Pochodząca z Ukrainy Weronika Marczuk zabrała głos w sprawie inwazji Rosji na Ukrainę. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie Charkowa i zamieściła poruszający apel do Rosjan! Była żona Cezarego Pazury obawia się najgorszego, jeśli świat nie zareaguje...

Reklama

Weronika Marczuk pokazała wstrząsające zdjęcie atakowanej przez Rosję Ukrainy

W czwartek nad ranem Rosja zaatakowała Ukrainę po rozkazie wydanym przed Władimira Putina. O planach prezydenta Rosji ostrzegał już od jakiegoś czasu m.in. wywiad USA, ale ciągle pozostawała nadzieja, że do wojny nie dojdzie. Niestety, 24 lutego o 4 nad ranem inwazja na Ukrainę stała się faktem, a media zalewają zdjęcia zniszczonych obiektów wojskowych, lotnisk i miast.

Urodzona w Kijowie aktorka, producentka i prawniczka Weronika Marczuk ma do działań wojennych osobisty stosunek. Jej głos jest naprawdę dramatyczny. Marczuk nie ukrywa, że "bombardowania są wszędzie" - na dowód pokazała dramatyczną relację i zdjęcia:

Jednak… WOJNA …! To nie człowiek, to NIELUDZIE. Niech Bóg ma w opiece Ukrainę, ludzi, niech ma w opiece wszystkich ???? nas. Bombardowania są wszędzie, wprowadzono już stan wojenny, czołgi wjeżdżają i z Białorusi i z Rosji i z Krymu … Na zdjęciu Charkow. Zatrzymajcie się, błagam, nie niszczcie życia, chociaż nie krzywdźcie ludzi ????❤️‍???? - napisała na Instagramie Weronika Marczuk.

Zobacz także: Czas na drugie dziecko?! Weronika Marczuk walczyła o to, by zostać mamą aż 7 lat! I nie powiedziała ostatniego słowa

Zobacz także

Weronika Marczuk pokazała też wstrząsające zdjęcie z ulic małego miasteczka, które jest zniszczone atakiem. W relacji pojawiły się też zdjęcia ofiar leżących na ulicy, a była żona Cezarego Pazury pisze wprost, że giną ludzie i apeluje, aby "świat nie dopuścił do najgorszego"! Internauci przesyłają słowa wsparcia i nie mogą uwierzyć w to, co się dzieje:

- To przerażające jestem całym sercem z Ukrainą ????

- Nie wierzyłam do dziś, że Rosja napadnie na Ukrainę ????Jest to dla mnie trudne i niezrozumiałe jak można napaść na swoich sąsiadów. Niech Rosja to zatrzyma.

- Straszne, zginie tylu niewinnych ludzi????

Instagram / weronika.olena

Weronika Marczuk nie ukrywa, że niemal cała jej rodzina mieszka na Ukrainie. Była żona Cezarego Pazury pochodzi z Kijowa i po wielu latach spędzonych w Polsce w 2014 roku wróciła do rodzinnego miasta. Obecnie znów mieszka w Polsce, gdzie wychowuje córkę Anią:

W Polsce mam tylko mamę. Cała duża rodzina jest tam. Mój kuzyn jest oficerem. Jest na froncie. Ostatnio moja chrześnica, która mieszka w Charkowie, czyli w mieście, w którym sytuacja może dać się we znaki, napisała do mnie: "Jak ty uważasz, chrzestna, czy będzie u nas wojna?" - mówiła Weronika Marczuk w rozmowie z "Faktem".

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama