Dzieki uwielbianej przez widzów Natalii Oreiro" argentyńska produkcja Zbuntowany anioł" stała się przed dwoma dekadami hitem w wielu krajach świata, w tym również w Polsce. I do dziś wywołuje naprawdę duże emocje. Grana przez Oreiro piękna Milagros szybko podbiła serca widzów. I choć lata lecą, aktorka nadal wygląda rewelacyjnie. Najnowsze, odważne urodzinowe zdjęcia gwiazdy na Instagramie udowadniają, że wiek to sprawa względna. Zobaczcie, jak wygląda w swoje 44. urodziny!

Reklama

Zobacz także: „Zbuntowany anioł”. Pamiętacie Iva? Dziś jest surferem, jeździ na Harleyu i jest diabelsko przystojny!

Nowe zdjęcia Natalii Oreiro ze "Zbuntowanego anioła"

Natalia Oreiro od sukcesu roli Milagros odwiedziła Polskę kilka razy. Ostatni raz mieliśmy okazję oglądać ją niedługo przed pandemią - piękna urugwajska gwiazda była gościem Sylwestra Marzeń z Dwójką 2020. Wyglądała świetnie, część komentujących zwróciła jednak uwagę, że śpiewała z playbacku. Tak czy inaczej jej działalność na scenie również ma rzeszę oddanych fanów.

Jak podaje wikipedia, jako wokalistka Oreiro sprzedała już 11 mln płyt. Ale nie ma się co dziwić - podbiła ogromny rynek rosyjski, gdzie często występuje, a to że jest dla niej szczególnie ważny widać m.in. po jej profilu instagramowym, który prowadzi po hiszpańsku i rosyjsku.

44. urodziny Natalii Oreiro, pokazała zdjęca topless

Oreiro skończyła w ostatnią środę (19 maja) 44 lata. Z tej okazji zamieściła na swoim profilu piękne zdjęcia. Gorące, bo gwiazda na części z nich występuje... topless! Pod postem wpisała życzenia:

Zobacz także

Wszystkiego najlepszego dla mnieeeeee - napisała po hiszpańsku i rosyjsku.

Natalia Oreiro - zdjecia z Instagrama

Na Instagramie możemy też podziwiać inne najnowsze zdjęcia gwiazdy - podczas nagrań muzycznych, najnowszych projektów modowych (Natalia jest też porojektantką) oraz fotki prywatne z rodziną. Mimo upływu lat, wygląda ciągle bardzo młodo.

Może też pochwalić się idealną figurą.

Na instagramie obserwuje ją prawie milion osób.

Natalia często zamieszcza zdjęcia z pięknych sesji zdjęciowych - oto jedna z ostatnich.

Reklama

Bardzo się zmieniła od czasów "Zbuntowanego anioła"? Wygląda jakby czas zatrzymał się dla niej w miejscu:

Facebook
Reklama
Reklama
Reklama