Wiktoria Gąsiewska opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje z mocno zaokrąglonym brzuszkiem! Młoda gwiazda wkrótce zostanie mamą? Wiktoria Gąsiewska już od ponad dwóch lat tworzy szczęśliwy związek z Adamem Zdrójkowskim. Ostatnio media plotkowały, że zakochani zaręczyli się i chcą razem zamieszkać. Wiktoria zdementowała jednak wszystkie doniesienia i zapewniła, że jeszcze ma czas na tak poważne decyzje. Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie, które z pewnością wywoła sporo emocji wśród fanów aktorki!

Reklama

Wiktoria Gąsiewska pozuje z ciążowym brzuszkiem!

Wiktoria Gąsiewska podczas relacji InstaStories opublikowała zaskakujące zdjęcie, na którym pokazała spory już brzuszek.

Jem za dwóch- napisała młoda gwiazda.

Czyżby Wiktoria Gąsiewska właśnie poinformowała swoich fanów, że jest w ciąży i wkrótce zostanie mamą?! Partnerka Adama Zdrójkowskiego szybko wyjaśniła, że jej ciążowy brzuszek to efekt charakteryzacji na planie serialu "Pierwsza miłość"! Okazuje się, że to serialowa Jagoda zostanie mamą.

Spójrzcie tylko, jak z ciążowym brzuszkiem prezentuje się Wiktoria Gąsiewska! Oglądacie serial "Pierwsza miłość"? Podoba się Wam wątek Jagody w serialu?

Wiktoria Gąsiewska pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

Instagram

Kilka miesięcy temu aktorka dołączyła do obsady serialu "Pierwsza miłość".

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama