Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
Instagram

Wojciech Szczęsny odstresowuje się po ślubie z Mariną. Postawił na męską rozrywkę i pokazał FILM!

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
Instagram

Wojciech Szczęsny odpoczywa po ślubie z Mariną Łuczenko. Ślub tej pary wzbudził ogromne emocje w show-biznesie. Przez wiele portali i gazet został okrzyknięty ślubem roku! Nie bez powodu! Zakochani zdecydowali się na niezwykle romantyczną, kameralną uroczystości w Grecji. Ceremonia obyła się na świeżym powietrzu, a zarówno panna, jak i pan młody wyglądali zjawiskowo. Wszystko wyszło pięknie, lecz młodzi małżonkowie nie kryli, że organizacja ślubu wiązała się dla nich z pewnym stresem. Wojciech Szczęsny w pierwszym wywiadzie po ślubie powiedział wprost:

Stresik był straszny.

Na szczęście już po wszystkim! Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko już mogą cieszyć się z pierwszych wspólnych dni jako małżonkowie. Piłkarz przebywa obecnie na zgrupowaniu kadry narodowowej, która przygotowuje się do Euro 2016. Wojtek jednak nie stroni również od innych sportów niż piłka nożna. Na jego Instagramie pojawił się filmik, jak świeżo upieczony mąż gra w golfa. I trzeba przyznać, że świetnie mu idzie! Mamy nadzieję, że ta relaksująca gra pozwoliła mu pozbyć się poślubnego stresu. ;)

 

Zobacz też: Marina żąda od Szczęsnego podpisania intercyzy?! "By nikt jej nie zarzucał, że jest z Wojtkiem dla pieniędzy".

 

Wojtek Szczęsny pokazał filmik z gry w golfa.

 

Happy Gilmore style ;)

Film zamieszczony przez użytkownika Wojciech Szczesny (@wojciechszczesny1)

 

Piłkarz aktywnie odpoczywa po ślubie z Mariną Łuczenko.

Zdjęcie ze ślubu Mariny i Wojciecha Szczęsnego

 

Ślub tej pary wzbudził ogromne emocje!

Szczęsny i Marina pokazali obrączki
Instagram

Więcej na temat Wojciech Szczęsny
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27