Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Instagram
Newsy

Wojna trwa! Martyna Gliwińska atakuje Bieniuka: "Jarosław mówi nieprawdę!"

Wojna trwa! Martyna Gliwińska atakuje Bieniuka: "Jarosław mówi nieprawdę!"

Ciąża Martyny Gliwińskiej zelektryzowała dziś wszystkie media. Ojcem jest Jarosław Bieniuk, który wychowuje troje dzieci ze związku z Anią Przybylską. Para nie jest razem, a projektantka w rozmowie z "Na żywo" zdradziła, że najpewniej wychowa dziecko sama:

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu - powiedziała.

Na jej słowa od razu zareagował Jarosław, który dla portalu jastrzabpost.pl powiedział:

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka [...] - powiedział sportowiec.

Teraz Martyna znów odpowiedziała Jarosławowi! Czy to początek medialnej wojny?

Nowa partnerka Jarosława Bieniuka zostanie blogerką modową? Znamy prawdę!

Martyna Gliwińska: Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę

Martyna nie pozostaje dłużna Jarkowi. W rozmowie z Faktem powiedziała, że nie chce już mówić o ciąży, ale odniosła się do zarzutów piłkarza:

Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę, że wspólnie się „staramy”, stąd też pewnie jego zdziwienie - zdradziła Gliwińska w "Fakcie"

Czy to początek medialnej wojny? A może Martyna i Jarosław się dogadają, tak jak robili to już nie raz w przeszłości schodząc się kilkukrotnie. Ich relacja jest wyjątkowo burzliwa. 

Martyna Gliwińska spodziewa się dziecka.

Martyna Gliwińska pokazała ciążowy brzuszek? Spójrzcie na jej ostatnie zdjęcia!
Instagram

Czy Martyna i Jarosław pogodzą się ze względu na dobro dziecka?

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marina Szczęsna na gali Influencer
Eastnews
Newsy
Marina w dzieciństwie wystąpiła na Eurowizji Junior! Jakie rady ma dla Viki Gabor?
Marina w dzieciństwie wystąpiła na Eurowizji Junior! Jakie rady ma dla Viki Gabor?

Eurowizja Junior 2019 zbliża się wielkimi krokami! Po zeszłorocznej wygranej Roksany Węgiel w tym roku Konkurs Piosenki odbędzie się w Polsce. Do gliwickiej areny przyjadą najlepsi utalentowani artyści z zagranicy. Czy w tym roku drugi raz sięgniemy po puchar? Oczywiście mocno trzymamy kciuki za naszą reprezentantkę 12-letnią Viki Gabor , która wykona utwór "Superhero" . Wiktoria Gabor z pewnością już zaczyna stresować się występem, jednak pamiętajmy, że najważniejsza jest zabawa. Okazuje się, że kilkanaście lat temu Marina Łuczenko-Szczęsna też doświadczyła tego rodzaju stresu, bo gwiazda także próbowała swoich sił w Konkursie Piosenki Eurowizji. Niestety Marinie nie udało się przejść dalej. Ale żona Wojtka ma kilka rad dla młodziutkiej artystki. Koniecznie posłuchajcie! Czy Viki Gabor wygra Eurowizję? Zobacz także:  Eurowizja Junior to nie wszystko. Viki Gabor zagra koncerty z międzynarodową gwiazdą!

Apoloniusz i Izabela Tajnerowie z synem
Newsy
"Chorowałam, słyszałam że nie będę mogła mieć dzieci!" Szczere wyznanie Izabeli Tajner
"Chorowałam, słyszałam że nie będę mogła mieć dzieci!" Szczere wyznanie Izabeli Tajner

Choć ich miłości nikt nie dawał szans, są razem od ośmiu lat. A niedawno, bo 10 września, Izabela Podolec-Tajner i Apoloniusz Tajner  doczekali się synka – Leopolda Apoloniusza. Mało kto wie, że Tajnerowie musieli pokonać sporo, by być tak szczęśliwymi jak w tej chwili. I nie chodzi tylko o drwiny z różnicy wieku, która wynosi 36 lat, ani o niewybredne komentarze na temat powodu. Najwięcej hejtu posypało się, kiedy zostali rodzicami. Izabela przez długi czas walczyła, by móc zostać matką! To dla mnie tak wyczekana rola. Leopold był bardzo wyczekanym dzieckiem. Chorowałam, wiele razy słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. To było straszne i nie chcę do tego wracać. Trzeba patrzeć na pozytywne strony w życiu i najważniejsze, że Leoś jest już z nami i jest zdrowy! – mówi „Party” szczęśliwa Izabela Tajner. Zobacz także:   Izabela i Apoloniusz Tajner po raz pierwszy pokazali syna! Zdradzili, jakim dzieckiem jest Leopold...

Jarosław Bieniuk
Eastnews
Newsy
Jarosław Bieniuk skomentował ciążę Martyny Gliwińskiej: "Nasza sytuacja jest skomplikowana"
Co powiedział Jarosław Bieniuk?

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem - poinformowała o tym w magazynie "Na żywo", a magazynowi "Party" udało się potwierdzić tę informację - para rzeczywiście spodziewa się dziecka: Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem (...) - powiedziała Martyna Gliwińska w rozmowie z "Na żywo". Zobacz także:   Jarosław Bieniuk zostanie ojcem! Martyna Gliwińska jest w ciąży z byłym piłkarzem Jarosław Bieniuk postanowił odnieść się do słów Martyny Gliwińskiej i skomentował jej ciążę. Potwierdził, że rzeczywiście zostaną rodzicami: Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem   (...) powiedział w rozmowie z Jastrząbpost.pl. Jak wygląda teraz relacja Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej? Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy  - dodał były piłkarz. Martyna Gliwińska spodziewa się dziecka.  Ojcem jest Jarosław Bieniuk.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner