Donald Trump królowa Elżbieta II
East News

Donald Trump zaliczył wielką wpadkę podczas przemówienia królowej! I wszystko zostało nagrane

Donald Trump królowa Elżbieta II
East News

Donald Trump jest obecnie z kilkudniową wizytą w Wielkiej Brytanii. Prezydent Stanów Zjednoczonych spotkał się z królową, wziął udział w oficjalnym bankiecie oraz odwiedził premier Teresę May na Downing Street. Trump niemal od razu po przylocie pojechał na spotkanie z Elżbietą II i musiał wysłuchać jej przemówienia. Podczas tych wydarzeń zaliczył wielką wpadkę. A cała sytuacja została nagrana!

Śpiący Donald Trump podczas przemówienia królowej!

Powodem wpadki Donalda Trumpa była... zmiana czasu. Różnica czasowa między USA a Anglią wynosi 5 godzin, a - jak wiadomo - oficjalne przemówienia nie należą do najbardziej emocjonujących. Prezydent Trump słuchając przemowy Elżbiety II najzwyczajniej przysnął. Najpierw walczył z coraz cięższymi powiekami, ale niestety się nie udało. Po krótkiej drzemce fotoreporterzy nagrali, jak Donald Trump się nagle budzi.

Nagranie umieszczono w mediach społecznościowych. W kilka godzin stało się hitem! Obejrzyjcie...

Zobacz także:  Donald Trump zaliczył okropną wpadkę przy królowej Elżbiecie. To niedopuszczalne!

 

 

Donald Trump na bankiecie u królowej zaliczył jeszcze jedną wpadkę. Po wzniesionym toaście położył królowej rękę na plecach, tak jakby chciał ją poklepać. Elżbieta II zachowała powagę, ale z pewnością ta sytuacja została źle odebrana!

Królowa Elżbieta II na bankiecie z Donaldem Trumpem i jego żoną
East News

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51