Już za miesiąc, 12 września, w brazylijskim Sao Paulo odbędzie się 60. gala wyboru Miss Universe. O tytuł najpiękniejszej zmierzy się aż 89 piękności z całego świata. Wśród nich Miss Polonia 2010, Rozalia Mancewicz, która na czas konkursu będzie występowała pod eksportowym pseudonimem "Rosie".

Reklama

Na spotkaniu pożegnalnym przed wylotem do Brazylii, Rosie zaprezentowała swoją kreację na konkurs. Jest ona pomysłem Sabriny Pilewicz, która na co dzień projektuje dla Edyty Herbuś. Mancewicz zależało na tym, żeby kreacja przedstawiała "romans tradycji z nowoczesnością".

- Użyłam setek warstw białego tiulu, który ozdobiłam tradycyjnym polskim haftem pełnym polnych kwiatów, w tym niezapominajek. Całosć miała być lekka i dziewczęca, a przy tym seksowna. W uzyskaniu tego ostatniego efektu na pewno pomaga seksowne pęknięcie odsłaniające nogi - zdradziła projektantka.

Podoba wam się ta sukienka? Myślicie, że w niej Rosie ma szansę na pierwszy w historii polskich startów tytuł "Miss Universe"? My trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Reklama

chimera

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama