Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Karolina Korwin Piotrowska o Kubie Wojewódzkim
Newsy

Wojewódzki ośmieszył hejtera na Facebooku, Korwin Piotrowska go broni! "Trzeba ich pokazywać, ujawniać ich mordy!"

Wojewódzki ośmieszył hejtera na Facebooku, Korwin Piotrowska go broni! "Trzeba ich pokazywać, ujawniać ich mordy!"

Karolina Korwin Piotrowska broni Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz ośmieszył jednego ze swoich hejterów na Facebooku, pokazując jego zdjęcie wraz z rodziną. Prowadząca "Magla Towarzyskiego" uważa, że to świetny sposób na walkę z hejterami.

 

Zobacz: Prawie jak roast! Kuba Wojewódzki w ogniu pytań Najsztuba

 

Viki Gabor wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego w piżamie! Dlaczego?! To zupełnie logiczne!

Korwin Piotrowska broni Wojewódzkiego!

Kuba Wojewódzki już nie po raz pierwszy pokazywał na swoim Facebooku ludzi, którzy zostawiają pełne nienawiści i chamstwa komentarze na Facebooku. Nie inaczej było w przypadku pana Macieja, który pod zdjęciem Kuby z Mamedem Khalidovem napisał:

Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu. Dziwne, że Khalidov się wtedy nie wysadził w powietrze - napisał młody chłopak.

Kuba szybko zareagował. Na Facebooku pokazał zdjęcie młodego chłopaka z jego rodziną oraz napisał:

Marcin ... na zdjęciu z rodziną, podpisał nasze foto z Mamedem - "Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu". Marcinie. Prawdziwy Polaku. Zapraszam Cię jutro do Studia Transcolor na ulicę Szeligiowską 48 o godzinie 13. Liczę, że powiesz nam to prosto w twarz... W razie, Twojej nieobecności, my odwiedzimy Ciebie. Ukłony, k.- napisał pod zdjęciem Wojewódzki.

Hejter postanowił się zaś.. wytłumaczyć. Przekonuje, że nie miał na celu urazić nikogo, liczył na dystans i poczucie humoru Wojewódzkiego:

Dzięki zaproszenie, ale jutro pracuję do 20, więc nie dam rady (na 90%) :) A co do "prawdziwej polskości" to w 1/8 jestem żydem tyle, że tego nie ukrywam, ani się o to nie spinam jak niektórzy. Ok, napiszę kilka zdań sprostowania/oświadczenia, żeby uciąć spekulacje dotyczące moich intencji itp. Użyłem ostrego sarkazmu, który odnosił się prześmiewczo ogólnie do relacji arabsko-żydowskich i obecnej sytuacji na świecie. Natomiast jeżeli słowo "ciapaty" uraziło Mameda. To przepraszam Mamed. Faktycznie było to chamskie. Mogłem użyć słowa "muzułmanin", zamiast slangu. Natomiast słowo "żyd", nie jest słowem obraźliwym. Dziwię się, że jako satyryk, który na codzień wyśmiewa bardzo wielu ludzi, pan W. reaguje takim oburzeniem - napisał pod zdjęciem swojej rodziny na profilu Kuby (pisownia oryginalna).

Całą sprawę skomentowała Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka uważa, że gwiazdor TVN postąpił słusznie:

I BARDZO DOBRZE ROBI. Trzeba tych bezczelnych i bezkarnych póki co chamów dyscyplinować, trzeba ich pokazywać, ujawniać ich mordy, bo nie zasługują na to, by nazywać je twarzami.

Zgadzacie się z Karoliną? Czy to rzeczywiście dobry sposób na walkę z hejterami?

 

Zobacz: Wojewódzki zapytał Kurdej-Szatan o "dobrą zmianę" w TVP i znajomość z Kurskim. Co odpowiedziała?

 

Korwin Piotrowska broni Kuby Wojewódzkiego. 

Karolina Korwin Piotrowska broni Kuby Wojewódzkiego

 

Kuba ośmieszył swojego hejtera na Facebooku. 

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie hejtera
Facebook

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie hejtera
Instagram
Newsy
Kuba Wojewódzki idzie na wojnę z hejterem! Pokazał jego ZDJĘCIE z rodziną i ostrzega: "Odwiedzimy Ciebie".
Fani: "Wstyd". Kuba przesadził?

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie rodziny swojego hejtera! Dziennikarz opublikował na swoim profilu na Facebooku fotkę młodego chłopaka, który pozuje z rodziną i ostrzega go, że zamierza go "odwiedzić". Właśnie w taki sposób showman zareagował na ostry wpis internauty, pod jego wspólnym zdjęciem z Mamedem Khalidovem. Co napisał internauta? Kuba Wojewódzki idzie na wojnę z hejterem Okazuje się, że pod zdjęciem Kuby Wojewódzkiego, na którym pozuje on ze znanym sportowcem, pojawił się obraźliwy wpis zamieszczony przez jednego z internautów.  Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu. Dziwne, że Khalidov się wtedy nie wysadził w powietrze - napisał młody chłopak.  Na tak ostry wpis już po chwili zareagował sam Kuba Wojewódzki. Gwiazdor TVN opublikował zdjęcie hejtera. Niestety, na fotografii młody chłopak nie pozuje sam - razem z nim jest jego rodzina, w tym starsza osoba, być może jego babcia.  Marcin ... na zdjęciu z rodziną, podpisał nasze foto z Mamedem - "Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu".  Marcinie. Prawdziwy Polaku. Zapraszam Cię jutro do Studia Transcolor na ulicę Szeligiowską 48 o godzinie 13. Liczę, że powiesz nam to prosto w twarz... W razie, Twojej nieobecności, my odwiedzimy Ciebie. Ukłony k.- napisał pod zdjęciem Wojewódzki. Opublikowanie zdjęcia i wpis Kuby podzielił jego fanów. Jedni krytykowali go za pokazanie niewinnej rodziny, drudzy gratulowali pisząc wprost, że jest to jedyny skuteczny sposób na walkę z hejtem w sieci. Ja wszystko rozumiem, stop hejterom i tak dalej, ale groźba i pokazywanie wizerunku niczego winnej rodziny? Wstyd jesteś nie lepszy, wrzuciłeś zdjęcie niczego winnej rodziny i jeszcze grozisz, pfffff, żenada !!!!! Brawo Kuba, najlepsza metoda na hejterów :) Trzeba gonić tych hejterów co myślą że w domciu przed kompem są niby kimś- komentowali fani. Co ciekawe, post Kuby...

Karolina Korwin Piotrowska w białej bluzce
Newsy
Kuba Wojewódzki o zniknięciu "Magla Towarzyskiego" z anteny: "Świetna wiadomość z okazji Święta Konstytucji"
Kuba Wojewódzki o zniknięciu "Magla Towarzyskiego" z anteny: "Świetna wiadomość z okazji Święta Konstytucji"

Kuba Wojewódzki skomentował fakt, że Karolina Korwin Piotrowska nie będzie prowadziła już programu "Magiel Towarzyski". Dziennikarka za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami informacją, że po 10 latach program, który był jednym z najchętniej oglądanych przez widzów nie będzie już emitowany.  Po 10 latach w trakcie których zyskałam wiele fajnych znajomosci, poznałam wielu inspirujących i pięknych ludzi ale także celebryci odbierali mi prawo do nazywania siebie dziennikarzem, kobieta, wyzywali od ścierw, kurew i gowien, najbrzydszych polskich dziennikarek, zamykamy program, który zmienił podejście do szolbiznesu w Polsce czyli #magieltowarzyski  Kuba Wojewódzki skomentował to, że "Magiel Towarzyski" znika z anteny Wśród fanów Karoliny Korwin Piotrowskiej informacja ta wywołała spore poruszenie. Fakt ten nie umknął również Kubie Wojewódzkiemu. Nie od dziś wiadomo, że dziennikarka i showman nie mają najlepszych relacji i nie raz dochodziło pomiędzy nimi w mediach do potyczek słownych. Tym razem Kuba Wojewódzki także postanowił zabrać głos. Co napisał na temat tego, że "Magiel Towarzyski" znika z anteny? Podobno Magiel Towarzyski znika z anteny TVN Style.  Gratulacje. Świetna wiadomość z okazji Święta Konstytucji. Nawet głupi celebryta ma prawo do mądrej oceny.  Jeszcze tylko Pudelek i Super Express i możemy świętować Dzień Mózgu. k. Czy Karolina Korwin Piotrowska zareaguje na te zaczepki? Zobacz:  Wojewódzki ośmieszył hejtera na Facebooku, Korwin Piotrowska go broni! "Trzeba ich pokazywać, ujawniać ich mordy!" Kuba Wojewódzki o "Maglu Towarzyskim" Czy Karolina Korwin Piotrowska zareaguje na słowa Kuby Wojewódzkiego?

AKPA
Newsy
Wojewódzki znowu broni Grycan!
Medialna wojna celebrytów o Grycanki

Od kiedy o Marcie Grycan i jej rodzinie zrobiło się głośno, pojawiło się wielu jej przeciwników, którzy do tej pory nie mogą zrozumieć jej fenomenu. Wielokrotne wyzwiska, ataki i żarty już jakiś czas temu nie spodobały się Kubie Wojewódzkiemu , który na łamach  "Polityki" stanął w obronie Marty Grycan (czytaj: Wojewódzki broni Marty Grycan ). Okazuje się, że w najnowszym wydaniu tygodnika dziennikarz ponownie atakuje swoich kolegów ze świata show biznesu, którzy wyśmiewają właścicielkę słodkiego imperium. Komu się dostało? - Trwa pięć minut pań Grycanek w mediach, z czego połowa to ewidentnie diw minuty nienawiści. W minionym tygodniu Michał Piróg stwierdził, iż "Bogata Godzilla atakuje, promując otyłość". Następnie Karolina Korwin-Piotrowska oznajmiła, że zamożna familia G. "ma cukiernię i megaparcie na szkło". Gratulujemy ambasadorom tolerancji. Zawsze uważałem, że bieda to stan umysłu - napisał Kuba Wojewódzki.  Zgadzacie się z opinią Kuby Wojewódzkiego? kb

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner