Tomasz Komenda uniewinniony
East News

Tomasz Komenda po wyjściu z więzienia sprzątał klatki! Reakcja ludzi, których spotykał, była ZASKAKUJĄCA

Tomasz Komenda uniewinniony
East News

 

Tomasz Komeda 18 lat temu został skazany za zbrodnię, której nie popełnił. Mężczyznę oskarżono o brutalny gwałt na 15-latce. Choć Tomasz Komenda utrzymywał, że jest niewinny, sąd na podstawie zgromadzonych dowodów skazał go na 25 lat pozbawienia wolności. Gdy sprawą zaczął interesować się Grzegorz Głuszak okazało się, że podczas śledztwa popełniono wiele błędów. Dziennikarz zaprzyjaźnił się z Tomkiem Komendą i jego rodziną. Między innymi dzięki jego staraniom powrócono do sprawy gwałtu sprzed lat. W wyników śledztwa, które podjęto na nowo okazało się, że Tomasz Komenda faktycznie jest niewinny...

 

Zobacz także: Tomasza Komendę próbowano wrobić w kolejny gwałt!

 

Tomasz Komenda: co robił po wyjściu na wolność?

Tomasz Komenda za kratkami spędził aż 18 lat. W tym czasie bardzo wiele się zmieniło. Pojawiły się komórki, internet. Tomasz Komenda na nowo musiał uczyć się wielu rzeczy. Grzegorz Głuszak w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" zdradził, że jego przyjaciel nadal kiepsko radzi sobie z obsługą internetu. Jednak jest bardzo pracowity i wciąż ciekawy świata.

 

Zobacz także: To on jest WINNY, nie Tomasz Komenda?! Zatrzymano drugiego podejrzanego ws. zbrodni sprzed lat 

 

Rodzice Tomka mogą na niego liczyć w każdej sytuacji. Po wyjściu z więzienia Komenda odciążył nawet mamę w pracy! Pani Teresa zajmuje się między innymi sprzątaniem klatek w kilku blokach. Jakiś czas temu kobieta wraz ze swoim mężem chciała wyjechać na wakacje, jednak nie mogła znaleźć zastępstwa. Tomek zaoferował, że przejmie jej obowiązki. 

- Przez tydzień codziennie od rana chodził po osiedlu i mył klatki schodowe. Z relacji jego brata wiem, że robił to bardzo dokładnie, wręcz perfekcyjnie. Około południa wracał do domu i przez resztę dnia spał, bo był taki zmęczony. Ludzie, którzy go rozpoznawali, kiedy sprzątał, gratulowali mu, że wyszedł na wolność. A on po prostu im dziękował i sprzątał dalej. To bardzo skromny człowiek - zapewnia Grzegorz Głuszak.

Mamy nadzieję, że Tomasz Komenda zdoła sobie ułożyć życie i będzie szczęśliwy! Trzymamy za niego kciuki!

 

POLECAMY: Co Tomasz Komenda zrobi z pieniędzmi z odszkodowania? To może być bardzo dochodowy biznes!

 

Tomasz Komenda został uniewinniony 

Tomasz Komenda uniewinniony
East News

 

Trzymamy za niego kciuki!

Tomasz Komenda
East News

Więcej na temat Tomasz Komenda
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33