Tomasz Karolak będzie doradzał młodym rodzicom
ONS

Tomasz Karolak został blogerem. Będzie doradzał młodym rodzicom

Tomasz Karolak będzie doradzał młodym rodzicom
ONS

Jakiś czas temu w mediach zrobiło się gorąco za sprawą bloga Zosi Ślotały. Pojawiło się wówczas wiele negatywnych komentarzy, w których krytykowano pomysł stylistki na stworzenie strony poświęconej tematyce parentingowej. Jedną z osób, które głośno wypowiedziały się na temat babyboomzosi.pl była wówczas Viola Kołakowska. Celebrytka na swoim profilu na Facebooku napisała wówczas, że jest nim zażenowana. Przy okazji zdradziła, że sama marzy o podobnym projekcie. Zobacz: Ślotała już chce zarobić na ciąży. Kołakowska jest zażenowana jej blogiem


Okazuje się, że pomysł na założenie bloga przez Violę Kołakowską bardzo spodobał się Tomaszowi Karolakowi. Co więcej, aktor w rozmowie z Faktem przyznaje, że pomaga matce sowich dzieci przy pisaniu!

- Napisałem kilka zdań na temat mojego pierwszego samotnego wyjazdu na długie ferie  z córką. Bardzo popieram pomysł Violi i będę zamieszczał tam swoje relacje i spostrzeżenia. Pewnie dla ojców  nie będą wielkim odkryciem, ale w sposób humorystyczny opiszę jak sobie radziłem, czy też nie radziłem, z dziećmi- zdradza Karolak. Violka zajmuje się dziećmi już od siedmiu lat, jest to też jej ukłon w stosunku do mnie, bo dzięki temu mogę pracować. Podzieliliśmy się tymi obowiązkami. Ona jest prawdziwą specjalistką w wielu dziedzinach. Może doradzać młodym mamom.


Będziecie czytać bloga Kołakowksiej i Karolaka?

Zobacz na Polki.pl: Rewolucja w życiu Karolaka i Kołakowskiej. Zamieszkają razemTomasz Karolak nago na Złotych Wężach 2015


Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33