Newsy

Zapytaliśmy Rafała Collinsa o pracę dla Tomasza Komendy. Odpowiedź nas zaskoczyła!

Zapytaliśmy Rafała Collinsa o pracę dla Tomasza Komendy. Odpowiedź nas zaskoczyła!

Tomasz Komenda po wyjściu z więzienia, gdzie niesłusznie skazany spędził 18 lat, musiał zacząć swoje życie od nowa. Historia mężczyzny poruszyła całą Polskę, powstał nawet film na jej podstawie. Teraz z pomocą mężczyźnie postanowili przyjść bracia Collins, którzy sami mają za sobą trudne dzieciństwo. Zaoferowali Komendzie kilka wariantów pracy, a on postanowił przyjąć posadę w prowadzonej przez braci fundacji.

Rafała Collinsa spotkaliśmy na pokazie kolekcji Ready To Wear Rodrigo De La Garza. Party.pl zdradził, czy zaczęli już współpracę:

Jesteśmy z Tomkiem w stałym kontakcie. Wszystko jest na dobrej drodze - powiedział Rafał Collins na temat współpracy z Tomaszem Komendą. 

Po ofercie, jaką bracia Collins złożyli Tomaszowi Komendzie, niektórzy zarzucali im, że w ten sposób chcą się wypromować. Dlatego postanowili nie komentować tej sprawy. Nie chcą być posądzani, że to akcja PR. Obejrzyjcie koniecznie wideo!

Zobacz także: Życie od nowa Tomasza Komendy. Czy wstrząsająca historia będzie miała swój szczęśliwy koniec?

Tomasz Komenda po wyjściu z więzienia zaczął życie od nowa. Niedługo zostanie ojcem.

Tomasz Komenda - życie od nowa
EastNews

 

Zobacz także
Tomasz Komenda w szarej marynarce

Dostał pracę u braci Collins. Tomasz Komenda przeprowadzi się do Warszawy?

Tomasz Komenda i jego narzeczona

Tomasz Komenda wspomina pierwszą randkę z ukochaną i deklaruje: "To moja pierwsza i ostatnia miłość!"

 

Tomasz Komenda
Instagram
Newsy
Bracia Collins zaoferowali pracę Tomaszowi Komendzie. Miał trzy opcje do wyboru. "Wybrał najlepszą"
Bracia Collins zaoferowali pracę Tomaszowi Komendzie. Miał trzy opcje do wyboru. "Wybrał najlepszą"

Bracia Collins zdecydowali się na piękny gest w stronę Tomasz Komendy - zaproponowali mu pracę! Historia niewinnie skazanego mężczyzny bardzo ich poruszyła, a kiedy usłyszeli, że Komenda po opuszczeniu zakładu karnego był wykorzystywany przez swojego pracodawcę, postanowili mu pomóc. Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym, że na myjni pracodawca go wykorzystywał...niewiarygodne... Sam wiem jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku. [...] Chcę ci zaoferować spokojną, legalną, przyjemną i uczciwie opłaconą pracę, u nas zawsze dodatkowa para rąk się przyda, a ktoś taki jak ty zasługuje przynajmniej na...spokój i porządną robotę. - napisał na swoim Instagramie Rafał Collins. Zobacz także:  Rafał Collins dał pracę Tomaszowi Komendzie. W Dzień Dobry TVN oburzony mówi: „To jest farsa!” Chociaż wcześniej panowie nie mieli okazji aby się poznać, to dzięki propozycji braci Collins ten dzień właśnie nastąpił! Tomasz Komenda podpisał umowę i oficjalnie będzie z współpracował z braćmi Collins. Mężczyzna miał do wyboru trzy opcje, ale ostatecznie zdecydował się na tą najbliższą jemu sercu. Zobaczcie nasze wideo, w którym dokładnie poznacie całą historię! Możecie je zobaczyć powyżej. 

Film o Tomaszu Komendzie hitem?
Robert Palka
Newsy
Czy film o Tomaszu Komendzie "25 lat niewinności" jest hitem?! Są wyniki! 
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - film już w kinach. Czy jest hitem?

18 września swoją premierę w kinach miał film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy " inspirowany tragiczną historią Tomasza Komendy, który został niesłusznie skazany za gwałt i morderstwo. Odsiedział 18 lat. Wyszedł z więzienia trzy lata temu, do tej pory mężczyzna czeka na odszkodowanie. Jego wstrząsające przeżycia stały się inspiracją na poruszający film z Piotrem Trojanem i Agatą Kuleszą w roli głównej. Czy przyciągnął widzów do kina? Film o Tomaszu Komendzie hitem! Frekwencja w kinach powoli wraca do normy - warto dodać, że kina zostały zamknięte w marcu w wyniku pandemii koronawirusa. Zostały ponownie otwarte w czerwcu, niektóre w lipcu. Jak podają wirtualnemedia.pl frekwencja w lipcu spadła aż o 89 procent w porównaniu z lipcem tamtego roku. Na coraz większą liczbę osób w kinie przekładają się nowości - m.in. "Pętla" Patryka Vegi (do tej pory obejrzało ją ponad 440 tys widzów) oraz oczywiście "25 lat niewinności". Jak czytamy na sfp.org.pl weekend otwarcia filmu o Tomaszu Komendzie przyciągnął do kin ponad 125 tys. widzów (co daje mu drugie najlepsze kinowe otwarcie w czasach zarazy - pierwsze ma wspomniana wyżej "Pętla"). Zobacz także:  Tomasz Komenda wspomina pierwszą randkę z ukochaną i deklaruje: "To moja pierwsza i ostatnia miłość!" A Wy byliście już w kinach na filmie "25 lat niewinności"? Tomasza Komendę zagrał Piotr Trojan. Do roli aktor schudł aż 10 kilo.  

Tomasz Komenda - życie od nowa
EastNews
Newsy
Życie od nowa Tomasza Komendy. Czy wstrząsająca historia będzie miała swój szczęśliwy koniec?
Tomasz Komenda - cała historia w jednym miejscu. Tomasz Komenda - wszystkie najważniejsze informacje.

Emocji na premierze filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” spodziewali się wszyscy. To przecież opowieść o dramatycznej historii niesłusznie skazanego za gwałt i morderstwo Tomasza Komendy (44), który za kratkami spędził prawie dwie dekady swojego życia. Okazało się jednak, że wrażeń dostarczył nie tylko sam seans, ale również to, co wydarzyło się chwilę po nim. Bohater wieczoru padł na scenie przed swoją ukochaną na kolana i poprosił ją o rękę! A Anna Walter, wyraźnie zaskoczona, powiedziała „tak”. To nie koniec dodających otuchy wieści – para wkrótce przywita na świecie swoje dziecko. „Szkoda, że dopiero po czterdziestu czterech latach”, przyznał kilka dni później w „Dzień dobry TVN” Komenda. Choć rozpoczął nowe życie, wciąż tkwią w nim koszmarne wspomnienia z więziennej celi, w której bity i poniżany spędził 18 lat. Tragiczna noc „Zgwałcenie, wykrwawienie, zamarznięcie”. Tak brzmiał wpis w akcie zgonu 15-letniej Małgorzaty Kwiatkowskiej, której nagie ciało odnaleziono 1 stycznia 1997 roku w pobliży stodoły na prywatnej posesji graniczącej z dyskoteką Alcatraz w Miłoszycach pod Wrocławiem. To właśnie w tym klubie kilkanaście godzin wcześniej dziewczyna razem ze znajomymi żegnała rok 1996. To było jej pierwsze samodzielne wyjście. O zgodę prosiła rodziców prawie miesiąc. Ostatecznie ulegli. Brutalna zbrodnia wstrząsnęła Miłoszycami. Wszyscy tam się znają. Nikt nie mógł uwierzyć, że wśród sąsiadów znalazł się ktoś zdolny do takiego bestialstwa. Policja szybko ustaliła, że Małgosia w czasie zabawy sylwestrowej wyszła na zewnątrz z kolegą. Potem widziano ją jeszcze w towarzystwie trzech mężczyzn, ale nikt nie potrafił określić, kim byli. Śledztwo utknęło na trzy lata. W końcu pewnego...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner