Weronika Rosati na pooscarowej imprezie u Eltona Johna
ONS

Rosati na imprezie po rozdaniu Oscarów. Piękna?

Weronika Rosati na pooscarowej imprezie u Eltona Johna
ONS

Oscarowa noc, to nie tylko czerwony dywan i gala wręczenia najbardziej pożądanych nagród filmowych na świecie. Po sztywnej i dość długiej ceremonii przychodzi czas na zabawę. Gwiazdy mieszkające w Hollywood mogą wybierać w przeróżnych bankietach. Najbardziej prestiżowe afterparty organizuje magazyn "Vanity Fair" oraz Elton John. Na tym drugim przyjęciu gościła m. in. Weronika Rosati.

Polska aktorka była jedną z wielu gwiazd charytatywnego balu zorganizowanego przez Elton John Foundation. Weronika na imprezie pojawiła się w beżowej długiej sukni z tiulowym dołem i koronkowym gorsetem, który dodatkowo zdobił złoty cienki pasek. Gwiazda w kreacji wyglądała zjawiskowo. Do całego zestawu dobrała biżuterię marki Apart.

Jej look a la księżniczka podkreśliły dodatkowo błyszczące wiszące kolczyki, subtelny srebrny łańcuszek oraz makijaż, w którym pierwsze skrzypce grało oko wykończone eyelinerem i usta w naturalnym kolorze.

To nie pierwszy raz kiedy Weronika Rosati pojawia się na wielkiej imprezie w Stanach. Kilka tygodni temu aktorka zachwyciła amerykańskie portale, brylując na czerwony dywanie podczas Sundance Film Festival. Może tym razem też zostanie dostrzeżona? Przypomnijmy: Zagraniczne media zachwycone Weroniką Rosati

Weronika Rosati na pooscarowej imprezie u Eltona Johna

Zobacz gwiazdy na rozdaniu Oscarów:

Więcej na temat Weronika Rosati Oscary
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59