raz mieliśmy okazję oglądać ją niedługo przed pandemią - piękna urugwajska gwiazda była gościem Sylwestra Marzeń z Dwójką 2020. Wyglądała świetnie, część komentujących zwróciła jednak uwagę, że śpiewała z playbacku. Tak czy inaczej jej działalność na scenie również ma rzeszę oddanych fanów. Jak podaje wikipedia, jako wokalistka Oreiro sprzedała już 11 mln płyt. Ale nie ma się co dziwić - podbiła ogromny rynek rosyjski, gdzie często występuje, a to że jest dla niej szczególnie ważny widać m.in. po jej profilu instagramowym, który prowadzi po hiszpańsku i rosyjsku.

Na Instagramie możemy też podziwiać najnowsze zdjęcia gwiazdy - podczas nagrań muzycznych, najnowszych projektów modowych (Natalia jest też porojektantką) oraz fotki prywatne z rodziną. Mimo upływu lat, wygląda ciągle bardzo młodo.

 

Może też pochwalić się idealną figurą.

 

Na instagramie obserwuje ją prawie milion osób.

 

Natalia często zamieszcza zdjęcia z pięknych sesji zdjęciowych - oto najnowsza.

 

Bardzo się zmieniła od czasów "Zbuntowanego anioła". Wygląda jakby czas zatrzymał się dla niej w miejscu:

 

 

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48