Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Warszawa nieznana w nowym klipie Brodki. Będzie hicior!

Tak Warszawiacy żyją na co dzień?

Monika dwa lata temu wydała płytę "Granda", która w dobie kryzysu na polskim rynku muzycznym pokryła się podwójną platyną. To wystarczyło żeby z dnia na dzień Brodka trafiła do pierwszej ligi gwiazd. Po sporym sukcesie wokalistka zaproponowała nowy singiel z nowej płyty, a w zasadzie nie płyty, bo minialbumu. Piosenka o francuskim tytule "Varsovie", z angielskim tekstem i polską przygrywką doczekała się właśnie teledysku.

W nowym klipie Brodka pokazuje Warszawę taką jakiej nie zobaczymy na pocztówkach czy w filmach dokumentalnych. Nie ma w nim ujęć Pałacu Kultury i Nauki, Stadionu Narodowego czy Złotych Tarasów. Brodka uchwyciła kamerą stolicę Polski z jej punktu widzenia - od budek z kebabem, przez wynajmujących kawalerkę studentów po żyjącą na wysokim poziomie kobietę. Główną rolę w klipie odgrywa... jedzenie. Efekt jest bardzo dobry, i jak to w przypadku Moniki bywa, jest ambitnie.

Swoją drogą, piosenka o takim tytule to dobry pomysł na kampanię promującą nasz kraj w trakcie Euro 2012. Dobry teledysk, przyjemna muzyka i piękna Brodka. Lepszej promocji chyba nie może zapewnić nam nikt inny, nawet "Koko Euro Spoko" ;-) Zobacz: Brodka najseksowniejszą uczestniczką talent-show na świecie!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Mamy NOWY singiel Brodki. To jest hit!
Przygrywka do ekspansji za granicą?

Monika Brodka to przykład uczestnika talent-show, który fenomenalnie poradził sobie z odcięciem metki "ta z Idola". Za Brodką nie ciągną się nieskończone ilości odwołań do komercyjnego sukcesu, a jeśli już to tylko w kontekście wspomnień z początków kariery. Monika wydała dwa lata temu płytę "Granda", która w dobie kryzysu na polskim rynku muzycznym pokryła się podwójną platyną. To wystarczyło żeby z dnia na dzień Brodka trafiła do pierwszej ligi gwiazd. Po sporym sukcesie wokalistka zaproponowała nowy singiel z nowej płyty, a w zasadzie nie płyty, bo minialbumu . Podobnie jak po wygraniu "Idola", Brodka zanim wyda pełną płytę poprzedzi ją tzw. wydaniami EP, czyli albumami zawierającymi zaledwie kilka piosenek. Na skróconą wersję następczyni "Grandy" trafią dwa nowe single i remiksy przebojów z "Grandy". Nowa piosenka promująca wydanie EP nosi francuski tytuł "Varsovie" , co oznacza po polsku po prostu "Warszawa" i jest opowieścią o stolicy Polski. Brodka śpiewa po angielsku, czyli w innym języku niż dotychczas. Do niedawna mogliśmy posłuchać jej piosenek w językach polskim i francuskim. Dla fanów Moniki na Facebooku nowy utwór jest "cudem", a dla was? Swoją drogą, ciekawe czy Brodka zamierza zaryzykować wydanie płyty na zagranicznych rynkach. Polska muzyka, angielski tekst mogą się przyjąć tak jak w przypadku Kapeli ze Wsi Warszawa... Na pewno test wizualny ma zaliczony na starcie. Przypomnijmy: Brodka najseksowniejszą uczestniczką talent-show na świecie!  

ONS
Newsy
Kpina? Piosenkę na Euro wykona zespół ludowy
Polacy olali Marylę Rodowicz

To musi być policzek dla Maryli Rodowicz i Piotra Kupichy, nie wspominając o Robercie Gawlińskim. Wyjadacze polskiej estrady musieli ustąpić świeżynkom z zespołu ludowego Jarzębina . Pieśniarki pokonały "tuzy" polskich scen i to one wykonają piosenkę na Euro mającą na celu wspierać polską reprezentację. W razie szybkiego odpadnięcia z rozgrywek będzie można łatwo zgonić czyja to była wina... Utwór o tytule wskazującym sporą ilość obciachu , "Koko Euro Spoko", wygrał plebiscyt na najlepszą piosenkę na Euro organizowany przez Telewizję Polską. Co ciekawe, ku naszemu zdziwieniu, piosenkę wybrali Polacy w głosowaniu audiotele. Panie z ludowego zespołu przez co najmniej miesiąc trwania w Polsce mistrzostw Europy w piłce nożnej będą promowały imprezę wśród obecnych na miejscu obcokrajowców. Obawiamy się, że nie zostaną tak pozytywnie odebrane jak rosyjskie emerytki, które w tym roku jadą na Eurowizję w ramach żartu. Porównajcie: Emerytki z Rosji wyśmiewają Eurowizję "Koko Euro Spoko" to już drugi oficjalny "hymn" Euro 2012 w Polsce. Pierwszy według waszych komentarzy jest równie żenujący. Przypomnijmy: Okropna polska piosenka na Euro!  Zastanawiamy się dlaczego Polacy w głosowaniu podeszli do tematu mało poważnie. Rozumiemy, że żarty i zabawa są istotne, ale w sytuacji kiedy takie piosenki reprezentują nas przed całą Europą (i światem) obcokrajowcy patrzą na nas z politowaniem. A to można wywnioskować chociażby po komentarzach jakie za granicą zebrała piosenka "Jarzębiny". Dla porównania: Ukraiński hymn Euro szturmuje europejskie listy przebojów Zobacz zdjęcia z koncertu finałowego "Piosenka na Euro 2012":

Sarsa - Zapomnij mi - teledysk
Newsy
Mamy nowy teledysk Sarsy do piosenki "Zapomnij mi". Ma szansę przebić "Naucz mnie"?

Jest nowy teledysk Sarsy do piosenki "Zapomnij mi"! Piosenka promuje jej debiutancki album, o takim samym tytule. Widzowie doskonale znają ją z "Barw Szczęścia". Czy nowy utwór wokalistki podbije listy przebojów i stanie się takim sukcesem jak "Naucz mnie"? Nowy teledysk Sarsy - "Zapomnij mi" Jest na to duża szansa. "Zapomnij mi" to wzruszająca ballada, do której słowa napisała sama Sarsa. Za melodię odpowiada wokalistka oraz Tomasz Konfederak. Reżyserem klipu był Alan Kępski, a więc twórca  klipów takich artystek jak Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska (Kochankowie Syreny) .   Sarsa wysoko postawiła sobie poprzeczkę. "Naucz mnie" w ilości odsłon przebiło nawet nowy klip Madonny. A wy wolicie "Naucz mie" czy "Zapomnij mi"?   Zobacz: Ten rok należy do Sarsy! Oto 5 najważniejszych dowodów!   Teledysk Sarsy - "Zapomnij mi"   Sarsa w nowym klipie "Zapomnij mi"   Klip do "Zapomnij mi" będzie hitem? Sarsa promuje płytę pod tytułem "Zapomnij mi"

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner