Weronika Rosati

Weronika Rosati na oscarowej imprezie u Eltona Johna. Fanki zachwycone sukienką!

Weronika Rosati

Weronika Rosati w tym roku nie pojawiła się na oficjalnej gali rozdania Oscarów, jednak gwiazda nie odmówiła sobie obecności na jednej z  kultowych imprez, które odbywają się po rozdaniu statuetek. Aktorka otrzymała zaproszenie na oscarowe after party od Johna Eltona. Rosati na Instagramie umieściła obszerną relację z tej imprezy. Internautki zwróciły uwagę na coś jeszcze. Zobaczcie...

Zachwycająca sukienka Weroniki Rosati!

Aktorka nagrała kilka koncertów, które odbyły się podczas imprezy. Rosati udało się też nagrać występ samego Eltona Johna. Na imprezie obok polskiej aktorki pojawiły się takie gwiazdy, jak Heidi Klum, Adriana Lima czy Jane Seymour. Rosati pod zdjęciem napisała:

 

Miałem przyjemność uczestniczyć w jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń w Hollywood, dzisiejszej oscarowej imprezie Eltona Johna. Dziękuję za zaproszenie - wyznała aktorka. 

 

Fanki aktorki zwróciły uwagę na jej zachwycającą kreację. Weronika Rosati założyła długą, błyszczącą suknię z głębokim dekoltem od marki Just Paul. Trzeba przyznać, że już dawno nie widzieliśmy gwiazdy w tak zachwycającej stylizacji. Pod zdjęciem posypały się niemal same pozytywne komentarze:

Piękna suknia na pięknej pani 👍

Piękna! Słów nam zabrakło 😍

Wspaniała kreacja 👌Przepiękna!

Zobaczcie, jak wyglądało oscarowe afret party u Johna Eltona:

Instagram

Instagram

Weronika Rosati na oscarowym after party

Instagram

Zobacz takżeWeronika Rosati ma dość! Zapowiada walkę o swoje dobre imię w sądzie

Więcej na temat Weronika Rosati
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48