Edyta Górniak Edyta Górniak Natalia Szroeder Kasia Stankiewicz Piasek
Edyta Górniak
East News
1/9
Edyta Górniak
East News

Top Of The Top Sopot Festival 2018 dobiega końca. Trzeci dzień występów z pewnością spodobał się wszystkim miłośników polskiej muzyki pop. W czwartek, 16 sierpnia, na sopockiej scenie Opery Leśnej wystąpiły największe gwiazdy: Edyta Górniak, Kasia Stankiewicz, Natalia Szroeder czy Piasek. Edyta Górniak zachwyciła widownię swoim niesamowitym hołdem dla Arethy Franklin, Królowej Soulu, która zmarła dziś w wieku 76 lat. Edyta Górniak zaśpiewała „(You Make Me Feel) Like A Natural Woman”. 

 

Trzeci dzień festiwalu to również 40-lecie zespołu Bajm. Z tej okazji Beata Kozidrak zaprezentowała się w wyjątkowej kreacji projektu Patrycji Kujawy, składającej się aż z 5 części! 

 

- Suknia jest wykonana z 5 części, do każdego utworu będzie inna odsłona. Cała jest ręcznie wyszywana. Jedną z części ręcznie pomalowałam w tekst jednej z piosenek - powiedziała Beata Kozidrak w rozmowie z gala.pl.

 

Zobaczcie galerię zdjęć!

 

Zobacz: Edyta Górniak, Kayah, Natalia Szroeder czy Cleo - plejada gwiazd na scenie 2. dnia Top Of The Top Sopot Festival. ZDJĘCIA

2/9
Edyta Górniak
ONS.pl
3/9
Natalia Szroeder
ONS.pl
4/9
Kasia Stankiewicz
ONS.pl
5/9
Piasek
ONS.pl
6/9
Feel
East News
7/9
Katarzyna Cerekwicka
East News
8/9
Kasia Kowalska
ONS.pl
9/9
Beata Kozidrak
East News