ONS

Marta Grycan razem ze swoimi córkami szturmem zdobyły polski show-biznes. Chociaż ich obecność nie spodobała się wszystkim, to dziedziczki słodkiego imperium wciąż walczą o swoją popularność. Okazuje się, że oprócz Marty i Wiktorii Grycan, które najczęściej możemy spotkać na oficjalnych przyjęciach, swoją przygodę z mediami postanowiła rozpocząć również najstarsza córka właścicielki warszawskiej cukierni.

Weronika Grycan pojawiła się ostatnio na nagraniu programu "Kolejno odlicz" w muzycznej stacji VIVA Polska. Córka Marty, która wiele razy podkreślała jak ważny jest dla niej taniec, będzie mogła komentować najlepsze według niej teledyski oraz piosenki. Zupełnie tak samo jak przyjaciółka rodziny, Doda, która kilka miesięcy temu zapowiadała ulubione klipy przebrana za syrenę. Zobacz: Dodzie znudziły się elfy?

Ciekawe czy Weronika Grycan zapracuje na własną "markę" tak samo jak jej młodsza siostra. Na pewno jeśli chciałaby wystąpić w XIV edycji "Tańca z gwiazdami" powinna zrobić to jak najszybciej.

Zobaczcie galerię zdjęć z planu programu z Weroniką:

Więcej na temat Weronika Grycan Grycanki