Hit internetu: Wiedźma w nowojorskiej kawiarni
YouTube

Hit internetu: Czarownica w kawiarni. Klienci w szoku

Hit internetu: Wiedźma w nowojorskiej kawiarni
YouTube

Internet codziennie potrafi zaskoczyć nas czymś nowym. W sieci można znaleźć mnóstwo ciekawych filmików, które w każdej chwili poprzez poprzez wirusowe udostępnianie ich i lajkowanie w serwisach społecznościowych stają się hitami. Wczoraj Polskę podbił reportaż Filipa Chajzera, w którym zostali wkręceni blogerzy modowi, a dziś świat oszalał na punkcie Czarownicy z nowojorskiej kawiarni. Zobacz: Blogerzy i szafiarki wkręceni przez dziennikarza TVN

Wideo przedstawia zdarzenia jakie miały miejsce w znanej kawiarni "sNice" w West Village. Ekipa w pomieszczeniu zamontowała szereg linek, które zostały podpięte do stolików oraz aktorów biorących udział w projekcie.

Gag polegał na tym, że w pewnym momencie jeden z aktorów wylewa kawę na swoją koleżankę, a ta w ataku furii krzyczy na niego i wykonuje odpychający gest ręką, po którym mężczyzna przyciągany jest do ściany i wygląda jakby lewitował. Przerażeni klienci widząc co się dzieje byli kompletnie zdezorientowani. Reakcje ludzi zarejestrowane na filmiku są bardzo śmieszne.

Wideo nie jest tylko zwykłym gagiem. Jest to część promocji kinowej produkcji "Carrie", w którym występują m.in. Chloe Grace Moretz i Juliane Moore. W trakcie pisania artykułu filmik w serwisie YouTube miał już ponad 16 milionów odtworzeń.

Więcej na temat hit internetu
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48