Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Weronika Rosati w rozpuszczonych włosach
Newsy

Weronika Rosati gotowa na dziecko? Aktorka w bardzo szczerym wywiadzie dla "Party"

Z okazji specjalnego luksusowego wydania magazynu "Party" redakcja namówiła aktorkę Weronikę Rosati na bardzo szczery wywiad, w którym gwiazda zdradziła między innymi, że chce być już mamą. 

Mam 32 lata, nie mam dzieci, ale nie jest to wynikiem tego, że stanęłam przed wyborem: kariera czy potomstwo? Tak się po prostu układa w moim życiu, że na razie nie mam dziecka. Są ludzie, którzy nie czują potrzeby posiadania dzieci, ale ja do nich nie należę. Wierzę, że kiedyś będę mamą.

Co jeszcze w wywiadzie zdradziła Weronika Rosati? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu "Party Luxe"!

 

Zobacz też: Weronika Rosati pochwaliła się fotką z wielką gwiazdą Hollywood! "To jeden z moich ulubioncych ludzi na świecie"

 

Weronika Rosati na okładce Party.

Party z Weroniką Rosati - 11 kwietnia
Party

 

Rosati wierzy, że kiedyś zostanie mamą.

Weronika Rosati w czarnym płaszczu

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko
EastNews
Newsy
Weronika Rosati w ciąży z Robertem Śmigielskim. A z kim spotykała się wcześniej? ZDJĘCIA
Weronika Rosati
Newsy
Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem... czyżby z nowym partnerem?! Wiemy, kim jest
Na jej Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie

Weronika Rosati ma nowego partnera?! Aktorka pochwaliła się romantycznym i dość wymownym zdjęciem na swoim Instagramie. Na profilu gwiazdy pokazała się urocza fotka, na której widzimy Weronikę, przytulającą się do ramienia mężczyzny. Rosati nie dodała do zdjęcia żadnego opisu, jednak w już huczy o tym, że to nowy ukochany pięknej aktorki. Kim jest nowy partner Weroniki Rosati? Zastanawiacie się pewnie, kto jest tym szczęściarzem? Według doniesień Pudelka, nowy wybranek Weroniki Rosati, to Robert Śmigielski. To nazwisko nic Wam nie mówi? Choć z pewnością nie jest tak znany jak poprzedni partner aktorki, Piotr Adamczyk,  jednak nowy wybranek Weroniki również od czasu do czasu pojawia się w telewizji. Z zawodu jest ortopedą. Pojawia się w "Dzień dobry TVN" w roli eksperta. Kojarzycie? W wywiadzie dla specjalnego luksusowego wydania magazynu "Party" Weronika Rosati wyznała, że marzy o dziecku. Czyżby właśnie znalazła odpowiedniego kandydata na ojca? Mam 32 lata, nie mam dzieci, ale nie jest to wynikiem tego, że stanęłam przed wyborem: kariera czy potomstwo? Tak się po prostu układa w moim życiu, że na razie nie mam dziecka . Są ludzie, którzy nie czują potrzeby posiadania dzieci, ale ja do nich nie należę. Wierzę, że kiedyś będę mamą - wyznała w "Party". Czy Weronika w końcu znalazła szczęście u boku mężczyzny? Tego jej życzymy!   Zobacz też: Weronika Rosati gotowa na dziecko? Aktorka w bardzo szczerym wywiadzie dla "Party".   Weronika Rosati zamieściła zdjęcie z nowym partnerem na Instagramie.

Robert Śmigielski i Weronika Rosati
Newsy
Kim jest ukochany Weroniki Rosati? To z Robertem Śmigielskim aktorka będzie mieć dziecko! Co o nim wiemy?

Weronika Rosati jest w ciąży! Aktorka późną jesienią zostanie mamą. Partnerem aktorki jest światowej sławy ortopeda - Robert Śmigielski . 50-letni lekarz i 32-letnia aktorka znają się już ponoć od dawna, jednak gorące uczucie wybuchło później.    Weronika Rosati jest znów zakochana? Weronika Rosati i Robert Śmigielski tuż przed świętami wielkanocnymi w poprzednim roku spotkali się u wspólnych znajomych. Ta miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Mimo krótkiego stażu, każde z nich traktuje ten związek poważnie. Są zakochani bez pamięci i już planują wspólną przyszłość - zdradziła znajoma pary. Kim jest Robert Śmigielski? Robert Śmigielski jest znanym ortopedą, wykłada na uczelniach oraz na międzynarodowych kongresach lekarskich. Okazuje się, że ukochany Weroniki pracował m.in. z Justyną Kowalczyk.    W jednym z ostatnich wywiadów Weronika Rosati zdradziła, że marzy o założeniu rodziny. Teraz jej marzenie się ziści, bowiem Weronika Rosati jest w ciąży i to z ukochanym Robertem!   Parze jeszcze raz gratulujemy!   Zobacz: Weronika Rosati gotowa na dziecko? Aktorka w bardzo szczerym wywiadzie dla "Party"   Weronika Rosati znowu jest szczęśliwa.   Aktorka spotyka się ze światowej sławy ortopedą i niedługo zostaną rodzicami! ;)   Przy Robercie Rosati kwitnie!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner