Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Weronika Rosati w białej sukience z córką
Newsy

Weronika Rosati zniknie z „M jak miłość”?! Nie wróciła na plan serialu

Weronika Rosati zniknie z „M jak miłość”?! Nie wróciła na plan serialu

Ostatni czas był dla Weroniki Rosati bardzo trudny. Najpierw w Los Angeles zastał ją wybuch pandemii COVID-19, potem zaczęły się zamieszki. W nocy nad osiedlem Weroniki Rosati krążyły helikoptery, a uliczne bójki trwały zaledwie kilka przecznic od jej domu. Na wypadek, gdyby nagle musiały się z córką ewakuować, Weronika spakowała najpotrzebniejsze rzeczy.

Teraz czujemy się już z Eli w miarę bezpieczne, bo najgorsze starcia minęły. Ale były dni, kiedy to wszystko działo się blisko nas i władze nie miały nad tym kontroli. Jestem całym sercem z pokojowymi protestującymi przeciwko przemocy i razem z Ameryką przeżywam śmierć George’a Floyda. Bałam się natomiast agresywnych uczestników zamieszek", mówi „Fleszowi” Rosati.

Gwiazda stres przypłaciła zdrowiem, konieczne było nawet podanie jej kroplówki, ale na szczęście Weronika czuje się teraz lepiej. Kiedy zamierza przylecieć do Polski?

Bardzo zależy mi na jak najszybszym powrocie na plan „M jak miłość” i jestem wdzięczna, że tam na mnie czekają. Niestety, po sprawdzeniu wszystkich możliwości przylotu do Polski, wciąż nie wiem, kiedy mogę wrócić – przyznaje aktorka.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że produkcja „M jak miłość” wymyśliła sprytne rozwiązanie: kilka scen z Rosati, które zobaczymy we wrześniu, Weronika nakręci... ze Stanów przez internet! Nie wymaga to nawet dużych zmian scenariuszowych. Swoje dialogi gwiazda zagra przez Skype’a. Co będzie dalej? Wszyscy na nią czekają i nie wyobrażają sobie, by jej postać mogła zniknąć z serialu.

Więcej dowiecie się z nowego "Flesza".

Anna Mucha z partnerem na okładce

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati na planie Zawsze warto
mat. prasowe
Seriale
QUIZ! Co wiesz o Marcie (Weronika Rosati) z serialu "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Po Dorocie i Adzie czas na Martę! Oto nasz nowy quiz - jak dużo wiesz o bohaterce Weroniki Rosati z serialu Polsatu "Zawsze warto"? Los okrutnie ją doświadcza, o co na pewno zapytamy w naszym quizie! Jeśli jesteś fanem serialu, poradzisz sobie z nim doskonale!

Czas start!

Zobacz także: Którą z bohaterek serialu "Zawsze warto" jesteś? Sprawdź! PSYCHOTEST!

Po Dorocie i Adzie czas na Martę! Oto nasz nowy quiz - jak dużo wiesz o bohaterce Weroniki Rosati z serialu Polsatu "Zawsze warto"? Los okrutnie ją doświadcza, o co na pewno zapytamy w naszym quizie! Jeśli jesteś fanem serialu, poradzisz sobie z nim doskonale! Czas start! Zobacz także:  Którą z bohaterek serialu "Zawsze warto" jesteś? Sprawdź! PSYCHOTEST!

Weronika Rosati w serialu "Zawsze Warto"
Party.pl
Seriale
Czy nowy serial Polsatu zagrozi "Przyjaciółkom"? Weronika Rosati zdradza nam szczegóły: "Jest odważny"
Czy nowy serial Polsatu zagrozi "Przyjaciółkom"? Weronika Rosati zdradza nam szczegóły: "Jest odważny"

  Weronika Rosati jest ostatnio jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Bardzo mocny powrót do "M jak miłość" , dość brutalne rozliczenia z życiem prywatnym i wreszcie nowa produkcja, gdzie aktorka zagra jedną z głównych ról. Chodzi o serial "Zawsze warto". Czy przebije popularnością inny hit Polsatu - "Przyjaciółki"? Jak nam mówi Weronika, serial i jego wątki są kompletnie różne od "Przyjaciółek". Choć z drugiej strony również opowiada o silnych kobietach i kobiecej przyjaźni. Ma też tego samego producenta...  Jak więc będzie? Zobaczcie, co Rosati powiedziała przed kamerą Party.pl Przy okazji Weronika zdradziła trochę szczegółów na temat swojej postaci. Jaka będzie Marta?    Zobacz też:  Kasia Zielińska miała nam opowiedzieć o nowym serialu Polsatu, ale rozmowa zeszła na inne tory…

Weronika Rosati na imprezie Raffaello
Newsy
Weronika Rosati już nie wróci do "M jak miłość"? Aktorka rozwiała wątpliwości tym zdjęciem
Weronika Rosati rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące jej powrotu do "M jak miłość"? Czy aktorka wraca na plan serialu, a jej bohaterka pojawi się w nowych odcinkach, które zostaną wyemitowane już w jesiennej ramówce Telewizyjnej Dwójki?

Weronika Rosati rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące jej powrotu do "M jak miłość"? Czy aktorka wraca na plan serialu, a jej bohaterka pojawi się w nowych odcinkach, które zostaną wyemitowane już w jesiennej ramówce Telewizyjnej Dwójki? Teraz wszystko stało się jasne! Zobaczcie, jaką wiadomość przekazała Weronika Rosati! Weronika Rosati znów w roli Anki! Prace na planie nowego sezonu "M jak miłość" ruszyły już kilka tygodni temu. Niestety, okazało się wówczas,  że w pracy nie mogła pojawić się Weronika Rosati, czyli serialowa Anka Waszkiewicz. Aktorka, która utknęła w Los Angeles przez wybuch pandemii koronawirusa nie miała jak wrócić do Polski.  Bardzo zależy mi na jak najszybszym powrocie na plan „M jak miłość” i jestem wdzięczna, że tam na mnie czekają. Niestety, po sprawdzeniu wszystkich możliwości przylotu do Polski, wciąż nie wiem, kiedy mogę wrócić- wyznała kilka tygodni temu w rozmowie z "Fleszem". Teraz okazuje się, że Weronika Rosati wróciła już do Polski i rozpoczęła nagrania nowych odcinków "M jak miłość"! dzień dobry z planu😊 @krystian_wieczorek_official @mjakmilosc.official- napisała aktorka.  Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie Weronika Rosati pozuje z Budzyńskim w jego mieszkaniu (Krystian Wieczorek). Czy to oznacza, że serialowa Anka nie odpuści i wciąż będzie robić wszystko, żeby zniszczyć związek prawnika z Magdą (Anna Mucha)? Tego dowiemy się już jesienią! Zobacz także:   Czas na nowy QUIZ z "M jak miłość"! Jak dobrze znasz serialową Ankę? Weronika Rosati wróciła na plan "M jak miłość".         Wyświetl ten post na Instagramie....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner