Weronika Rosati w rozmowie z Party.pl skomentowała swoją ostrą wymianę zdań z Magdą Gessler na Instagramie. Zaledwie kilka dni temu aktorka świętowała pierwsze urodziny córki Elizabeth. Z tej okazji szczęśliwa mama pochwaliła się pięknym zdjęciem z dnia porodu i pokazała, jaki prezent przygotowała dla córki.

Niestety, bransoletka jaką otrzymała Elizabeth nie spodobała się Magdzie Gessler, która napisała wprost, że jest to przesada.

Magda Gessler skrytykowała prezent Weroniki Rosati dla córki

Weronika Rosati odpisała na komentarz gwiazdy TVN, ale to nie zakończyło sprawy. Okazało się bowiem, że Magda Gessler postanowiła skomentować kolejne zdjęcie na którym aktorka pozowała z córką. 

Weronika, to staje się co najmniej manią. Po co, to przykre - napisała gwiazda "Kuchennych rewolucji".

Weronika zareagowała bardzo stanowczo.

(...) wiem, że skoro bardzo przyjaźnisz się z Robertem Śmigielskim jesteś stronnicza i negatywnie nastawiona, ale uważam że pisanie mi niepochlebnych komentarzy, które dobrze wiesz, że przedrukuje prasa i portale jest słabe po prostu - odpowiedziała aktorka. 

Teraz Weronika Rosati w rozmowie z Party.pl skomentowała wymianę zdań z Magdą Gessler. Co mówi o zachowaniu gwiazdy TVN? Posłuchajcie!

Zobacz także: To był najtrudniejszy wywiad w życiu Weroniki Rosati. Gorzko rozlicza byłego partnera!

 

Weronika Rosati skomentowała zaskakujące wpisy Magdy Gessler.

Weronika Rosati na świątecznym spotkaniu ATM
ONS

Więcej na temat Weronika Rosati Magda Gessler