Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Zuzanna Kolska nie żyje. Kim jest Zuzanna Kolska. Zuzanna Kolska córka Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Co robiła Zuzanna Kolska
ONS
Newsy

Tragicznie zmarła córka Kolskiej niedawno przyjechała do Polski. Tu miała spędzić wakacje

Na co dzień mieszkała poza krajem

W czwartek we Wrocławiu doszło do tragicznego w skutkach wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej, znanej z serii filmów "Kogel Mogel". Aktorka jechała na otwarcie festiwalu filmowego wraz ze swoją córką i koleżanką - znaną projektantką. W wyniku poniesionych obrażeń 23-letnia Zuzanna Kolska zmarła w szpitalu. Przypomnijmy: Nowe fakty w sprawie wypadku Kolskiej. Jechała z nią znana projektantka 

Tragicznie zmarła córka aktorki przyjechała do mamy na wakacje z Londynu, gdzie studiowała na uniwersytecie Westminster - jednej z najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii. W chwili wypadku Grażyna Błęcka-Kolska była trzeżwa. Potwierdza to także rzecznik dolnośląskiej policji Paweł Petrykowski w rozmowie z gazeta.pl.
 

Nie wiemy jeszcze, jakie były przyczyny wypadku - na pewno padał deszcz i było ślisko. Kierująca 52-latka straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię. Osoba kierująca pojazdem była trzeźwa. Sprawą zajmie się prokuratura. Zostaną powołani biegli. - relacjonuje Petrykowski.
 

W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok tragicznie zmarłej dziewczyny - jeśli pojawią się nowe informacje, na pewno wam je przekażemy. 

Zobacz: 
Los nie jest łaskawy dla Błęckiej-Kolskiej. Śmierć córki to nie pierwsza tragedia w jej życiu
Błęcka-Kolska odpowie za śmierć córki? Jest komentarz prokuratury 

Gwiazdy na urodzinach filmu "Kogel Mogel":

Wypadek Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Pogrzeb córki Grażyny Błęckiej-Kolskiej
ONS
Newsy
Jutro pogrzeb córki Kolskiej. Aktorka nie uczestniczy w przygotowaniach
Uroczystości zostały podzielone na dwa dni

Pod koniec ubiegłego tygodnia doszło do tragicznego wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej , znanej z serii filmów "Kogel Mogel". Aktorka jechała na otwarcie festiwalu filmowego wraz ze swoją córką, Zuzanną i znaną projektantką, Teresą Kopias . Auto Kolskiej wpadło w poślizg i wylądowało na poboczu. W wyniku poniesionych obrażeń 23-letnia Zuzanna Kolska zmarła w szpitalu. Przypomnijmy:  Tragiczny wypadek gwiazdy "Kogel Mogel". Zginęła jedna osoba Jak donosi "Super Express" już jutro odbędzie się pogrzeb Zuzanny. Przygotowaniem ceremonii zajął się jej ukochany ojciec, reżyser - Jan Jakub Kolski. Odbędzie się ona na cmentarzu w Łaskach i zostanie podzielona na dwa dni.  Dziś zostanie odprawiona msza święta za zmarłą, jutro zaś ciało Zuzanny zostanie pochowane w rodzinnym grobie, obok babci Leonardy i brata matki - Jarosława.  Tymczasem, Grażyna Błęcka-Kolska przebywa jeszcze w szpitalu. Już niedługo będzie musiała odpowiedzieć za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi jej osiem lat pozbawienia wolności. Zobacz:  Tragicznie zmarła córka Kolskiej niedawno przyjechała do Polski. Tu miała spędzić wakacje   Gwiazdy "Kogel Mogel" na urodzinach filmu:

Grażyna Błęcka-Kolska uniknie więzienia
ONS
Newsy
Błęcka-Kolska może uniknąć więzienia za śmierć córki. Ma ku temu silne argumenty
Jak wygląda jej sytuacja w świetle prawa?

Prawie dwa tygodnie temu na jednej z wrocławskich ulic doszło do tragicznego w skutkach wypadku popularnej aktorki Grażyny Błęckiej-Kolskiej , czyli uwielbianej przez widzów Kasi z serii filmów "Kogel Mogel". W wyniku poniesionych obrażeń zmarła córka gwiazdy, Zuzanna Kolska . Dziewczyna przyjechała do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkała i studiowała. Przypomnijmy: Tragicznie zmarła córka Kolskiej niedawno przyjechała do Polski. Tu miała spędzić wakacje   To właśnie Grażyna Błęcka-Kolska kierowała pojazdem, który wpadł w poślizg i uderzył w przydrożną latarnię - wciąż jednak nie usłyszała ona żadnych zarzutów. W sprawie wypadku trwa prokuratorskie śledztwo, a biegli ustalają z jaką prędkością jechała aktorka, czemu wypadła z jezdni i czy wszyscy w aucie mieli zapięte pasy. Za nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi jej kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Wiele wskazuje jednak na to, że uda jej się uniknąć kary.    Wprawdzie nie ma ustawowych przesłanek, by w przypadku zdarzenia drogowego, w którym śmierć poniosła osoba bliska sprawcy wypadku, stosować nadzwyczajne złagodzenie kary. Sędzia może jednak zawiesić jej wykonanie. Uzna bowiem, że sprawca poniósł już karę i cierpi z powodu utraty bliskiej osoby - mówi adwokat Maria Wentland-Walkiewicz cytowana przez se.pl    Nie mamy wątpliwości, że dla Kolskiej największą karą i tak pozostanie śmierć jedynej córki. Zobacz: Odbyła się msza żałobna Zuzanny Kolskiej. Nie pojawiła się na niej matka   Gwiazdy ''Kogel Mogel" po latach:

Wypadek Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Teresa Kopias jechała z Grażyną Błęcką-Kolską
Akpa
Newsy
Nowe fakty w sprawie wypadku Kolskiej. Jechała z nią znana projektantka
Jak naprawdę wyglądało feralne zdarzenie?

Wczoraj wieczorem doszło do tragicznego wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej . Aktorka jechała na otwarcie festiwalu "T-Mobile Nowe Horyzonty" i według relacji lokalnych mediów Grażyna miała zderzyć się z autem, którego kierowca stracił panowanie nad kierownicą. W efekcie toyota, którą jechała Kolska, wpadła na pas zieleni. W wypadku zginęła jej córka, a jej stan zdrowia określono jako ciężki. Przypomnijmy: Tragiczny wypadek gwiazdy "Kogel Mogel". Zginęła jedna osoba AfterParty.pl dotarło do nowych faktów w sprawie wypadku . Okazuje się, że cała tragiczna sytuacja wyglądała nieco inaczej. Z naszego źródła wynika, że aktorka nie zderzyła się z żadnym autem, a po prostu wpadła w poślizg. - Kiedy jechała padał mocny deszcz. Nawierzchnia była śliska. Grażyna nie zderzyła się z żadnym samochodem, a po prostu wpadła w poślizg. Próbowała hamować, ale ostatecznie jej toyota wylądowała w polu - tłumaczy nam osoba z otoczenia aktorki. Co więcej, oprócz Błęckiej-Kolskiej i jej córki, w podróży towarzyszyła im projektantka i prywatnie dobra znajoma, Teresa Kopias . - Teresa towarzyszyła Grażynie i jej córce w drodze na festiwal. Wspólnie miały spędzić ten wieczór. W wyniku wypadku złamała rękę, która obecnie jest operowana w jednym z łódzkich szpitali. Z kolei Grażyna fizycznie czuje się dobrze - dodaje nam nasz informator. Jeszcze raz, przekazujemy rodzinie i bliskim wyrazy współczucia. Zobacz: Gwiazdy "Kogel Mogel" 25 lat później. Jak teraz wyglądają Teresa Kopias: Kilka dni temu Grażyna Błęcka-Kolska świętowała 25-lecie filmów "Kogel Mogel" i "Galimatias":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner