Jurek Owsiak
East News

Znamy wynik 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Padł rekord?

Jurek Owsiak
East News

Znamy wynik 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018 roku. W tym roku zbiórka odbyła się 15 stycznia. Zbierano pieniądze "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". W tegorocznym finale WOŚP udział wzięło liczne grono wolontariuszy, gwiazd, ludzi kultury i sztuki.  Ile udało się zebrać? I czy padł rekord?

 

Zobacz też: To już koniec aukcji Lewandowskich dla WOŚP! Za zaproszenie na obóz Ani zaoferowano więcej niż za dwa bilety na mecz Roberta!

 

26. finał WOŚP - ile zebrano?

 

W czasie 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano 126 373 804, 33 zł. Padł kolejny rekord!  Wyniki osobiście ogłosił Jurek Owsiak w czasie konferencji prasowej transmitowanej przez TVN24. Dla porównania - w zeszłym roku w czasie 25. finału WOŚP zebrano 105 milionów złotych.

 

27. finał WOŚP - jaki cel?

 

Jurek Owsiak poinformował również o planach Wielkiej Orkiestry na 2019 rok. W czasie 27. finału WOŚP pieniądze będą zbierane na wsparcie dzieci i młodzieży z problemami psychicznymi m.in. dofinansowanie  dziecięcych szpitali i oddziałów psychiatrycznych.

 

Polecamy: Jurek Owsiak pomógł milionom dzieci, a jakim sam jest ojcem?

 

Jurek Owsiak osobiście ogłosił rekord, który padł w czasie 26. finału WOŚP.

Jurek Owsiak
East News

Konferencję transmitowała stacja TVN24.

Jurek Owsiak
East News

Więcej na temat WOŚP Jurek Owsiak
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11