Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wyniki oglądalności show telewizyjnych
ONS
Newsy

TzG, The Voice, MasterChef i inne: Kto wygrał bitwę na oglądalność? Mamy wyniki

Niektórych mogą zaskoczyć

W miniony weekend rozpoczęły się nowe edycje i sezony wszystkich najważniejszych programów rozrywkowych. Wiemy już, że bezkonkurencyjny okazał się Polsat ze swoimi show: "Taniec z Gwiazdami oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo|, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Przypomnimy: Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję

Jak wypadły konkurencyjne programy? Największym zainteresowaniem na TVN cieszyły się dwa programy - "MasterChef" z ponad 2,8 mln widzów oraz "Mam Talent", którego oglądalność wynosiła prawie 2,74 mln. Flagowe show TVP 2 "The Voice of Poland" z Edytą Górniak i Justyną Steczkowską w rolach trenerek obejrzało odpowiednio 1,21 mln i 1,48 mln w dwóch częściach show. Jak podają Wirtualne Media, najchętniej wybieranymi pozycjami w telewizji pozostają seriale. Tutaj bezkonkurencyjne są nadal: "M jak miłość" (5,8 mln), "Na dobre i na złe" (ponad 5 mln) oraz "Ojciec Mateusz" (3,8 mln.) 

A co wy oglądaliście najchętniej w weekend?

Zobacz: Program Jastrzębskiej to hit! Mamy wyniki oglądalności

Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Oglądalność Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Taniec z Gwiazdami
Polsat
Newsy
Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję
Liczby nie kłamią

Ubiegły weekend upłynął pod znakiem rozpoczęcia największych show telewizyjnych w Polsce. W piątek mogliśmy zobaczyć " Taniec z Gwiazdam i", a w sobotę " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ". Już w pierwszym odcinku tanecznego show widzowie przeżyli prawdziwy szok - z programem pożegnała się Marta Wierzbicka . Największym zainteresowaniem w "TTBZ" cieszył się za to występ Mai Bohosiewicz jako Dody . Przypomnijmy:  Mamy występ Bohosiewicz jako Dody w TTBZ. Gwiazda niespodziewanie wpadła na plan i... Władze stacji i produkcja z niecierpliwością oczekiwali na wyniki oglądalności show. Na szczęście wszyscy mogą odetchnąć z ulgą. Oba programy w weekend cieszyły się ogromną popularnością. "Taniec z Gwiazdami" przyciągnął aż 3 mln 319 tys. widzów, co dało mu pozycję lidera w paśmie. Premierowy odcinek show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" obejrzało niemal 2 mln 350 tys., co również było wynikiem nie do pobicia . W trakcie nadawania show Polsat pozostawił całą konkurencję daleko w tyle. W obu grupach badanych, drugi w kolejności TVN, miał udziały ponad dwukrotnie niższe. A wy który program oglądaliście chętniej? Zobacz:  Porażka Wierzbickiej w "TzG" wciąż wzbudza emocje. Nawet Pavlović jest nią poruszona Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Wyniki oglądalności programów rozrywkowych po trzecim tygodniu
POLSAT
Newsy
"TzG" czy "TTBZ"? Polsat miażdży konkurencję w wynikach oglądalności
TVN ma czego żałować?

Wiosenne weekendy w telewizji zostały zdominowane przez programy rozrywkowe. Część stacji postawiła na sprawdzone już formaty, które odniosły sukces, Polsat natomiast zdecydował się do swojej oferty wprowadzić nieznane dotąd show " Twoja twarz brzmi znajomo " oraz przejęty od TVN-u " Taniec z Gwiazdami " z nieco odmienionymi zasadami. Cotygodniowe wyniki oglądalności potwierdzają tylko, że Polacy lubią oglądać rozrywkę i nie nudzą im się kolejne edycje popularnych programów. Przypomnijmy: Wyniki oglądalności za drugi tydzień. Jest nowy lider rankingu W tym tygodniu największy powód do zadowolenia ma Polsat. "Taniec z Gwiazdami" zdecydowało się obejrzeć ponad 3,7 miliona widzów, co oznacza wzrost względem ubiegłego tygodnia o ponad 100 tysięcy. Inna propozycja stacji, czyli "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie gwiazdy wcielają się w największe postacie ze światowej sceny przyciągnęła przed telewizory ponad 3 mln widzów, co daje wynik jeszcze wyższy od tego z ubiegłego tygodnia. Ostatnia propozycja, czyli talent show "Must Be The Music" został najlepszym tego typu programem w miniony weekend. Mniej powodu do zadowolenia mają TVP i TVN. "The Voice" emitowane w Telewizji Polskiej wybrało 2 mln 314 tysięcy widzów, " X Factor " natomiast 2,5 miliona. Zobacz: Internauci oburzeni wynikami "Tańca z gwiazdami" Gwiazdy w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami":

Kolejne edycje programów Polsatu
ONS
TV-Show
Taniec z Gwiazdami i Top Chef miały być hitami Polsatu. Stacja zadecydowała o losach show
Zobaczymy kolejne edycje programów?

Polsat w tym roku może mówić o świetnej passie. Każdy z jego programów okazała się wielkim telewizyjnym hitem, na czele z " Tańcem z Gwiazdami ", który zawsze przyciągał ponad 3 miliony widzów. Półfinałowy odcinek obejrzała zaś rekordowa liczba osób. Przypomnijmy: Sukces "Tańca z gwiazdami". Rekordowa oglądalność półfinałowego odcinka Nic dziwnego, że stacja natychmiast podjęła decyzję o losach programów. J ak się okazuje, już wiosną zobaczymy trzecią edycję "Tańca z Gwiazdami" oraz czwartą edycję "Top Chefa", w którym skład jurorów pozostanie bez zmian . Oba programy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów, nikogo więc nie dziwi ich kontynuacja. Co więcej - szykuje się również 9. już edycja "Must Be The Music", o czym poinformowała Paulina Sykut wczoraj podczas półfinału. Na które z show czekacie najchętniej? Zobacz: Zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" w ciąży. Zrezygnowała z udziału w kolejnych edycjach Wychudzona Paulina Sykut w półfinale TzG:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner