Uwielbiany na całym świecie brytyjski aktor w mocnych słowach skomentował decyzję Meghan i Harry'ego! Skrytykował czy pochwalił odcięcie się książęcej pary od rodziny królewskiej? Nie milkną echa szokującej decyzji księcia Harry'ego i jego żony, którzy zaledwie kilka dni temu poinformowali, że chcą dzielić swoje życie między Wielką Brytanią a Ameryką. Para zdecydowała, że chce ograniczyć swoją rolę w rodzinie królewskiej i być niezależna finansowo. Oświadczenie Meghan i Harry'ego wywołało ogromne emocje- zwłaszcza, że szybko okazało się, że para podjęła swoją decyzję bez konsultacji z rodziną, a przede wszystkim z królową Elżbietą. Brytyjczycy ostro krytykowali książęcą parę, a najbardziej oberwało się Meghan. Teraz w ich obronie stanął uwielbiany przez widzów aktor!

Reklama

Hugh Grant mocno o decyzji książęcej pary

Decyzja Meghan i Harry'ego zaskoczyła wszystkich, ale patrząc na komentarze pod ich oświadczeniem na Instagramie, wydaje się, że zdecydowana większość ich fanów jest na nich po prostu wściekła. W sieci pojawiło się mnóstwo bardzo ostrych komentarzy w których internauci atakują Meghan i sugerują, że to przez nią doszło do rozłamu w rodzinie królewskiej. Teraz w obronie Meghan i Harry'ego stanął uwielbiany przez widzów aktor!

Co powiedział o decyzji książęcej pary? Hugh Grant przypomniał o dramatycznych wydarzeniach sprzed lat, kiedy zginęła księżna Diana.

Muszę powiedzieć, że raczej jestem po stronie Harry'ego - powiedział w rozmowie z Radio Andy. Tabloidy przyczyniły się do zamordowania jego matki, a teraz rozdzierają jego żonę na strzępy.

Zgadzacie się z opinią aktora? Waszym zdaniem książę Harry i Meghan podjęli słuszną decyzję odcinając się od życia w rodzinie królewskiej?

Zobacz także: Media to przeoczyły! Książę Harry sygnalizował odejście z rodziny królewskiej tuż po narodzeniu syna

Zobacz także

Hugh Grant stanął po stronie Meghan i Harry'ego.

East News

Książęca para postanowiła odcinąć się od rodziny królewskiej.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama