Karolina Korwin Piotrowska o Kubie Wojewódzkim

Wojewódzki ośmieszył hejtera na Facebooku, Korwin Piotrowska go broni! "Trzeba ich pokazywać, ujawniać ich mordy!"

Karolina Korwin Piotrowska o Kubie Wojewódzkim

Karolina Korwin Piotrowska broni Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz ośmieszył jednego ze swoich hejterów na Facebooku, pokazując jego zdjęcie wraz z rodziną. Prowadząca "Magla Towarzyskiego" uważa, że to świetny sposób na walkę z hejterami.

 

Zobacz: Prawie jak roast! Kuba Wojewódzki w ogniu pytań Najsztuba

 

Korwin Piotrowska broni Wojewódzkiego!

Kuba Wojewódzki już nie po raz pierwszy pokazywał na swoim Facebooku ludzi, którzy zostawiają pełne nienawiści i chamstwa komentarze na Facebooku. Nie inaczej było w przypadku pana Macieja, który pod zdjęciem Kuby z Mamedem Khalidovem napisał:

Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu. Dziwne, że Khalidov się wtedy nie wysadził w powietrze - napisał młody chłopak.

Kuba szybko zareagował. Na Facebooku pokazał zdjęcie młodego chłopaka z jego rodziną oraz napisał:

Marcin ... na zdjęciu z rodziną, podpisał nasze foto z Mamedem - "Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu". Marcinie. Prawdziwy Polaku. Zapraszam Cię jutro do Studia Transcolor na ulicę Szeligiowską 48 o godzinie 13. Liczę, że powiesz nam to prosto w twarz... W razie, Twojej nieobecności, my odwiedzimy Ciebie. Ukłony, k.- napisał pod zdjęciem Wojewódzki.

Hejter postanowił się zaś.. wytłumaczyć. Przekonuje, że nie miał na celu urazić nikogo, liczył na dystans i poczucie humoru Wojewódzkiego:

Dzięki zaproszenie, ale jutro pracuję do 20, więc nie dam rady (na 90%) :) A co do "prawdziwej polskości" to w 1/8 jestem żydem tyle, że tego nie ukrywam, ani się o to nie spinam jak niektórzy. Ok, napiszę kilka zdań sprostowania/oświadczenia, żeby uciąć spekulacje dotyczące moich intencji itp. Użyłem ostrego sarkazmu, który odnosił się prześmiewczo ogólnie do relacji arabsko-żydowskich i obecnej sytuacji na świecie. Natomiast jeżeli słowo "ciapaty" uraziło Mameda. To przepraszam Mamed. Faktycznie było to chamskie. Mogłem użyć słowa "muzułmanin", zamiast slangu. Natomiast słowo "żyd", nie jest słowem obraźliwym. Dziwię się, że jako satyryk, który na codzień wyśmiewa bardzo wielu ludzi, pan W. reaguje takim oburzeniem - napisał pod zdjęciem swojej rodziny na profilu Kuby (pisownia oryginalna).

Całą sprawę skomentowała Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka uważa, że gwiazdor TVN postąpił słusznie:

I BARDZO DOBRZE ROBI. Trzeba tych bezczelnych i bezkarnych póki co chamów dyscyplinować, trzeba ich pokazywać, ujawniać ich mordy, bo nie zasługują na to, by nazywać je twarzami.

Zgadzacie się z Karoliną? Czy to rzeczywiście dobry sposób na walkę z hejterami?

 

Zobacz: Wojewódzki zapytał Kurdej-Szatan o "dobrą zmianę" w TVP i znajomość z Kurskim. Co odpowiedziała?

 

Korwin Piotrowska broni Kuby Wojewódzkiego. 

Karolina Korwin Piotrowska broni Kuby Wojewódzkiego

 

Kuba ośmieszył swojego hejtera na Facebooku. 

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie hejtera
Facebook

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08