AKPA

Kilka dni temu w mediach pojawiła się wypowiedź Niny Terentiew, która wyjaśniła fanom serialu "Szpilki na Giewoncie", czemu w kolejnej serii zabraknie głównej bohaterki - Ewy. Wiceprezes Polsatu ds. programowych przyznała, że Magdalena Schejbal znika na kilka miesięcy ze względu na narodziny dziecka. Terentiew nie wykluczyła jednak, że Schejbal wróci na plan pod koniec czwartego sezonu.


Zaledwie kilka godzin później aktorka na swojej stronie internetowej zamieściła oświadczenie, w którym dementuje rewelacje Niny Terentiew. Schejbal wyznała, że jej decyzja o odejściu z serialu nie była spowodowana względami prywatnymi. Gwiazda zdradziła, że kierowała się jedynie "względami artystycznymi".


Wypowiedź młodej aktorki najwyraźniej nie spodobała się wiceprezes Polsatu, która na łamach "Twojego Imperium" skomentowała jej zachowanie.


- Każdy, kto pracuje z gwiazdami, wie, że bywają kapryśne. Pani Schejbal, będąc w ciąży, mogła mówić jedno, a za dwa miesiące zmienia zdanie i mówi co innego - stwierdziła Nina Terentiew.


Wygląda więc na to, że Magdalena Schejbal straciła właśnie szansę na kolejną rolę w serialach stacji Polsat. Będziecie tęsknić?


   

kb